Survıvor Adası’nda Yılmaz Morgül Özlü Sözleri!

Survivor adası’na Yılmaz Morgül’ün özlü sözleri damga vuruyor. Tv 8’deki yarışma programı Survivor’da Yılmaz Morgül fırtınası esmeye devam ediyor. Morgül’ün oyunlardaki performansından çok özlü sözleri konuşuluyor.


İşte Yılmaz Morgül’ün dillerden düşmeyen o sözleri;

Yılmaz Mogül, Survivor’da sık sık rakiplerine sert mesajlar verdi. Kimi zaman ise eğlenceli çıkışlarıyla güldürdü.

İşte Yılmaz Morgül’ün hafızalara kazınan o sözlerinden bazıları

Sürüden ayrılan koyun bir düşünsün ki bu bir oyun.

Ben insanları kitap gibi okurum ama sonuçta kendi bildiğimi okurum.

Kimse liderliğe soyunmasın, soyunursa üşütür…

Ben bu adada birisine dönüp 2 dakika adam ol desem ‘kaç dakikam kaldı Yılmaz Bey’ diye soracak insanlar var.

Hiç kimsenin mecbur istikameti değilim, hiç kimse de benim çıkmaz sokağım değil. Benim sokağım da belli istikametimde ben buraya yarışmaya geldim, kumda oynamaya değil. Ben buraya yarışmaya geldim. Kum falı bakmaya değil.

nanç her şeydir, güç her şey değildir. İnanırsanız güçlü olursunuz ama sadece güçlü iseniz inancınız yoksa siz baştan kaybetmiş demek sinizdir.

Kimse gençliğine, yaşına güvenmesin çünkü güç önemli değildir, güç hiçbir şey değildir. En önemli olan şey inanmaktır. İnanırsan güçlenirsin, güçlenir sen de başarırsın. Bu Yılmaz Morgül, Survivor’daki en büyük formül.

Sosyal medyada da Morgül’ün sözleri gündem oluyor. Binlerce kullanıcı Yılmaz Morgül’ün sözlerini paylaşıyor.

 

İbrahim Yılmaz Morgül , Türk şarkıcı.

  • * Ben bu adada birisine dönüp 2 dakika adam ol desem ‘kaç dakikam kaldı Yılmaz Bey’ diye  Yılmaz Morgül 'den özlü sözler İZLE. " Survivor 'daki en büyük formül".
  • Survivor adası ’na Yılmaz Morgül ’ün özlü sözleri damga vuruyor. Tv 8’deki yarışma programı Survivor ’da Yılmaz Morgül fırtınası esmeye devam ediyor.
  • Acun Ilıcalı'nın efsane yarışma programı Survivor 'da Yılmaz Morgül rüzgarı esiyor.  alkislarlayasiyorum /icerik/294860/ survivor yilmaz morgulden ozlu sozler .
  • Peki bu sürede neler yaşadı adanın en atraksiyonlu ismi nasıl oldu kısaca hatırlayalım.  Survivor 'ın En Büyük Formülü Yılmaz Morgül 'den Özlü Sözler onedio .
  • Survivor yarışmasında Yılmaz Morgül rüzgarı esiyor.  * Ben bu adada birisine dönüp 2 dakika adam ol desem ‘kaç dakikam kaldı Yılmaz Bey’ diye soracak insanlar var.
  • Yılmaz Morgül 'den özlü sözler . Survivor 2016'da söylediği özlü sözleri bir araya getirdik ve sizlerle paylaşıyoruz.  Survivor 2016 3 Adam Skeç Birleşme Parti'si.
  • Survivor Ünlüler Adası ’ nda yarışan isimler; Tuğba Özay, İbrahim Yattara, Serkan Ercan, Nagihan Karadere  Etiketler: Yılmaz Morgül , Survivor 2016, survivor , yarisma, tv.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir