Sosyal Medya Leonardo’nun Zaferini Konuşuyor

Leonardo kazandı sosyal medya yıkıldı. Sinemaseverlerin dört gözle beklediği 88. Oscar Ödülleri sahiplerini buldu. 23 dalda ödül verildi. Ama en çok en iyi erkek oyuncu ödülü merak ediliyordu. Leonardo bu kez başarabilecek miydi? Herkes bu sorusun cevabını bekledi. Ve sonunda 6. kez Oscar’a aday olan ama daha önce hiç kazanamayan Leonardo DiCaprio bu kez en iyi olmayı başardı. Oyuncunun zaferini ajanslar son dakika diye geçerken, sosyal medya da ‘Leo’nun zaferini konuştu.

Oscar Ödül töreni sosyal medyaya damgasını vurdu. Son 24 saatte “Oscars” etiketi altında milyonlarca tweet atıldı. Dünya genelinde en çok konuşulan konu Oscar olurken, Türkiye’de de “Oscars” etiketi twitter’da ilk sırada yer aldı.

LEONARDO DİCAPRİO’NUN ÖDÜL KONUŞMASI 

Leonardo Dicaprio’nun ödülü kazanması hayranlarını da çok mutlu etti. Bu mutluluk sosyal medyaya da yansıdı.

İŞTE LEONARDO HAYRANLARINDAN DİKKAT ÇEKEN PAYLAŞIMLAR

LEONARDO’NUN ZAFERİ TÜRKİYE’DE DE SEVİNÇLE KARŞILANDI

DICAPRIO’NUN ELİ HEP BOŞ KALMIŞTI

 

DiCaprio, What’s Eating Gilbert Grape filmindeki başarısı ile Oscar adayı olan en genç oyunculardan biri olarak tarihe geçmişti.

Leonardo DiCaprio, daha önce de beş kez Oscar ödülüne aday gösterilmişti. Ancak hiç birinde ödüle uzanamamıştı.

İlk olarak 1994 senesinde 20 yaşındayken rol aldığı What’s Eating Gilbert Grape filmiyle en iyi yardımcı erkek oyuncu Oscar’ına aday olmuştu.

Oyuncu, daha sonra 2005 yılında The Aviator filmiyle bu kez en iyi erkek oyuncu ödülüne aday oldu. Ama o yine ödülü kazanamadı.

2007’de ise Kanlı Elmas ve 2014’te de The Wolf of World Street filmiyle en iyi erkek oyuncu dalında Oscar adayı oldu.

Her seferinde ödülü başkalarına kaptıran Leonardo Dicaprio, sonunda heykeline kavuştu.

  • Leonardo kazandı sosyal medya yıkıldı.  Oyuncunun zaferini ajanslar son dakika diye geçerken, sosyal medya da ‘Leo’ nun zaferini konuştu .
  • Oyuncunun zaferini AP ajansı son dakika diye geçerken, sosyal medya sadece ‘Leo’ nun zaferini konuşuyor .  Leonardo ‘ nun ödül konuşması .
  • En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Diriliş filmindeki oyunculuğuyla Leonardo Dicaprio kazandı.
  • ajansı son dakika diye geçerken, sosyal medya sadece ‘Leo’ nun zaferini konuşuyor .  En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Diriliş filmindeki oyunculuğuyla Leonardo DiCaprio kazandı.
  • En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Diriliş filmindeki oyunculuğuyla Leonardo Dicaprio kazandı. Sosyal medya Leonardo ’ nun zaferini konuşuyor … son dakika, haber, haberler.
  • 88. Oscar ödül töreninde ‘ Leonardo DiCaprio’ nun The Revenant’taki performansı ile En  AP ajansı son dakika diye geçerken, sosyal medya sadece ‘Leo’ nun zaferini konuşuyor .
  • zaferini AP ajansı son dakika diye geçerken, sosyal medya sadece ‘Leo’ nun zaferini konuşuyor . Leonardo Dicaprio hayranları sevinçlerini farklı paylaşımlarla dile getirdi.
  • dakika diye geçerken, sosyal medya sadece ‘Leo’ nun zaferini konuşuyor .
  • zaferini AP ajansı son dakika diye geçerken, sosyal medya sadece ‘Leo’ nun zaferini konuşuyor .  İşte leonardo hayranlarından dikkat çeken paylaşımlar.
  • En İyi Erkek Oyuncu ödülünü Diriliş filmindeki oyunculuğuyla Leonardo Dicaprio kazandı. Oyuncunun zaferini AP ajansı son dakika diye geçerken, sosyal medya sadece.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir