Sosyal Medyada Hakem Ivan Bebek Capsleri Patladı!

Hakem Ivan Bebek capsleri patladı. Fenerbahçe Uefa Avrupa Ligi’nde Braga’ya 4-1 yenilerek elendi. Maç sonunda sosyal medyada ise Hırvat hakeme tepki capsleri yağdı…

Sarı lacivertliler, Portekiz deplasmanından hakemin kötü yönetimi ve direk oyuna müdahalesi ile sahadan 4-1’lik sonuçla ayrıldı. Hırvat Hakem Ivan Bebek, maç boyunca verdiği kararlar ile tepki çekti. Maç sonunda ise hem Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyetinin hem de sosyal medyanın hedefinde hakem Ivan Bebek vardı.

Maçın ilk dakikalarında Mehmet Topal’a sarı kart gösteren Bebek, bütün takdir haklarını Braga’dan yana kullandı. Vitor Pereira’yı ise 44. dakikada tribüne gönderen Ivan Bebek, 66. dakikada Fenerbahçe aleyhine haksız bir penaltı çaldı. Penaltı pozisyondan sonra Mehmet’i de ikinci sarı kart ile oyundan atan hakem kaleci Volkan Demirel’e de sarı kart gösterdi. Futbolcuları sürekli tahrik eder tarzda kararlar veren hakem daha sonra Alper Potuk ve Volkan Şen’e de kırmızı kart gösterdi. Maç sonunda binlerce twitter ve facebook kullanıcısı hakem hakkında capsler attı.

İşte sosyal medyada en çok paylaşılan hakem capsleri;

Sosyal medya, Web 2.0 ‘ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür. Sosyal ağlar, insanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere ulaşabilmektedır. Küçük gruplar arasında gerçekleşen diyaloglar ve paylaşımlar giderek, kullanıcı bazlı içerik üretimini giderek arttırmakta, amatör içerikleri dijital dünyada birer değere dönüştürmektedir.

Zaman ve mekân sınırlaması olmadan , paylaşımın, tartışmanın esas olduğu bir insanî iletişim şeklidir. Sosyal medya platformlarında insanlarla buluşur ve iletişimde bulunursunuz. İnsanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu bakımdan sosyal medya resmi olmayan eğitim yollarından da bir tanesidir.

Teknoloji , telekomünikasyon, sosyal iletişimin kelimeler, görseller, ses dosyaları yolu ile sağlandığı bir yapıya sahiptir. İnsanlar hikâyelerini ve tecrübelerini bu bağlamda paylaştığı bir çerçeveye de sahiptir.

Sosyal medya, geleneksel medyada olduğu gibi tek bir noktadan çok sayıda kişiye yayın yapmaktan çıkarak, iletişim yönü açısından çoktan çoğa paradigmasına dayalı “kullanıcı kaynaklı medya” özelliğine sahiptir. Kullanıcı Kaynaklı Medya, geleneksel medyadan farklı olarak, içeriğin bizzat kullanıcılarının kendileri tarafından üretilmesine ve paylaşılmasına olanak yaratmaktadır . Sosyal medya aynı zamanda “Kullanıcıların Ürettiği İçerik” ve “Müşterilerin Ürettiği Medya” kavramlarını da ortaya çıkarmış, bu yapısıyla da ticari plandaki anlamını kazanmıştır.

Ama Andreas Kaplan ve Michael Haenlein’in 2010’daki tespitine göre Sosyal Medya; “Web 2.0 üzerinde ideolojik ve teknolojik içeriklerin, yapılanmaların kullanıcı merkezli bir şekilde üretilmesine ve geliştirilmesine izin veren internet tabanlı uygulamaların bütününe” denilmekte

  • Maç sonunda sosyal medyada ise Hırvat hakeme tepki capsleri yağdı…  futbolcular ve teknik heyetinin hem de sosyal medyanın hedefinde hakem Ivan Bebek vardı.
  • Ivan Bebek capsleri . Giriş Tarihi: 18.03.2016 11:30 Güncelleme Tarihi: 18.03.2016 11:31.  Sosyal medyada Fenerbahçe Braga maçı. Bu albümü paylaş.
  • karşılaşmasının hakemi Ivan Bebek , herkesi çileden çıkardı, sosyal medya yıkıldı.  ‘ Bebek ’ yüzlü katil diye sosyal medyada yayılan Ivan Bebek , herkesi çıldırttı.
  • maçı katletmişti hakem ve ardından taraftarlar sosyal medyada adeta savaş başlattı. İvan Bebek twitter adresi , ivan bebek facebook adresi , ivan bebek instagram adresi.
  • Braga Fenerbahçe maçının hakemi Ivan Bebek verdiği kararlarla büyük tartışma yarattı.
  • Similar Videos. İvan Bebek Capsleri (küfürlü) Video Clip.  Gönül Beşiktaşa Gidince Capsler patladı Sosyal medyada Fenerbahçe Beşiktaş Caps Kavgası Video Clip.
  • Popüler Hesaplar Sosyal Medya Gündemi Anlık TT Listesi. Twitter. Instagram.  Hakem Ivan Bebek Patlaması .mp4 Fenerbahçe'den Hırvat Hakem Ivan Bebek Patlaması .mp4.
  • Ivan Bebek ayrıca teknik direktör Pereira'yı da tribüne gönderdi..  Hakemin hatalı kararları sosyal medyada adeta infiale neden oldu..

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir