Sosyal Medyada hangi markada hangi indirim var

Markalar indirim ve kampanyalarını sosyal medya üzerinden duyurmaya devam ediyor. AVM’ler de fırsat ve indirim olarak sundukları kampanyaları yine Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarından duyuruyor.

Biz de fırsatları kaçırmayın diye yeni kampanyaları sizinle paylaşalım dedik…

 

InStyle Türkiye

Morhipo

Avon Türkiye

CarrefourSA Çocuk Tiyatrosu

Migros Türkiye

Hepsiburada

Happy Center

Teknosa

Bonus Card

Pierre Cardin TR

Sosyal medya, Web 2.0 ‘ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür. Sosyal ağlar, insanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere ulaşabilmektedır. Küçük gruplar arasında gerçekleşen diyaloglar ve paylaşımlar giderek, kullanıcı bazlı içerik üretimini giderek arttırmakta, amatör içerikleri dijital dünyada birer değere dönüştürmektedir.

Zaman ve mekân sınırlaması olmadan , paylaşımın, tartışmanın esas olduğu bir insanî iletişim şeklidir. Sosyal medya platformlarında insanlarla buluşur ve iletişimde bulunursunuz. İnsanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu bakımdan sosyal medya resmi olmayan eğitim yollarından da bir tanesidir.

Teknoloji , telekomünikasyon, sosyal iletişimin kelimeler, görseller, ses dosyaları yolu ile sağlandığı bir yapıya sahiptir. İnsanlar hikâyelerini ve tecrübelerini bu bağlamda paylaştığı bir çerçeveye de sahiptir.

Sosyal medya, geleneksel medyada olduğu gibi tek bir noktadan çok sayıda kişiye yayın yapmaktan çıkarak, iletişim yönü açısından çoktan çoğa paradigmasına dayalı “kullanıcı kaynaklı medya” özelliğine sahiptir. Kullanıcı Kaynaklı Medya, geleneksel medyadan farklı olarak, içeriğin bizzat kullanıcılarının kendileri tarafından üretilmesine ve paylaşılmasına olanak yaratmaktadır . Sosyal medya aynı zamanda “Kullanıcıların Ürettiği İçerik” ve “Müşterilerin Ürettiği Medya” kavramlarını da ortaya çıkarmış, bu yapısıyla da ticari plandaki anlamını kazanmıştır.

Ama Andreas Kaplan ve Michael Haenlein’in 2010’daki tespitine göre Sosyal Medya; “Web 2.0 üzerinde ideolojik ve teknolojik içeriklerin, yapılanmaların kullanıcı merkezli bir şekilde üretilmesine ve geliştirilmesine izin veren internet tabanlı uygulamaların bütününe” denilmekte

 • Ana Sayfa Yaşam Alışveriş Sosyal Medyada hangi markada hangi indirim var .  Markalar indirim ve kampanyalarını sosyal medya üzerinden duyurmaya devam ediyor.
 • MEDYA . SAĞLIK.  Hangi markada ne kadar indirim var ?..
 • Hangi markada ne kadar indirim var ? Sezonun en ucuz ürünlerini almak için acele edin.  İşte diğer markalar ve büyük indirimler Şimdi almanın tam zamanı.
 • Toplum & Sosyal İlişkiler.  Hangi markada indirim var ? soruyorum11.  Unuttum güncelleme yapmayı geçen hafta alışverişe çıktım indirim mindirim yok.
 • Ana Sayfa » Ekonomi Haberleri » Otomobilde 2014 Yılında Hangi Markada Hangi Kampanyalar Var ?  ilave bin lira indirim var .
 • Yine Gratis'e özel bir marka olan Gosh'ta da güzel indirimler var .Kapatıcısına belki şans verebilirim.  Aramıza Katılmak İster Misin? Sosyal Medyada Her Şeyden Bir Tutam.
 • Hangi markada ne kadar indirim var ? İşte cevabı!  Misafir. Sosyal medya hesabınızla giriş yapın. Facebook ile bağlan.
 • Kimi firmalar indirim tarihlerini belirlerken, kimileri de ellerindeki stokları tüketene kadar indirim yapmakta kararlı gözüküyor.
 • Karısının "Elim kesildi" diyerek çağırdığı koca sosyal medyada alay konusu oldu!  Hangi otomobillerde indirim var . facebook. twitter.
 • Hangi marka ne kadar indirim yaptı? Otomobil. 10 Kasım 2011.  Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş. Tweetle.
 • Ücretsiz araştırma.Yılların tecrübesi ile güvenilir hizmet.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir