Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulunur?

Herkes bilir ilk izlenim, ilk bakış çok önemlidir. İnsanlarda büyük bir problem olan, siyah noktalardan kurtulmak aslında çok kolay. Cildimiz her şeyden önemlidir; cilt bakımımızı aksatmamalı ve siyah noktaların mümkün olduğunca üstüne gitmeliyiz, çünkü siyah noktaların bir sonra ki aşaması ben veya sivilcedir. Oksitlenmiş kir ve ölü hücreler siyah noktaları oluşturur. Siyah noktalardan nasıl kurtulunur? Püf noktalar nelerdir? tüm sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulacaksınız. Siyah noktalardan kurtulmanın yolları şöyledir;

 

1– Ev yapımı kürler

* Limon bilindiği gibi bir çok konuda mucizevi etkiler gösteri. * Limonun yarısının üzerine 4 damla bal damlatıp, yüzünüzde ki siyah noktalara sürüp, 5 dakika bekleyebilirsiniz. Yüzünüzü yıkadığınızda işe yaradığını göreceksiniz.

2– Karbonatın temizlikte ne kadar iyi olduğunu bilirsiniz.

3– 1 tatlı kaşığı karbonata biraz su ekleyerek hamur kıvamına gelmesini sağlayın. Hamuru siyah noktalarınızın olduğu kısımlara uygulayıp yine 5 dakika bekletin, bu arada masaj yapmayı unutmayın.

4– Kullanılmamış yeni bir diş fırçasına diş macunu sürerek biraz ıslatıp siyah noktalara sürün ve siyah noktalar kaybolana kadar ovalayın.

5– Bir dilim domatesi siyah noktalarınıza sürüp masaj ile yedirin. Domates yüzünüzde ki ölü hücreyi cildinizden atacaktır.

6– Elma sirkesi ve karbonatı karıştırıp siyah noktalarınıza sürebilirsiniz.

7– Deniz tuzu ve biraz suyu karıştırıp siyah noktalarınıza sürün. Hem siyah noktalara hem de cildin canlı görünmesine yardım eder.

8– 2 çay kaşığı karabiberi toz haline getirip biraz su ile hamur kıvamına getirip siyah noktalarınıza uygulayabilirsiniz.

9– Medikal Ürünler

10– Siyah noktalarınız için eczacınıza danışıp ondan arındırıcı, peeling, temizleme ürünleri alabilirsiniz.

11– Siyah nokta bantları en çok kullanılan yöntemlerin başında gelir. Ama tabiî ki kalıcı çözümler değildir. Siyah noktaların olmaması için yüzünüzü temizlemeniz ve arındırmanız çok önemli. Ayrıca cilt tipinize uygun kremler almanız da ek bir çözüm olacaktır. Eğer görüntü olarak ciddi bir değişiklik ve ilerleme mevcut ise doktorunuza danışmanız en sağlıklısı olacaktır..

  • Anasayfa Cilt Sorunları Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulunur ?  Bir sivilce ve siyah nokta arasındaki fark gözeneğin kapalı olup olmamasıyla ilgilidir.
  • siyah nokta maskesi, siyah noktalardan kurtulmanın doğal yöntemleri nelerdir, siyah noktalar için doğal peeling, peeling nedir, peeling nasıl yapılır gibi bir çok soruya konu.
  • Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulurum , siyah noktalardan basit uygulamalarla kurtulmanız mümkün. Size vereceğimiz doğal yöntemlerle siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz.
  • Sivilce oluşunu önlemek için cildi temiz tutmak ve siyah noktalardan kurtulmak önemlidir.
  • Siyah noktalardan kurtulmanın doğal yolları.  Ancak bunu sabunla yapmamak uygundur.
  • Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulunur ? Siyah noktalar herkesin canını sıkan ve hoş görünmeyen yüz kusurlarıdır.
  • SİYAH NOKTALAR NASIL YOK EDİLİR Yüzünüzde siyah noktalar ve sivilceler var. Eğer tırnakla sıkarak bu ikisinden kurtulmayı düşünüyorsanız büyük hata ediyorsunuz.
  • Siyah Noktalardan Nasıl Kurtulunur ? Özellikle akneli ciltlerde çok daha fazla görülen siyah noktalar oldukça rahatsız edicidir.
  • LR'a Ücretsiz Kayıt Olarak %40 indirimli ürün alabilir ya da satabilirsin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir