Sibel Can Kiminle Evleniyor?

Ünlü şarkıcı Sibel Can evleniyor! Bu haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Ünlü şarkıcı Sibel Can’ın altı ay önce tanıştığı İngiliz iş adamıyla Fransa’da evleneceği belirtildi. Üçüncü kez dünya evine girecek olan Sibel Can’ın evlenme kararı ve damat ile ilgili ayrıntılar haberimizde..

Ünlü sanatçı Sibel Can 3. kez dünya evine girmeye hazırlanıyor.

Ünlü şarkıcı altı ay önce tanıştığı İngiliz iş adamıyla Fransa’da evlenecek. Üçüncü kez evlenecek olan Sibel Can’ın yoğun bir hazırlığı içinde olduğu ve Ramazan Bayramından sonrası İngiliz İş adamı ile evleneceği öğrenildi.

Hürriyet’te yer alan habere göre, Sibel Can, gelinlik siparişini Nur Yerlitaş’a verdi.

Şarkıcı Sibel Can, faktoring şirketi sahibi bir İngiliz işadamıyla Monaco’da altı ay önce tanıştı. Geçen sürede birbirini iyice tanıyan çift evlenmeye karar verdi. İkili evlilik hazırlıklarına da başladı.

GELİNLİK NUR YERLİTAŞ’TAN

Beyaz ve sade bir gelinlik isteyen Sibel Can’ın gelinliğini ünlü Moda tasarımcısı Nur Yerlitaş dikecek.

DÜĞÜN FRANSA’DA

Düğün ise Sibel Can’ın Fransa’nın turistik bölgesi Cote d’Azur’daki evinde yapılacak. Klasik Fransız mimarisinin güzel örneklerinden biri olan evdeki düğüne Can’ın yakın çevresinden 40 kişi katılacak.

Sibel Can , Türk fantezi müzik şarkıcısı. Kariyerinin başında dansözlük ve şarkıcılık yapan sanatçı günümüzde televizyon ve sinema oyunculuğu ile sunuculuk da yapmaktadır.

  • Sibel Can kiminle evleniyor ? Sibel Can 'ın evlilik haberi gündemde büyük yankı yarattı.  Ünlü şarkıcı Sibel Can altı ay önce tanıştığı İngiliz iş adamıyla Fransa'da evlenecek .
  • Şarkıcı Sibel Can , Monaco'da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz iş adamıyla evlenmeye karar verdi.  Sibel Can Kiminle Pişti Oldu.
  • Sibel Can Kiminle Evleniyor ? Haber Hasan İslamoğulları . 12/05/2016.  Ünlü şarkıcı Sibel Can evleniyor ! Bu haber magazin gündemine bomba gibi düştü.
  • Sibel Can bakın kiminle evleniyor ? 12 Mayıs 2016 Perşembe.
  • Sibel Can , evlilik hazırlığı yapıyor.  Şarkıcı Sibel Can , Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz işadamıyla evlenmeye karar verdi.
  • Ünlü şarkıcı Sibel Can İngiliz bir işadamı Fransa'da evleniyor . Sibel Can gelinlik sipraişini bile verdi.
  • Sibel Can Kiminle Evleniyor ? Şarkıcı Sibel Can , Monaco’da altı ay önce tanıştığı faktoring şirketi sahibi bir İngiliz işadamıyla evlenmeye karar verdi.
  • Ünlü şarkıcı Sibel Can sürpriz bir kararla altı aydır birlikte olduğu sevgilisiyle evlilik kararı aldı.
  • Sibel Can Kiminle Evleniyor . « geri 2 / 4 ileri ». Şarkıcı Sibel Can , evlilik hazırlığı yapıyor. 6 ay önce Monaco’da tanıştığı İngiliz İşadamı ile evlilik kararı aldı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir