Super Mario Run iOS’ta

Son dönemin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olarak Super Mario Run, sonunda iOS’a deneme sürümü olarak gelmeyi başardı ve çokça da rağbet gördü. İlk gün için büyük bir patlama yapan ve en çok indirilen oyun ünvanına sahip olmayı başaran oyun aynı zamanda Appstore içerisinde de reklamı en çok yapılan uygulamalardan bir tanesi olmayı başarmıştı. Bunun yanında, rağbet gördüğü kadar beğenildi mi sorusu, biraz şüpheye ve açıklanmaya muhtaç gibi görünüyor. Zira, pek çok insan bu deneme sürümünden memnun değil ve pek çok hatanın göz önünde olduğu yine söyleniyor. Ancak, oyunu oynayanların %70’inden fazlası deneme sürümünden hayli memnun.

Nostaljik bir Mario sevdasını bizlere bir kez daha, Super Mario Run ile yaşatmayı başaran Nintendo Games, Android için Super Mario Run’u ise yakın zamanda vermeyi planlamıyor gibi görünüyor. Bu sebepten Google’da yapacağınız Android Super Mario Run aramalarındaki sonuçların gerçeği yansıtmadığını şimdiden belirtelim. Büyük bir indirilme payına sahip olmuş Super Mario Run’un App Store içerisinde daha ne kadar kalacağı ve tamamıyla ücretli olup olmayacağı şimdilik bilinmiyor. Nintendo, şimdilik oyun içerisindeki bazı bölümleri açarken, bazı oyun içi bölümlerde satın alma teklifi sunuyor ve satın almadan bu bölümleri oynayamıyorsunuz. Muhtemelen Super Mario Run böyle bir politika içerisinde yaşamına devam edecek ve arttırdığı bölümleri parayla satmaya devam edecek.

Android’e geldiğinde, Super Mario Run’un hack edilip edilmeyeceği henüz bilinmiyor zira geliştiriciler Nintendo’nun nasıl bir sistem uyguladığından henüz pek haberdar değiller. Bu sebepten, bu konu muhtemelen oyun Android’e geldiği vakit anlaşılacak ancak şimdilik Appstore içerisinde hem satışların hem de indirme sayılarının rekora koştuğunu belirtmek mümkün. Pek çok insan başta para vermem dese de, Mario özleminin ağır bastığı pek çok zamanda muhtemelen bu paraya kıyacaklardır. Nintendo’nun son dönemde hissedarı da olduğu Pokemon Go hamlesinden hemen sonra, Super Mario Run’u nostaljik olarak iOS cihazlara sunması hiç de şaşılır cinsten bir durum değil zira insanlar artık nostaljik atari oyunlarının yenilenmiş versiyonlarını oynayamaya neredeyse bayılıyorlar. Bu sebepten, anlaşılabilir bir hamleyle Super Mario Run’u sunan Nintendo’nun önümüzdeki zamanlarda sunabileceği oyunlar ise sır gibi saklanmaya devam ediyor.

Siz de, iOS içerisinden Super Mario Run’u şimdilik ücretsiz indirebilir ve beğenirseniz oyun içerisinden yeni bölümler satın alabilirsiniz. Bunun yanında, oyunun Android’e gelmediğini ve herhangi bir linkten oyunu indirmeye kalkıştığınızda; bunun oyun değil virüs olabileceğini kesinlikle unutmayın.

Super Mario Run iOS’ta

Super Mario Run, 15 Aralık 2016’da iOS için yayınlanacak olan Side scrolling türünde bir platform oyunudur. Nintendo tarafından geliştirilmiştir. Oyunun Android sürümünün ne zaman yayınlanacağı henüz açıklanmamıştır.

super mario run android, super mario run indir, super mario run download, super mario run apk, super mario run ne zaman, super mario run pc, super mario run youtube, super mario run gameplay

Super Mario Run Ios’Ta Özet Bilgiler

  • Super Mario Run , eski nesil oyuncuların vazgeçilmez platform oyunu Süper Mario ’yu mobil cihazlarımıza taşıyan orijinal yapım.  iOS 8.0 ve üzeri.  5 / 5
  • Çünkü Super Mario Run iOS kullanıcıları için markete eklendi.  Bekleyiş sona erdi ve Super Mario Run indirmeye sunuldu. Artık Oyunu oynayabilirsiniz.
  • Super Mario Run , merakla beklenen Nintendo yeni mario oyunu iPhone ve iPad  Süper Mario iOS cihazlar için hazırlanmış mobil oyununda üç farklı oyun modu yer alıyor.
  • Nintendo firması yepyeni bir oyunla karşınızda: Super Mario Run .  Pokemon Go uygulamasıyla dünyayı kasıp kavuran Japon firması atari deneyimini iOS cihazlara taşıyor.
  • Super Mario , “ Run ” takısı alarak Super Mario Run ismiyle iOS platformuna geliyor. Tek elle oynanabilen yapısına vurgu yapılan oyun için henüz bir çıkış tarihi paylaşılmadı.
  • iOS için Yayınlanacak Olan Super Mario Run Android Platformuna da Gelecek mi? Şirketin Android için de Super Mario Run ’ı yayınlama planının olduğunu biliyoruz.
  • Önceki gün iPhone 7 tanıtılırken, Super Mario Run oyunu da ilk kez duyuruldu. iOS 10 ile birlikte Super Mario Run da telefonlarımızda olabilecek.
  • touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Super Mario Run oyunu bir platform oyunudur.  vazgeçilmez oyunlarından olan bu oyun artık iOS akıllı telefon ve tabletlerde.
  • Apple’ın iPhone 7 etkinliğinde duyurulan ve Nintendo’nun yıllar sonra kararını değiştirerek iOS platformuna çıkartacağı ilk Mario oyunu olan Super Mario Run sonunda App
  • İlk kez iPhone 7 etkinliğinde görücüye çıkan ve hayranlarına büyük bir sürpriz yapan Super Mario Run oyunu iOS için indirmeye sunuldu. Oyun sonsuz koşu türünde.
Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir