Snowden 6 Ocak’ta Sinemalarda

Yılbaşından hemen sonra, vizyona harika filmler giriyor desek, kesinlikle yeridir. Sinema programlarına ve gelecek filmlere de göz attığımızda, hiç şüphesiz 2017’nin iyi bir sinema yılı olacağı da kesin. Bu yazımızda; 6 Ocak’ta Vizyonlarda olacak Snowden adlı biyografik filmi inceleyecek, sizler için filmi olabildiğince doğru bir biçimde anlatma gayretinde bulunacağız. Pek çok kimsenin biyografi filmi, pek çok zamanda çekilebiliyor ancak bu biyografik filmler, çoğu zaman ölmüş yahut yaşlı insanların anısına çekiliyor. Tarihte yer etmiş bu tür isimlerin filmlerine ise pek çok sinema sever elbette severek gidiyor. Ancak, Snowden böyle bir biyografik film değil. Snowden, yaşayan bir adamın biyografik filmi olması ilginçliğiyle göze çarpıyor. Edward Joseph Snowden adlı eski CIA ajanının hikayesini anlatacak filmin epey ses getirmesi ve uzun süre sonra tartışılacak filmlerden biri olması da yine beklenen etmenlerden.

2017’nin İlk filmlerinden bir tanesi olacak Snowden için söylenebilecek pek çok söz var elbette. Oliver Stone’un yönetmenlik koltuğunda oturduğu filmin senaryosunu, Kieran Fitzgerald ve yine yönetmen koltuğunda oturan Stone yazmış. Başrollerde, Joseph Gordon Levitt, Shailene Woodley, Melissa Leo gibi isimler mevuct. Popülaritesi IMDB üzerinde gün geçtikçe artan filmin şu an vizyona girmeden puanı 7.4 olarak göze çarpıyor ve kısacası izleyiciler, sinema severler Snowden filminden çok şey bekliyorlar. 2 Saat 14 Dakika kadar sürecek filmin neleri anlattığı hakkında pek çok spoiler ve dedikodu dolaşsa da, hiçbiri fragmanı dışında kesinlik kazanmamış ve net bir biçimde doğruluğu kanıtlanmamış. Amerikalı bir bilgisayar uzmanı olan Edward Snowden, bilindiği gibi NSA dairesinin dökümanlarını tüm dünyayla paylaşıp, aslında hemen herkesin belli bir sistemle, Amerika tarafından izlendiğini kanıtlayan isimdi. Amerika Birleşik Devletleri tarihinin en büyük sızıntılarından bir tanesini gerçekleştiren Snowden, şu an Rusya’da yaşamakta ve 33 Yaşında.

33 Yaşındaki bir adamın biyografisini kim izler diye sormayın. Snowden’ın hayat hikayesi, oldukça çarpıcı detaylar içerirken aynı zamanda ABD tarafından hala yaşayan bir kaçak olarak kabul edilen bir adamın hikayesinden bahsediyoruz. Şüphesiz, Oliver Stone ve Fitzgerald ikilisi büyük bir işe imza atmış ve izlenmeyi hak eden bir yapıt ortaya koymuş. Muhtemelen Snowden’ın onayı ile başlatılan bu proje, ne zaman Türkiye’de vizyona girecek henüz bilinmiyor ancak 6 Ocak, global vizyon tarihi.

Snowden 6 Ocak’ta Sinemalarda

vizyona girecek filmler 2017 ocak, vizyona filmler 2017, 6 ocak’ta vizyona giren filmler, vizyona girecek filmler 2016 yerli, vizyon filmler 2017, vizyona girecek filmler 2017 türk, vizyona girecek turk filmler 2017, vizyona girecek yerli filmler 2017

Snowden 6 Ocak’Ta Sinemalarda Özet Bilgiler

  • " SNOWDEN " 6 Ocak ' ta Sinemalarda ! 3 Oscar ödüllü Oliver Stone, 21. yüzyılın en kutuplaştırıcı figürlerinden birine, Amerikan istihbarat tarihinin en geniş kapsamlı güvenlik
  • “ SNOWDEN ” 6 Ocak ’ ta Sinemalarda ! 03 Ocak , 2017 / yazar: Haber Editörü / Haberler.  sorumlusu olarak bilinen Edward Snowden ’ın hikayesine sürükleyici bir bakış sunuyor.
  • Biyografi, dram, gerilim. Yönetmen: Oliver Stone. Yıldız: Joseph Gordon Levitt, Shailene Woodley, Melissa Leo vb. Eski bir CIA çalışanı olan Edward Snowden 'in  8,2 / 10 69 oy
  • Film, yayınladığı gizli belgelerle dikkatleri üzerine çeken Edward Snowden 'in hayatını ve yaptığı asrın ifşasını konu alıyor.  6 Ocak ' ta sinemalarda .
  • ' Snowden ' 6 Ocak ' ta sinemalarda !. 3 Oscar ödüllü Oliver Stone, 21. yüzyılın en kutuplaştırıcı figürlerinden birine, Amerikan istihbarat tarihinin en geniş kapsamlı güvenlik
  • “ SNOWDEN ”. Asker, casus, kahraman, hacker, hırsız, hain ve vatansever.  Ama sinema biraz da ne anlattığın kadar “nasıl” anlattığınla ilgili olsa gerek.
  • ' Snowden ' 6 Ocak ' ta Sinemalarda ! başlıklı blog yazısı ve diğer Kültür Sanat blog yazıları için hemen Yazarkafe'ye tıklayın!  Heidi yazıma linkten ulaYazıyı Oku. Ocak 30, 2017.
  • Snowden 6 Ocak ' ta Sinemalarda . 3 Oscar ödüllü Oliver Stone, 21. yüzyılın en kutuplaştırıcı figürlerinden birine, Amerikan istihbarat tarihinin en geniş kapsamlı güvenlik
  • Seçilen Salonlar. 31 OCAK . 01 ŞUBAT.  Bugün sinemada Snowden filmini izledim ve filmden etkilenmedim dersem yalan olur.
  • Sinema & TV. ‘ Snowden ’ 6 Ocak ’ ta sinemalarda !. Ara 26, 2016.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir