Sosyal Medyada En Popüler Duvar Yazıları

Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medyada en popüler duvar yazılarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte en komik duvar yazıları ve yurdum insanı dedirtecek ve sizi gülmekten kırıp geçirecek kadar eğlenceli ve komik duvar yazıları…

Her Gün Aklımdan Geçiyorsun…

 

Her gün aklımdan geçiyorsun, insan bir selam verir!

Ölüm Var…

Ölüm var, sarılın gitsin!

Garson!


Garson! Kapıyı getir dışarı çıkıcam !!!

Yufka Yüreğimizde…


Yufka yüreğimizde kıymalı börek yaptılar….

Büyük Düşün !


Büyük düşün seneye de düşünürsün…

Büyüdükçe…


Büyüdükçe bütün neşem kaçtı…

Piyasa çok canlı…


Piyasa çok canlı, herkes birbirini satıyıor…

Kabul edelim…


Kabul edelim, iyi üzdüler…

Ben…


Ben senin atanma ihtimalini sevdim…

Ben yatıyorum…


Ben yatıyorum bir şey diyon mu tavan?

Ya siyah,

 

Ya siyah, gökkuşağına aşıksa?

Elbet bir gün…


Türk müziğinin efsane sanatçılarından Zeki Müren’i bizlere hatırlatan güzel bir duvar yazısı: ”Elbet bir gün buluşacağız Zeki Müren yanılmış olamaz…”

Kendimi…


Kendimi idareli harcamaktayım…

İnsanlara…


İnsanlara simit atan psikopat martı…

Aynı şehirde…


Aynı şehirde sen varsın, ben varım biz yokuz…

Hayırlı pazarlar…

Sevgilisine gönderme yapan birinin yazdığı ilginç bir duvar yazısı: ”Hayırlı pazarlar, eski sevgiliniz ölür inşallah….”

Kahretsin…


Kahretsin aklımdasın…

Çıkmaz Sokak


Çıkmaz sokak, ya çıkarsa…

Ha ondan mesaj…


Oldukça ilginç bir duvar yazısı: ”Ha ondan mesaj beklemişim, ha otobüs durağında vapur…”

Dünya’nın…


Dünya’nın bütün kedileri birşleşin!

Çok mutluyum!


Çok mutluyum, çünkü malım…

Kedinin önünde…


Oldukça komik bir duvar yazısı: ”Kedinin önünde tartışmayalım lütfen…”

Hayal kurdum…


Oldukça derin bir anlamı olan bir duvar yazısı: ”Hayal kurdum yıkarız dimi?”

Biraz durup bana…


Biraz durup bana hayran olak mı?

Sevdikçe…


Sevdikçe manyak bi şey olduk çıktık ya…

Deniz durgunken…


Deniz durgunken alayınız kaptan…

Ona Demet Akalın…


Demet Akalın ve Yıldız Tilbe’yi karşılaştıran ilginç bir duvar yazısı: ”Ona Demet Akalın dinleten hayat bize Yıldız Tilbe dinletiyor.”

Onur…


Onur, şeref bir erkek ismi değildir be sadece…

Yıkılmadım…


Bir Mahsun Kırmızıgül şarkısı olan ”yıkılmadım ayaktayıma” gönderme yaparcasına: Yıkılmadım ama ayakta da değilim…

Sosyal Medyada En Popüler Duvar Yazıları

Sosyal medya, Web 2.0 ‘ın kullanıcı hizmetine sunulmasıyla birlikte, tek yönlü bilgi paylaşımından, çift taraflı ve eş zamanlı bilgi paylaşımına ulaşılmasını sağlayan medya sistemidir. Ayrıca sosyal medya; kişilerin internet üzerinde birbirleriyle yaptığı diyaloglar ve paylaşımların bütünüdür. Sosyal ağlar, insanların birbiriyle içerik ve bilgi paylaşmasını sağlayan internet siteleri ve uygulamalar sayesinde, herkes aradığı, ilgilendiği içeriklere ulaşabilmektedır. Küçük gruplar arasında gerçekleşen diyaloglar ve paylaşımlar giderek, kullanıcı bazlı içerik üretimini giderek arttırmakta, amatör içerikleri dijital dünyada birer değere dönüştürmektedir.

Zaman ve mekân sınırlaması olmadan , paylaşımın, tartışmanın esas olduğu bir insanî iletişim şeklidir. Sosyal medya platformlarında insanlarla buluşur ve iletişimde bulunursunuz. İnsanlara yardım eder, yardım alır, sorularına cevap verir ve kendi sorularınızı sorarsınız. Bu bakımdan sosyal medya resmi olmayan eğitim yollarından da bir tanesidir.

Teknoloji , telekomünikasyon, sosyal iletişimin kelimeler, görseller, ses dosyaları yolu ile sağlandığı bir yapıya sahiptir. İnsanlar hikâyelerini ve tecrübelerini bu bağlamda paylaştığı bir çerçeveye de sahiptir.

Sosyal medya, geleneksel medyada olduğu gibi tek bir noktadan çok sayıda kişiye yayın yapmaktan çıkarak, iletişim yönü açısından çoktan çoğa paradigmasına dayalı “kullanıcı kaynaklı medya” özelliğine sahiptir. Kullanıcı Kaynaklı Medya, geleneksel medyadan farklı olarak, içeriğin bizzat kullanıcılarının kendileri tarafından üretilmesine ve paylaşılmasına olanak yaratmaktadır . Sosyal medya aynı zamanda “Kullanıcıların Ürettiği İçerik” ve “Müşterilerin Ürettiği Medya” kavramlarını da ortaya çıkarmış, bu yapısıyla da ticari plandaki anlamını kazanmıştır.

Ama Andreas Kaplan ve Michael Haenlein’in 2010’daki tespitine göre Sosyal Medya; “Web 2.0 üzerinde ideolojik ve teknolojik içeriklerin, yapılanmaların kullanıcı merkezli bir şekilde üretilmesine ve geliştirilmesine izin veren internet tabanlı uygulamaların bütününe” denilmekte.

duvar yazıları komik, etkileyici duvar yazıları, duvar yazıları anlamlı sözler, duvar yazısı sözleri, duvar yazıları 2016, duvar yazıları facebook, duvar yazıları aşk, duvar yazıları onedio

Sosyal Medyada En Popüler Duvar Yazıları Özet Bilgiler

  • Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medyada en popüler duvar yazılarını sizlerle paylaşıyoruz. İşte en komik duvar yazıları ve yurdum insanı dedirtecek ve sizi
  • Galeri. En Popüler .  Türk Medya A.Ş. Künye. İş Başvurusu.
  • En Popüler . Güncel. Spor.  İşte duygusal bir yanı olduğu gibi eğlenceli bir yanı da olan yurdum insanının duvar yazıları .
  • Sosyal Medyada Efsane Olmuş Duvar Yazıları Teknoloji Foto Galeri.  Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen sosyal medyada en popüler duvar ana sayfa böylesi yok
  • Öz Hakiki Duvar Fotoğrafları sayfasında toplanan güncel duvar yazılar sizleri de tebessüm ettirecek  Sosyal Medya ‘da Bizi Takip Edin. onedio sosyal içerik platformu.
  • Sosyal medyada gördüğünüz her fotoğrafa inanmayın! TÜM GALERİLER.  İlginç duvar yazıları . Giriş Tarihi: 31.12.2014 12:25 Güncelleme Tarihi: 31.12.2014 12:26.
  • Popüler . Geyik Haber. Seyahat.  Son günlerde sosyal medyanın en büyük geyiği haline gelen duvar yazılarını sizler için bir araya getirdik.
  • Çok yönlülük şart: Bir tek Facebook ve Twitter ’ın popüler olmak için yeterli olmadığını unutmayın.  Benzer Yazılar . Sosyal medyada en çok konuşulan haber kanalları.
  • Duvar yazıları galerisi. Komik, romantik, siyasi içerikli politik, gündemi analiz eden 63 duvar yazısı .  Sosyal medyayı ve özellikle instagramı aktif kullananlar öyle zaman
  • Anasayfa » Sosyal Medya » 2016’nın En Popüler Sosyal Medya Siteleri.  Şifre Hatırlatma. Yeni Üyelik. Lütfen giriş bilgilerinizi yazınız . Beni hatırla.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir