Sıcaklığı Ayarlanabilen En Yeni Model Su Isıtıcıları

 

Hotpoint Ultimate Su Isıtıcısı


Bu göz alıcı su ısıtıcısı, sezgisel pratik su dökme özelliği ile kendini çekici kılmaktadır. Sıcaklık seçenekleri 10 derecelik aralıklarla, 50-100 derece arasında ayarlanabilir, ve suyunuzu yarım saat sıcak tutabilir. Led ekranından suyun sıcaklığını görebilir, işiniz bittiğinde onu kolayca temizleyebilirsiniz.

Sage Akıllı Su Isıtıcısı


Bu Avustralya yapımı su ısıtıcısı, suyunuzu hızlıca ısıtabilir, ve açık pencereleri sayesinde suyunuzun derecesini grebilirsiniz. 80-100 derece arasında dört farklı sıcaklık ayarı vardır ve düğmesi sayesinde suyunuzu 20 dakika sıcak tutabilirsiniz. Isıtıcının kullanılması çok pratiktir çünkü hafif bir tasarımı vardır.

Cuisinart Multi-Temp


Su, özel çay ve kahveler için 80 derece ayarında kullanılabiliyorken, normal çaylar için 100 derece ayarında kullanılabilir. Aynı zamanda, düğmesi sayesinde, suyun sıcaklığını beşer derece arttırabilir veya azaltabilirsiniz.

Vonshef Su Isıtıcısı


Bu su ısıtıcısı , 40-100 derece arasında altı farklı ayarda kullanılabilir. Ayrıca suyunuzu yarım saat sıcak tutabilir. İçinde ne kadar su olduğunu görebilirsiniz. Bu su ısıtıcısının tabanı hareket ettirebilme özelliğine sahiptir.

Smarter iKettle


Bu akıllı su ısıtıcısı, 20-100 derece arasında sıcaklık ayarında kullanılabilir, ve istenilen sıcaklığa ulaştığında, size cep telefonunuzdan veya tabletinizden haber verir. Böylece su ısıtıcısının gürültüsüyle rahatsız olmayacaksınız. Wİ-Fİ sayesinde, yatağınızdan onu açabilir, ve siz uyandığınızda suyunuzu hemen çayınıza koyup içebilirsiniz. İçinde yeterli su yoksa, aynı şekilde size bildirimler gndererek haber verecektir. Farklı dillerde kullanılma seçenekleri mevcuttur.

Russell Hobbs Illumina

null
Bu muhteşem su ısıtıcısı, yesişl çay ve farklı bitki çaylar için farklı ayarlarda ve farklı derecelerde ayarlanabilir. Hızlı su kaynatır ve kaldırıp kullanması kolaydır.

De’Longhi Distinta


Bu şık su ısıtıcısı, krom kaplamadır ve farklı metalik renkleri mevcuttur. Kullanımı basittir ve hemen bir fincan çay için size su ısıtabilir. Böylece elektrik tasarrufu yapabilirsiniz ve zamanınızdan çok az kullanmış olursunuz. Beş sıcaklık ayarı vardır, bunlar 75-80-85-90-20 derecelerdir. 20 dakika boyunca kullanilabileceğiniz bekletme ayarı vardır. Su ısıtıcısının mutfaktaki görünümünü tamamlamak isterseniz, aynı markanın su ısıtıcısı da mevcuttur.

Sıcaklığı Ayarlanabilen En Yeni Model Su Isıtıcıları

Sıcaklık, bir cismin sıcaklığının ya da soğukluğunun bir ölçüsüdür. Bir sistemin ortalama moleküler kinetik enerjisinin bir ölçüsüdür. Gazlar için kinetik enerji , mutlak sıcaklık dereceleriyle orantılıdır.

 • Duyularla algılanmakta ve genellikle sıcak ya da soğuk terimleri ile ifade edilmektedir. Teknik olarak bu değerlendirme doğru değildir. İki cisim birbirine temas ettirildiğinde sıcak olan soğumakta soğuk olan ısınmakta ve belirli bir süre temas halinde kaldıklarında her ikisi de aynı sıcaklığa gelmektedir. Buradan yola çıkarak; sıcaklık, bir maddenin ısıl durumunu belirten ve ısı geçişine neden olan etken olarak tanımlanabilir.
 • Termik denge halinde bulunmayan sistemle çevresini termik denge haline getirmeye zorlayan potansiyeldir. Termik denge sağlandıktan sonra bu potansiyel kalkmakta, sistemde çevresiyle aynı değeri almaktadır.
 • Noktasal bir özelliktir.
 • Enerjinin mikroskobik düzeydeki statik hâlidir.
 • Bir maddenin ortalama hıza sahip herhangi bir molekülünün kinetik enerjisiyle doğru orantılı olan büyüklüğüne denir.
 • Sıcaklık, genleşmeye bakılarak dolaylı yoldan ölçülebilir. Ölçümünde, termometre denilen cihaz kullanılmaktadır.
 • Bir cismin, etrafına, kendiliğinden enerji verme eğiliminin bir ölçüsüdür. Enerji veren madde daha yüksek sıcaklıktadır.

elektrikli su ısıtıcı kettle, bosch ani su ısıtıcı, ani su ısıtıcısı, ihlas ani su ısıtıcı, ani su ısıtıcı tavsiye, bosch ani su ısıtıcı yorumları, mutfak tipi ani su ısıtıcı, arçelik ani su ısıtıcı

Sıcaklığı Ayarlanabilen En Yeni Model Su Isıtıcıları Özet Bilgiler

 • Place of Origin: CN;HEB. Brand Name: SHENS. Model Number: JL XKJG D.  2014 yeni tasarım 360 derece dönebilen paslanmaz çelik ayarlanabilir sıcaklık su ısıtıcısı .
 • Elektrikli su ısıtıcılar . 522EE0099. Ankara, 2011.  Dolayısıyla suyun sıcaklığı da ayarlanabilir .  Ø Yeni ısıtıcıyı çıkardığınız gibi yerine. monte ediniz.
 • Kaliteyi Su Isıtıcı Ayarlamak ev geliştirme,elektrikli su ısıtıcıları ,elektrikli su ısıtıcı parçalar,gaz su ısıtıcıları , ve daha fazlasını Aliexpress ‘da bulun.
 • DIŞARIDAN SICAKLIK AYARI İstenilen sıcaklık kolayca ayarlanır .  için titanyum emaye kullanan yeni bir teknoloji.  Bu yeni su ısıtıcısı ürünü ile Ariston size daha fazla boş
 • ? Hatirla. Yeni Kayıt.  ForumBu Bölümde Ara. Ani Su Isıtıcısı Tavsiyesi.  Aklımdaki model : Arzum AR 012 Laguna Ürün detayı: arzum .tr/tr/products/?ID=330.
 • (SI serisi tüm modelleri kapsar). Su ısıtıcısının tanımlaması.  Sıcaklığın mümkün olan en düşük seviyede ayarlanması tankta kireç oluşumunu önemli ölçüde azaltır.
 • bağlı olarak ihtiyacınız olan minimum ısıtıcı gücünü ayarlayın .  Akvaryum Sıcaklığı .  kurulum aşamalarını Kribensis Yeni Başlayanlar 80 litre bağlantısından okuyabilirsiniz.
 • Isıtma devresine pompalanan sıcak su , ısıtıcı cihazdan  Burada ısıtma suyu yeniden ısıtılır.  Sıcak su boylerindeki su , ayarlanan sıcaklığa ulaştığında ısıtıcı cihaz kapanır.
 • .. iyileştiren teknolojiler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni RDE1821415 model elektronik kontrollü ani şoklamalı su ısıtıcısı ile anında sıcak su   Böylece ayarlanan sıcaklıkta su
 • Hangi ısıtıcıyı kullanmalıyım. Sıcaklığı nasıl ayarlamalı.  Bu tür ısıtıcıları kullanan yeni akvaryum sahipleri çok kolay arıza yaptıkları için şikayet ederler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir