Sibel Can Zara’ya Fark Attı!

Ünlü sanatçı Sibel Can Zara’ya fark attı. Güzel sanatçılar aynı dönemde albüm çıkardılar ve albümlerinde 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi oldular. Ancak satış rakamlarında Sibel Can açık ara önde…

Ünlü sanatçılar Sibel Can ve Zara, aynı tarihlerde iki arabesk albüm çıkardılar. Ancak iki albümdeki ortak nokta sadece arabesk olmaları değil aynı zaman da 7 şarkının da aynı olmasıydı. Daha önce böyle bir şey hiç yaşanmamışken ikili bir anlamda albüm piştisi oldu.
1462104569583

Sibel Can’ın ‘Arabesque’ isimli albümü ile Zara’nın ‘Derin Aşk 2’ adlı albümü aynı hafta piyasaya çıktı. İkili tam 7 şarkıda ‘pişti’ oldular. Aynı olan şarkılar ise şunlar; ‘Benim Hayatım’, ‘Seni Yazdım Kalbime’, ‘Sevmek’, ‘Dertli Dertli’, ‘Yalnızım’, ‘Mutlu Ol Yeter’ ve ‘Hasret Rüzgarları’

 

MÜYAP’ın rakamlarına göre; ‘Arabesque’ 50 bin, ‘Derin Aşk 2’ 20 bin sattı. Yani Sibel Can, Zara’ya satışlarda 30 bin fark atmış oldu.

SİBEL CAN ‘ARABESQUE’

‘Arabesque’ albümü Sibel Can’ın 21. albümü. Albüm Sibel Can’ın kariyerinde yayımladığı ilk arabesk stüdyo albümü olma özelliğini taşımakta. Albümde İbrahim Tatlıses, Müslüm Gürses ve Bülent Ersoy gibi isimlerin daha önce seslendirdiği şarkılar yer aldı. Albümün içinde şarkıların sözleri Yılmaz Tatlıses, Şakir Askan, Mehmet Tahir Paker, Hamza Dekeli, Hasan Bağlan, Gönül Şen, Fethi Demir’e ait. Tüm müzikler ise Burhan Bayar’a ait.

ZARA ‘DERİN AŞK 2’

Zara’nın 10. albümü olan Derin Aşk 2’deki parçalar ise şu şekilde:

1-“Benim Hayatım” (söz: Şakir Askan, müzik: Burhan Bayar)
2-“Seni Yazdım Kalbime” (söz: Altan Karakaya, müzik: Burhan Bayar)
3-“Sus” (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar)
4-“Sevmek” (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar)
5-“Dertli Dertli” (söz: Gönül Şen, müzik: Burhan Bayar)
6-“Yalnızım” (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar])
7-“Mutlu Ol Yeter” (söz: Mehmet Tahir Paker, müzik: Burhan Bayar)
8-“Benim Dünyam” (söz-müzik: Orhan Gencebay)
9-“Dünya Dönüyor” (söz-müzik: Orhan Gencebay)
10-“Hasret Rüzgarları” (söz: Şakir Askan, müzik: Burhan Bayar)

Sibel Can , Türk fantezi müzik şarkıcısı. Kariyerinin başında dansözlük ve şarkıcılık yapan sanatçı günümüzde televizyon ve sinema oyunculuğu ile sunuculuk da yapmaktadır.

  • Yeni albümleirnde 7 şarkıda pişti olan Zara ve Sibel Can 'ın satış rakamları belli oldu. MÜYAP'ın açıklamasına göre; 'Arabesque' 50 bin, 'Derin Aşk 2' 20 bin sattı.
  • Sibel Can ’ın ‘Arabesque’ isimli albümü ile Zara ’nın ‘Derin Aşk 2’ adlı albümü aynı hafta piyasaya çıktı.  Yani Sibel Can , Zara ’ ya satışlarda 30 bin fark atmış oldu.
  • 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara 'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can , Zara ' ya satışlarda 30 bin fark attı .
  • 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara 'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can , Zara ' ya satışlarda 30 bin fark attı .
  • 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara 'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can , Zara ' ya satışlarda 30 bin fark attı .
  • 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara ’nın albüm satış rakamları ortaya çıktı. Can , Zara ’ ya satışlarda 30 bin fark attı .
  • «Önceki Haber Sonraki Haber». Sibel Can 'Arabesque' albümüyle fark attı . 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara 'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı.
  • Ana Sayfa > HABER > Magazin > Zara , Sibel Can 'az 30 bin fark attı !  Sibel Can ‘Arabesque’, Zara ise ‘Derin Aşk 2’ adlı birer albüm çıkarmıştı.
  • 7 aynı parçaya yer vererek albüm piştisi yaşayan Sibel Can ile Zara 'nın albüm satış rakamları ortaya çıktı.  Sibel Can , Zara ' ya satışlarda 30 bin fark atmış oldu.
  • Sibel Can 'Arabesque', Zara ise 'Derin aşk 2' adlı birer albüm çıkarmıştı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir