Size Eyvah Dedirtecek 6 Fotoğraf!

Bazı fotoğraflar vardır yürek hoplatır. Saniyeler içinde gerçekleşecek aksiyonun hemen öncesinde çekilen bu fotoğraflar, perşembenin gelişini çarşambadan gösterir. İşte bu  sizi hop oturtup, hop kaldırtacak fotoğraflar… Aman heyecanınıza sahip çıkın!

Bu fotoğraflar, bilimsel amaçlı çekildi. Deneyde, aklın algıladığı ve vücudun verdiği tepki arasındaki bağlantı araştırılıyor.

İşte görenlerin içini bir hoş eden birbirinden ilginç 6 fotoğraf…

Yangına Bir Kala!

 

Iyyy o ses!

 

Canım Gömlek Gitti!

 

Tut tut tut düşecek!

 

Eyvah balon patlayacak!

 

Gitti! Yumurtalar gitti!

 

Fotoğrafçılık, kamerayla ışığı hassas bir yüzey üzerine kaydederek görüntü oluşturma işidir. İşlevsel uygulamaları nedeniyle bir zanaat olduğu gibi, estetik yönüyle bir sanat olarak kabul edilir. Teknik olarak lensler, bir pozlamada ışığa duyarlı yüzeye yansıyan veya yayılan ışığa odaklanmak için kullanılırlar. Bir elektronik görüntü sensöründe fotoğraf, her bir piksele elektrik yüklenmesi ve elektronik olarak bu fotoğrafın işlenmesi sonucu oluşur.

  • Size Eyvah Dedirtecek 6 Fotoğraf ! Haber Böylesi Yok . 06/03/2016. 0.
  • Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz. Size "Şimdi Balkanlarda Olmak Vardı" Dedirtecek 53 Fotoğraf .
  • FOTO GALERİ ».
  • Meteoroloji ve AKOM'dan İstanbul ve 5 İlimiz İçin Eyvah Eyvah Dedirten Haber.
  • kaydedilirse işte size ait olan o anı bir anda dünyaya mal olur ve internet fenomeni haline dönüşebilir.
  • 2016'nın siyah beyaz çekilmiş en iyi çocuk fotoğrafları . 5,662 14.  Ünlülerden ' eyvah ' dedirten kareler Selena Gomez. Kategori: Magazin 25 Kasım 2015, 13:54.
  • Birbirinden keyifli sizlerin de yapabileceği 15 perspektif fotoğrafı sizler için sıraladık.  6 . İnsan doğadan daha büyük. 7. Vinç ile neler yapılıyor öyle dedirtecek cinsten.
  • Yok artık dedirtecek fotoğraflar . Antalya'nın Alanya ilçesi'nde arızalanan aracı ip bağlayarak motosiklet ile çeken kişi görenleri hayrete düşürdü.
  • İşte o yok artık dedirten kareler   3245 Yıllık Tutankamon'un Mezar Odasından 23 Fotoğraf .  Size Vay Be Dedirtecek 15 Yiyecek Hazırlama Tekniği.

Size 6 en Français
UK Size Conversion
Us Size 7
Size 10 UK
Size 2 Us
Size 12
Us Size 6

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir