Son Zamanların En İyi Bulaşık Makineleri

Bulaşık makinası seçerken çok dikkatli olmalıyız. Çünkü birçok makine, biz zaman sonra bulaşıklarınıza zarar veriyor, bunun yanında bulaşıklarınızı doğru temizlemeyip mikrop saçabiliyor. Ünlü markalar, bu sorunları aşacak yeni modeller çıkardı. Artık sorunlarınız son bulacak. İşte o modeller

Hotpoint Ultima Slimline SIUF32120X


45 cm genişliğindeki bu makinayı, çok küçük mutfağı olanlar bile rahatça kullanabilirler. Bu makine, araştırdığımız birçok makinadan daha güçlü ve paslanmaz çeliğe sahiptir, aynı zamanda içi oldukça şıktır. İçine, hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar çok bulaşık sığdırdabilirsiniz. İçinde tam 10 bölüm bulunduran makinanın bölümlerini, koyacağınız bulaşık türüne göre değiştirebilirsiniz. Sadece 25 dakikada bile, kısa programda harikalar yaratabilirsiniz.

Bosch SMS53M02GB


Bu makinanın kullanılıı çok kolaydır. Makinanın üst kısmı, uzun boy bulaşıklarınız olduğu taktirde aşağıya doğru hareket edebilmektedir. Yan raflar da, olabildiğince maksimum seviyeye kadar genişlenebilmektedir. Aceleniz olduğu taktirde, VarioSpeed programı sayesinde, bulaşıklarınızı normalinden iki kat daha hızlı yıkayacaktır. Makinayı gece çalıştırsanız bile, yıkamayı bitirdiği anda, kendi kendini kapatacaktır.

Indesit ICD661


Bulaşık makinası almak istediniz, ama tezgahınızın altında yer mi bulamadınız, işte sizin için çözüm. Ancak, teorik olarak, makinaya bir orta boy tencere, birkaç fincan ve bir yemek sonrası bulaşığını sığdırabilirsiniz. Daha büyük modellerde daha farklı ayarlar bulabilirsiniz tabi ki.

Swan Retro bulaşık makinası


Bu modelin dokuz farklı rengi vardır. Modeli ve görünüşü mikrodalga ve su ısıtıcısından ilam alınarak, Retro bir hava vererek tasarlanmıştır. Üst ve alt rafları, olabildiğince uygun yerleştirilmiş, uzun boy bardaklar için bile renk ayarlanmıştır. Rafları dengeli bir şekilde ayarlanmıştır, böylece bir tarafta ağır bulaşık olsa bile, bu makinanıza zarar vermeyecektir. Ayrıca, etrafta olmadığınızda, makinanın geciktirme ayarı sizin rahat etmenizi sağlayacaktır.

Grundig GNF41810B


Makinanın dış tasarımındaki siyah parlaklık, son teknolojiyle çelik çalışmasıyla kaplanmıştır. Makinanın düğmeleri, hassas dokunuşla çalıştığı için, alışmanız biraz zaman alacaktır. Makinanın ayrıca en üst tarafında, bıçaklar ve biberonlar için ayrı bir kısmı bulunuyor. Kaşık ve çatallar için ayrılan sepet, büyük tava ve tencereler için yerinden çıkabilir.

Son Zamanların En İyi Bulaşık Makineleri

en iyi bulaşık makinesi markası hangisi, bosch bulaşık makinesi sms69t48tr 38 db, hangi bulaşık makinesini almalıyım, siemens sn23e200tr iq100 a+ 3 programlı jetmatic bulaşık makinesi, en iyi bulaşık makinesi kadınlar kulübü, franke bulaşık makinesi, siemens bulaşık makinesi sn26v891 38 db, bulaşık makinesi için tavsiye ettiğiniz

Son Zamanların En İyi Bulaşık Makineleri Özet Bilgiler

  • “İcat edenden Allah razı olsun” cümlesini bulaşık makinesi için çok duymuşuzdur.  1880’li yıllarda Amerikan Josephine Cochrane icat etmiştir. Ne de iyi etmiştir.
  • Hani Bulaşık Makinesini Tavsiye Edersiniz, Hangi Makineyi Almalıyım, Hangi Marka Daha İyi Ve Kaliteli..!  Profilo BM 4293 model bulaşık makinası kullanıyoruz 2 senedir.
  • Sizin için en iyi bulaşık makinesi tavsiyesi aramaktasınız.  Bu çok ciddi bir gürültü seviyesidir. Yakın zamana kadar 50 dB üzeri Bulaşık makineleri sesi için normal kabul
  • Yıkama yaparken fazla ses çıkaran bulaşık makineleri ilerleyen zamanlarda sizi rahatsız edebileceğinden sessiz olan bulaşık makinelerinden almanız daha iyi bir seçim olacaktır.
  • Bulaşık makinesinde bana göre Bosch en iyi firmadır.  Sadece Başlıklarda Ara. Üye Mesajlarında : İsimleri virgülle ayırın. Gönderme Zamanı
  • Bulaşık makinesi ile ilgili bir sorun mu yaşıyorsunuz?  olmadığını, Fairy Platinum tablet kullanmamı ve makinemi her zaman 1 numaralı p   diye ama vazgeçmek en iyisi .
  • Hangi marka bulaşık makinesi daha iyi ? 1990’ların icadı… Kadınlar için ise son yüzyılın en büyük buluşlarından…
  • 10 lt su harcıyor. sonra yıkarken de 10 lt su harcıyor. o zaman niye ön yıkama yapalım?  en önemli noktaya geliyorum: piyasada en iyi bulaşık makine üreticileri alman
  • şık tasarım: yenilikçi Siemens bulaşık makinelerini keşfedin.  Süre sonunda her zaman en iyi yıkama sonuçlarını elde edeceğiniz kesin: Tertemiz ve kupkuru bulaşıklar .
  • Profilonun yaptığını en iyi şeyi bulaşık makinesidir .  cıkartmadı ne zaman arasam ertesi gün geldiler. kapısını çizdiğimiz  bende bugün arçelik 6220 FT Bulaşık Makinesi aldım.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir