Sizce En İyi Elektrik Süpürgesi?

Kadınların belki de satın alırken en çok düşündükleri şey elektrik süpürgesi oluyor. Toz torbalı mı, torbasız mı, su filtreli mi? derken bir çok elektrik süpürgesi modelinin içinden çıkılamıyor. Öncelikle sizin ne istediğiniz önemli. Torba konusunda; “aradığım torbayı kolayca bulurum” derseniz yada “torbasız olsun ben temizliği ile ilgilenirim” derseniz seçiminizi bu yönde yapmalısınız. Tabi bir de elektrik süpürgesinin sessiz çalışanını isteyebilirsiniz. Hepsinin özellikleri bu kriterlere göre farklılık gösteriyor. Evin temizliği için en önemli cihaz olan elektrik süpürgesi hakkında daha kolay karar vermeniz için size bazı tavsiyelerde bulunacağız.

Philips


Estetik görüntüsü ve sessiz çalışma özelliği ile Philips hakkında iyi şeyler söylenmiş. Emiş gücünün iyi olması ve kablosunun 10 metre olması gibi özellikleri dikkat çekiyor. Servis ağının iyi olduğunu eklemekte yarar var. Torbalı ve torbasız tüm modellerinden neredeyse herkes memnun.

Fakir


Bir Alman markası olan Fakir, evladiyelik bir marka olduğu ve senelerce sorunsuz çalıştığı hakkında bir çok yorum okuduk. Toz torbalı, toz torbasız, su hazneli olarak çeşitleri mevcut ayrıca çok sessiz çalıştığı söyleniyor.

Nilfisk

 

1906 yılından günümüze devam eden Nilfisk marka elektrik süpürgeler hakkında çok iyi yorumlar okuduk. Önceleri havaalanı, otel vs gibi endüstriyel temizleme araçlarından sonra ev tipi elektrik süpürgesi de üretmeye başladılar. Toz torbalı ve torbasız şekilde modelleri mevcut. Toz toplama konusunda gerçekten uzman. Dünyanın önde gelen firmaları arasında. Alırsanız pişman olmazsınız.

Dyson


Dyson elektrik süpürgesi hakkında bir çok güzel yorum okuduk. Makine gerçekten motoru güçlü ve çekiş gücü çok iyi fakat kullanıcıların sıkıntısı; temizlik bitiminde tozu makineden çıkarırken tekrar etrafı toz yapması. Ama temizlik konusunda herkes çok memnun. Kendinize en uygun modeli seçip gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Rainbow


1936 yılından beri alanın da neredeyse bir numara olan Rainbow elektrik süpürgesi, kadınların gözdesi. Su filtreli sistem ile çalışan Rainbow, özellikle toz toplama öncelikli olarak çalışması, çalıştırıldığı anda havayı anında değiştirmesi ve muhteşem halı yıkama özelliği ile çok fonksiyonlu bir cihaz. Ayrıca Rainbow’un sadece hava temizleme için bir programı bulunuyor. Temizlik yaparken fitreden herhangi bir hava arka kısma vermediği için gayet başarılı. Temizliğiniz bittikten sonra suyun halini görünce insan inanamıyor. Fiyatları pahalı fakat verdiği hizmet gerçekten bu parayı hak ediyor.

  • Sizce En İyi Elektrik Süpürgesi ? Haber Suat Arslan  Toz torbalı mı, torbasız mı, su filtreli mi? derken bir çok elektrik süpürgesi modelinin içinden çıkılamıyor.
  • Elektrikli süpürgeler hayatımıza girdiklerinden beri evlerimizin temizliği için en önemli yardımcılarımızdan biri olarak tanınıyorlar.
  • Her ihtiyaca ve bütçeye uygun çeşitli süpürge modellerini inceledik ve piyasadaki en iyi elektrik süpürge modelleri ve tavsiyeleri 2017 yazısını hazırladık.
  • Elektrikli Süpürge Fiyatları ve Maliyet. Beklenen Elektrik Süpürgesi Özellikleri.  Olsun: Kaliteli bir siklonik süpürge bu durumda en iyi elektrikli süpürge olacaktır.
  • sizce elektrolux supurge nasil. adile33, 4 Mart 2016.
  • Eğer sizde kendinize güzel bir elektrikli süpürge arıyorsanız, hiç düşünmeden hatta gözünüz bile kapalı hu süpürgeyi alabilirsiniz.
  • ForumBu Bölümde Ara. Elektrolux elektrik süpürge tavsiyesi sizce hangisi? 8 Cevap.  Geçecek olsa zaten alınabilecek en iyi makine ZUCANİMAL dır.
  • Posted on 2:31 AM by Nurhan Demirel. Bu hafta en iyi elektrikli süpürgeyi seçiyorum.  Tüketici tercihini elektrik süpürgesi söz konusu olduğunda Bosch’tan yana kullanıyor.
  • Evdeki Rowenta Cyclonic elektrik süpürgesi 1.
  • 99,90 TL'den Başlayan Fiyatlarla.