Sosyal Medyada Erdoğan Bayraktar’a Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!

Erdoğan Bayraktar’a Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor! Eski bakan Erdoğan Bayraktar güvenlik görevlisini dövdü. Sosyal medya karıştı. Adı yolsuzluk ve Rüşvet iddialarına karıştıktan sonra istifa eden eski Şehircilik ve Çevre Bakanı Erdoğan Bayraktar, bir sitenin güvenlik görevlisini dövmesi sosyal medyada büyük tepki çekti. Binlerce kullanıcı Bayraktar’a tepki tweetleri attı. İşte o tweetlerden bazıları;

Erdğan Bayraktar’ın güvenlik görevlisine saldırma anına ilişkin görüntüler medyaya yansıdı. Görüntüleirn yayınlanması ile birlikte twitter’da Erdoğan Bayraktar hakkında yaklaşık 15 bin tweet atıldı. Ve Bayraktar, TT listesine girdi.

Çevre ve şehircilik eski bakanı Erdoğan Bayraktar dün akşam saatlerinde İstanbul Avrupa Konutları’nda bir güvenlik görevlisini copla dövmüş ve bu haber gündeme damgasını vurmuştu.

Odatv’den Barış Terkoğlu’nun haberine göre, İstanbul Halkalı’da bulunan Avrupa Konutları-3 sitesine geldi. Sitenin 3. giriş kapısına gelen Erdoğan Bayraktar‘ın aracına kapıda bulunan güvenlik görevlisi kim olduğunu ve kime geldiğini sordu. Otomobilin şoförü soruya yanıt vermezken araçta bakanın olduğunu ve kapıyı açmasını söyledi.

Güvenlik görevlisi siteye misafir gelenlerin kimliğini ve kime geldiğini öğrenmek zorunda olduğunu, ancak site sakininin onayının olması durumunda misafiri siteye kabul edebileceğini söyledi. Bu yanıta karşılık önce Erdoğan Bayraktar‘ın korumaları güvenlik görevlisini kulübenin camından dışarı doğru çekerek darp etti.

Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevliye saldırdı. Güvenlik görevlisinin elindeki copu da alan Bayraktar, görevliye copla da vurmaya çalıştı. Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken bu sırada Erdoğan Bayraktar ve korumaları güvenlik görevlisine saldırmaya devam etti. Dışarı çıkarılan Bayraktar, kulübenin camından copla tekrar güvenlik görevlisine vurdu.

Görevlinin direnmesi üzerine arabanın arka kapısından inen Bayraktar, koşarak güvenlik kulübesine girdi ve görevliye saldırdı. Güvenlik görevlisinin elindeki copu da alan Bayraktar, görevliye copla da vurmaya çalıştı. Araya girenler olayı yatıştırmaya çalışırken bu sırada Erdoğan Bayraktar ve korumaları güvenlik görevlisine saldırmaya devam etti. Dışarı çıkarılan Bayraktar, kulübenin camından copla tekrar güvenlik görevlisine vurdu.

İşte sosyal medyada Erdoğan Bayraktar’a yönelik atılan tepki tweetlerinin bazıları…

https://twitter.com/erkangunesss/status/732171540553449473?ref_src=twsrc%5Etfw

Sümeyye Erdoğan Bayraktar , Türkiye Cumhuriyeti 59 , 60 , 61. Türkiye Hükûmeti Başbakanı ve 12. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ‘ın dört çocuğundan birisidir. 2013 yılında başbakan olan babasının başdanışmanlarından idi.

  • Erdoğan Bayraktar ’ a Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor ! Eski bakan Erdoğan Bayraktar güvenlik görevlisini dövdü. Sosyal medya karıştı.
  • Sosyal Medyada Erdoğan ' a tepkiler çığ gibi büyüdü ve Bu söz üzerine bir çok EVET oyu verecek olan vatandaşta HAYIR oyu vereceğini ilan etti. 'Hayırcılar darbecidir' diye.
  • Mahsun Kırmızıgül'e tepki çığ gibi . 09.01.2017 Pazartesi 11:34.  dolu olduğu iddia edilen filmin yayından kaldırılması için seyirciler sosyal medya üzerinden harekete geçti.
  • çekilen bu görüntülere sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor .  Erdoğan 'dan Kılıçdaroğlu'na beklenmedik tepki İZLE.  Sosyal medyanın konuştuğu maden işçisi. 621.
  • Sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor . 08 Aralık 2016 Perşembe 11:10.  yollara düşen çalışanların ve öğrencinin tepkisi sosyal medyada büyüyor .
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ın eşinin katıldığı bir etkinlikten CHA muhabirinin yaka paça çıkarılmasına tepkiler çığ gibi büyüyor .  Sosyal medyada ise tepkiler çığ gibi büyüdü .
  • Sosyal medyada dini ve milli içerikli hesapların kapatıldığı iddiasına tepki .
  • saldırılarda bulunan CHP milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatrocu Orhan Aydın' a tepkiler çığ gibi büyüyor . İşte sosyal medyada büyük yankı bulan olayla ilgili atılan o tweetler..
  • Başkanı Tahir Elçi'nin katledilmesine sosyal medyada tepkiler çığ gibi büyüyor .  Elçi'nin katledilmesine sosyal medyada büyük tepki var.
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ın kızı Sümeyye Erdoğan 'a iğrenç saldırılarda bulunan CHP milletvekili Mahmut Tanal ve tiyatrocu Orhan Aydın' a tepkiler çığ gibi .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir