Survivor Adası’ndan İlk Görüntüler!

Heyecanla beklenen yarışma programı Survivor 2016 başlıyor!

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2016’nın başlamasına saadece saatler kaldı. Dominik Cumhuriyeti’nde çekilecek olan yarışmadan ilk görüntüler geldi. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı Survivor adasından ilk görüntüleri instagram hesabından paylaştı.

Yarışmanın İlk Parkuru

Acun Ilıcalı Dominik’e Ayak Bastı!

YARIŞMADA KİMLER OLACAK? 
Yarışmacılar ve seyirciler 7 şubat 2016 tarihini bekliyor…Milyonların merakla beklediği Survivor 2016’da bu sene de birbirinden iddialı isimler olacak.
Acun Ilıcalı Türkiye’nin sanat, spor ve magazin dünyasından isimleri ünlüler adasında bir araya getirdi. İşte o isimler.

SURVİVOR ÜNLÜLER TAKIMI

-Ezgi Avcı
Miss Turkey güzeli Ezgi Avcı 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler takımına katılan son isim oldu. Güzel bir yarışmacı daha Survivor ünlüler takımında yarışacak.
-Eda Akkaya
Jimnastikçi ve Oyuncu Eda Akkaya Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında yer alacak.
-Nagihan Karadere
Milli Atlet Nagihan Karadere’de Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında yarışacak ünlüler takımında yer alacak.
-Ebru Öztürk
Tuncay Şanlı’nın sevgilisi manken Ebru Öztürkde survivor 2016 ünlüler kadrosunda yer alacak.  Ebru Öztürk daha önce Fenerbahçe Voleybol takımında oynamıştı…
-Çağan Atakan Arslan
Çağan Atakan ArslanTürkiye Kick boks Şampiyonu olarak Survivor’un iddialı isimlerinden. Daha önce de bir çok yarışmada gördüğümüz Çağan Atakan 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler takımında yer alacak…
-Tuğba Özay
Tuğba Özay 2016 Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında ünlüler takımda yer alacak.
-Yunus Günçe
Yunus Günce 2016 Survivor Ünlüer Gönüllüler yarışmasında yarışacak…
-İbrahim Yattara
Trabzonspor’un eski futbolcusu İbrahim Yattara ünlüler kadrosuna dahil oldu. İbrahim Yattara 2016 Survivor Ünlüer Gönüllüler yarışmasında yarışacak…
-Yılmaz Morgül
Yılmaz Morgül 2016 Survivor Ünlüer Gönüllüler yarışmasında yarışacak…

SURVİVOR GÖNÜLLÜLER TAKIMI

-İBRAHİM GİYDİRİR
26 yaşındaki Muay Thai dövüşçüsü İbrahim Giydirir, 1.93 boyunda. Giydirir ayrıca kafes dövüşü ve kick boks da yapıyor. Çıktığı 22 kick boks maçının 19’unu kazandı ve 3 kez kaybetti. 19 galibiyetin 7’si ise nakavt ile.
-GİZEM MEMİÇ
16 Mayıs 1990 Gaziantep doğumlu Türk model ve güzellik kraliçesi unvanı sahibidir  1 Nisan 2010 tarihinde Miss Turkey olarak seçilmiştir. Tacını bir önceki yılın kraliçesi Miss Turkey 2009Ebru Şam’dan alan ve Türkiye’yi hem Miss World Dünya Güzellik Yarışması’nda hem de Miss Universe Kâinat Güzellik Yarışması’nda temsil eden Memiç, bilkent Üniversitesi’nde İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı eğitimi almaktadır.
-EFECAN DİANZENZA
Annesi Türk, babası ingiliz olan Efecan Dianzenza, 14 Temmuz 1990 yılında Londra İngiltere’de dünyaya geldi. 3 yaşında Türkiye’ye adım attı ve çocukluğunu İzmir Karşıyaka’da geçirdi. 9 yaşında Karşıyaka spor Kulübü’nün alt yapısında futbol oynamaya başladı. 14 yaşındaAntalyaspor Kulübüne transfer oldu. Müziğide arkadaşlar aracılığıyla Antalya’da merhaba dedi. Evine  küçük çaplı stüdyo kurup yüzlerce şarkı kaydetti ve underground albümler yaptı. 2 sene Antalya’da yaşadıktan sonra spor ve müzik hayatını İstanbul’da devam ettirdi.
-NİHAL CANDAN
Tam adı Gül Nihal Candan olan Survivor Gönüllüler yarışmacısı, Aralık ayında sona eren İşte Benim Stilim All star yarışmasında ikinci oldu. Mersin’de dünyaya gelen 19 yaşındaki Nihal Candan, varlıklı bir ailenin kızı olarak İstanbul’da yaşıyor. Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine devam eden Candan’ın sosyal medyada oldukça geniş bir hayran kitlesi bulunuyor.
-SEMİH ÖZTÜRK
1991 yılında doğan Semih Öztürk, Marmara Üniversitesi Radyo, sinema ve Televizyon mezunudur. Ütopya’sının ve kurallarının son derece rahatsız edici olacağını yarışmanın başında belirten Semih Öztürk, bariz özelliğinin inatçılık olduğunu belirtmişti. Yarışmada konuşkan yapısıyla dikkat çeken Semih Öztürk, diğer bir yarışmacı olan Kurretülayn ile yaşadığı inişli çıkışlı aşkla da sık sık gündeme gelmişti.
-ZAFER METE
-DAMLA CAN
-SERKAN TÜTÜNCÜ
-AYLİN ŞALLI
-GİZEM KERİMOĞLU

Dominik Cumhuriyeti , Karayiplerdeki Hispanyola adasında yer alan bir ülkedir. Hispanyola, Porto Riko ‘nun batısında, Küba ve Jamaika ‘nın doğusunda yer alır. Venezuela ile deniz sınırı vardır. Adanın batı kısmında Haiti bulunur. Dominik Cumhuriyeti ile Dominika karıştırılmamalıdır.

Dominik Cumhuriyeti Avrupalıların Amerika kıtalarında ilk oluşturdukları yerleşimdir. Başkenti, Santo Domingo da Amerika’lardaki ilk sömürge başkentiydi. Bağımsızlığının büyük bir bölümünde ülkede siyasi buhran yaşanmış, halkı temsil etmeyen ve baskıcı pek çok hükümet tarafından idare edilmiştir. 1961’de diktatör Rafael Leonidas Trujillo Molina ‘nın ölümünden sonra Dominik Cumhuriyeti temsili demokrasiye geçmiştir.

  • İşte televizyonda yayınlanmayan görüntüler .  00:54. Haftanın ilk eleme adayı neler söyledi? 01:26.
  • Survivor 2017 ‘nin ilk ada konseyinde kim kimi yazdı, neler söyledi.
  • Ana Sayfa Cemiyet Hayatı Survivor Adası ‘ndan İlk Görüntüler !  Güzel bir yarışmacı daha Survivor ünlüler takımında yarışacak. Eda Akkaya.
  • Dominik’te çekilen Survivor 2016’dan ilk görüntüler geldi. Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu olan Acun Ilıcalı adadan ilk görüntüleri instagram hesabından paylaştı.
  • Survivor 2017’de adaya veda edecek olan ilk isim belli oldu. Ekranlara oldukça hızlı bir giriş yapan Survivor 2017’de bu akşam eleme heyecanı yaşandı.
  • Survivor 2017 ye dair günlük gelişmeler, TV de olmayan survivor görüntüleri ve eleme videoları.
  • “ Survivor ’da kim elendi?” sorusu 21 Şubat Salı günü ekrana gelen son bölümdeki ada konseyinde yanıt buldu.  23 Şubat yeni bölüm fragmanında adada bir ilk olacak.
  • ( Görüntüler ). Survivor 2017’den ilk resim geldi.  Acun Ilıcalı Survivor Adasından ilk resim ve ilk videoyu paylaştı.
  • Adadan Görüntüler gelmeye başladı mı meak ediliyor.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir