Sosyal Medyada Paylaşılan En Komik Ramazan Capsleri

Sosyal medyada Ramazan capsleri paylaşım rekorları kıryor. Oruçla ilgili capsler görenleri gülme krizine sokuyor. İşte birbirinden komik ramazan capsleri…

Kızdırmayın Nihat Hocamı 🙂

1261697

Aynı ben 🙂

1261662

4’ün yanına sıfırı da koyalım. Yok ya O başka bi hesaplamaydı 🙂

1261704

Aaa Develet Bahçeli 🙂

1261710

Dayan Hakkı baba dayan…

Teravihlerden kaçmayın mesajı 🙂

Teknolojik Mahya 🙂

Canan Karatay’ın en sevdiği ay…

Yavaş yavaş…

1261725

Çarşı Pazardaki son durum…

1261732

Hadi sen şansını daha fazla zorlamadan yavaşça ilerle bakalım…

1261744

Temsili değil

1261745

Bu da aynı sen :))

1261695

Anlıyorum abi…

1261746

Ramazan pidesi…

1261749

Ayıptır günahtır kardeşim lütfen biraz saygı

1261699

Çok kızıyorum evet…

1261726

Kokusu bile yeter…

1261691

Harry Potter dua et oruçluyum 🙂

1261753

Sosyal medya, Web 2.0 ‘ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür. Sosyal ağlar, insanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere ulaşabilmektedır. Küçük gruplar arasında gerçekleşen diyaloglar ve paylaşımlar giderek, kullanıcı bazlı içerik üretimini giderek arttırmakta, amatör içerikleri dijital dünyada birer değere dönüştürmektedir.

Zaman ve mekân sınırlaması olmadan , paylaşımın, tartışmanın esas olduğu bir insanî iletişim şeklidir. Sosyal medya platformlarında insanlarla buluşur ve iletişimde bulunursunuz. İnsanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu bakımdan sosyal medya resmi olmayan eğitim yollarından da bir tanesidir.

Teknoloji , telekomünikasyon, sosyal iletişimin kelimeler, görseller, ses dosyaları yolu ile sağlandığı bir yapıya sahiptir. İnsanlar hikâyelerini ve tecrübelerini bu bağlamda paylaştığı bir çerçeveye de sahiptir.

Sosyal medya, geleneksel medyada olduğu gibi tek bir noktadan çok sayıda kişiye yayın yapmaktan çıkarak, iletişim yönü açısından çoktan çoğa paradigmasına dayalı “kullanıcı kaynaklı medya” özelliğine sahiptir. Kullanıcı Kaynaklı Medya, geleneksel medyadan farklı olarak, içeriğin bizzat kullanıcılarının kendileri tarafından üretilmesine ve paylaşılmasına olanak yaratmaktadır . Sosyal medya aynı zamanda “Kullanıcıların Ürettiği İçerik” ve “Müşterilerin Ürettiği Medya” kavramlarını da ortaya çıkarmış, bu yapısıyla da ticari plandaki anlamını kazanmıştır.

Ama Andreas Kaplan ve Michael Haenlein’in 2010’daki tespitine göre Sosyal Medya; “Web 2.0 üzerinde ideolojik ve teknolojik içeriklerin, yapılanmaların kullanıcı merkezli bir şekilde üretilmesine ve geliştirilmesine izin veren internet tabanlı uygulamaların bütününe” denilmekte

  • Birlikte Sosyal Medyada Paylaşılan En Komik 25 Caps .  Aileleriyle Yaşadıkları Komik Anları Sosyal Medyada   Sosyal Medyada Trollediği En Eğlenceli 16 Paylaşım .
  • Ana Sayfa Böylesi Yok! Sosyal Medyada Paylaşılan En Komik Ramazan Capsleri .  İşte birbirinden komik ramazan capsleri … 19Kızdırmayın Nihat Hocamı ?.
  • Twitter ve İncicaps kullanıcıları Ramazan süresince de boş durmadı.  Paylaş Tweetle Öne Çıkar Yorum Yap. İşte sosyal medyada paylaşılan en komik Ramazan capsleri .
  • Ramazan 'ın Gelişiyle Birlikte Sosyal Medyada Paylaşılan En Komik Caps 'LERİ.  Sosyal Medya Yıkıldı. Fransa'daki Saldırıdan İlk Görüntüler.
  • En komik Ramazan capsleri . Ramazan 'ın Gelişiyle Birlikte Sosyal Medyada Paylaşılan En Komik Caps 'LERİ.
  • Ramazan ’ın gelişiyle birlikte sosyal medyada paylaşılan en komik capsler   En iyi Ramazan Caps 'Leri. 29 Haziran 2014 Pazar. 1.
  • Ramazanın gelmesiyle birlikte capsler de sosyal medyada patladı. İşte en komik ramazan capsleri Galeriyi Paylaş .
  • Ramazan geldi çattı sosyal medya ramazan capsleri ile çalkalanmaya başladı.  Paylaş .  Erdal Bakkal ve Ramazan Geyiği ''Nerede O Eski Ramazanlar ''.
  • ile sosyal medyada paylaşılan en komik ramazan capslerini bir araya getirdik.  RAMAZAN ORUCU KOMİK CAPSLER Reviewed by Haberler 4 on 13:24 Rating: 5.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir