Survivor 2016 İlk Bölüm Görüntüleri Yayınlandı

Survivor 2016 yarışması yarın akşam başlıyor. Büyük maceraya sayılı saatler kala ilk bölümün tanıtım görüntüleri de yayınlandı.

Yarın akşam başlayacak olan yarışmada oyunlar oynanmaya başladı. İşte ilk bölümden görüntüler.

Tanıtım görüntülerinde bütün yarışmacıların hırslı olduğu görülürken Yılmaz Morgül’ün de üstünde bulunduğu tahtadan düştüğü görülüyor.

Survivor Ünlüler-Gönüllüler, Türkiye ‘de TV8 ‘de yayınlanan, Acun Ilıcalı ve Alp Kırşan tarafından sunulan yarışma. Dominik Cumhuriyeti ‘nde düzenlenmektedir.

Yarışmanın 1. sezonunun kazananı olan Derya Büyükuncu Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Nihat Doğan İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Taner Tolga Tarlacı Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Taçmin Tümer Dördüncü, Özge Ulusoy ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 2. sezonunun kazananı olan Nihat Alptuğ Altınkaya Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Hasan Yalnızoğlu İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Anıl Tetik Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Ece Begüm Yücetan Dördüncü, Hayim Kohen ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 3. sezonunun kazananı olan Hilmi Cem İntepe Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Doğukan Hazar Manço İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ümit Karan Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Murat Ceylan Dördüncü, Cengiz Coşkun ise Beşinci olmuştur.

Yarışmanın 4. sezonunun kazananı olan Turabi Çamkıran Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Gökhan Keser İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Ahmet Dursun Üçüncü, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Merve Aydın Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Yiğit Dikmen Beşinci, Sahra Işık ise Altıncı olmuştur.

Yarışmanın 5. sezonunun kazananı olan Çağan Atakan Arslan Şampiyon, Büyük Finalde SMS oyları ile kaybeden Serkay Tütüncü İkinci, Yarı Finalde SMS oyları ile elenen Damla Can Üçüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Semih Öztürk Dördüncü, Çeyrek Finalde SMS oyları ile elenen Nagihan Karadere Beşinci, İbrahim Giydirir ise Altıncı olmuştur.

  • Ana Sayfa Magazin Survivor 2016 İlk Bölüm Görüntüleri Yayınlandı .  Büyük maceraya sayılı saatler kala ilk bölümün tanıtım görüntüleri de yayınlandı .
  • Survivor 2016 1 . Bölüm özeti (08/02/ 2016 ). Survivor 2016 'nın 07/02/ 2016 günü yayınlanan 1. Bölümünün   05:39.
  • Survivor 2016 ' macerası başladı. Programın ilk bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler adaya ayak bastı.
  • gelişleri ve ilk yarışmadan görüntülerin yer aldığı tanıtım videosu yayınlandı .  1 . Bölüm tanıtımı, acunn, survivor , ilk tanıtım, acun ılıcalı, survivor görüntüleri , survivor 2016 .
  • Survivor 2016 yarışması yarın akşam başlıyor. Büyük maceraya sayılı günler kala Acun Ilıcalı ada daki ilk video görüntülerini yayınladı .
  • Acun Ilıcalı'nın fenomen yarışması Survivor 2016 yarın yani 7 Şubat Pazar günü ilk bölümü ile ekrana gelecek.  Survivor 2016 ilk bölüm tanıtımı yayınlandı .
  • TV8’in sevilen yarışması Survivor 2016 ’da bir ilk yaşanıyor.Acun Ilıcalı’nın kararıyla kazanan takım  > Yeni Meram >Magazin > Survivor 2016 1 . bölüm tanıtımı yayınlandı .
  • 7 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek olan Survivor 2016 ’nın ilk bölümünün tanıtımı yayınlandı .
  • Search. 10 Mart 2016 Yaşam. İşte Survivor ’ın ilk bölümünden görüntüler ! 7 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek olan Survivor 2016 ’nın ilk bölümünün tanıtımı yayınlandı .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir