Sherlock Holmes Dizisinin Hafızalara Kazınmış 15 Repliği

Sherlock Holmes dizisinin en unutulmaz ve hafızalara kazınmış 15 repliğini sizlere özel yazdık. En iyi yabancı dizilerden biri olarak düşünülen Sherlock Holmes dizisi BBC kanalında yayınlanan ve şimdiden 4. ve 5. sezon onayını almış bir İngiliz yapımı.

Sherlock Holmes 4. sezon ne zaman başlayacak soruları kafanızdayken başrollerini  Marvel yapımlarından tanıdığımız Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes) ve Martin Freeman (John Watson) paylaştığı bu efsane dizinin akıl dolu sahnelerinden seçilmiş muhteşem repliklerini bakalım hatırlayacak mısınız. İşte Sherlock Holes ve John Watson’un replikleri…

Sokağın IQ sunu düşürüyorsun!


IQ ‘suyla bizleri etkileyen Sherlock Holmes’in en efsane repliklerinde biri: Anderson! Yüksek sesle konuşma. Bütün sokağın IQ ‘sunu düşürüyorsun.

Acı insanı uyuşturur!


Acı insanı uyuşturur. Sevgi daha şiddetli bir motivasyondur!

Kitap ve sihirli bahçe benzetmesi…

 

Kitap, cebinde taşıdığın sihirli bir bahçe gibidir.

Canı sıkılan Sherlock Holmes!


Dünya’da canı sıkılıan tek insan ben olamam!

Şöhret Düşkünü Değil!


Arkadaşı John Watson’a : Ben özel dedektifim. Son ihtiyacım olan şey halk imajı…

Arkadaşı John’a Övgüsü…


Fotoğraflarınızda daha uzun görünüyorsunuz denildiğinde ; Sherlock Holmes’in arkadaşı John Watson’a muhteşem övgüsü: İyi bir mantonun ve kısa bir arkadaşın avantajları 🙂

Değer vermek bir avantaj değildir…


Bütün hayatlar sona erer, bütün kalpler kırılır.
Değer vermek bir avantaj değildir…

Yine IQ vurgusu!


Önce arkadaşlarından kurtul. Karşımda birden fazla kişinin olmasından hoşlanmam Odadaki aptallık seviyesi artıyor.

Dezavantaj

Sherlock Holmes; duygu denen şey sadece kaybeden tarafta bulunan kimyasal bir kusurdur. Her zaman aşkın, tehlikeli bir dezavantaj olduğunu varsaymışımdır.

The Woman


Kalbinin beynine hükmetmesine asla izin vermemelisin.

Moriarty


Moriarty; kilitli odalar dünyasında anahtarı olan adam kraldır. Ve tatlım beni taç takarken bir görmelisin…

Her masal…


Her masal eski moda bir kötü kahramana gerek duyar.

Seni Öldüreceğim!


Sherlock arkadaşı John’a : Lütfen! Beni öldürmek iki yıl öncesinin modası 🙂

Kaldırım…


Kaldırımda ileri geri hareketler hep bir aşk ilişkisini gösterir.

Cinayet mi , evlilik mi?


Cinayet mi, pardon evlilik diyecektim. Ama bilirsiniz ikisi de benzer süreçlerdir. Katılımcılar birbirlerini tanır ve bittiğinde, biri ölmüştür.

Sherlock Holmes Dizisinin Hafızalara Kazınmış 15 Repliği

Sherlock, Mark Gatiss tarafından televizyon için geliştirilen Sir Arthur Conan Doyle ‘ın aynı adı taşıyan romanları na dayalı Britanya televizyon dizisidir. Dizinin 90 dakikalık ilk bölümü 25 Temmuz 2010 günü BBC One televizyon kanalında, “Mini-Dizi” olarak yayınlanmaya başladı. Ancak gördüğü büyük ilgi sonucunda diziye devam edilmesine karar verildi. Dizinin 2. sezonu 1 Ocak 2012’de başladı. 15 Ocak 2012’de yayınlanan 6. bölüm ise 2. sezonun final bölümü olarak seyirciyle buluştu. Dizinin en son 4. sezonu yayınlanmıştır. 5. sezon onayı verilmiştir.

Dizi romandan farklı olarak 21. yüzyılda geçiyor. Sherlock Holmes ‘ün kredi kartları, cep telefonu ve laptopu var, otomobil ve metroyu kullanıyor. Dr. John Watson ise alışılagelmiş şekilde kağıt ve kalem kullanarak hatıra yazmıyor, bir blog adresi var ve düzenli olarak oraya yazılar gönderiyor.

Sherlock Holmes Dizisinin Hafızalara Kazınmış 15 Repliği Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Böylesi Yok! Sherlock Holmes Dizisinin Hafızalara Kazınmış 15 Repliği .
  • 1. IQ, Sherlock için çok önemli. 2. Acı insanı uyuşturur!  9. Karşınızda ''İlber Holmes ''.  15 . John'u delirtmek Sherlock 'un hobilerinden.  Birkaç bölümde bu repliği tekrarlamıştır.
  • Unutulmayan dizi ve filmlerin akıllarda kalan birbirinden anlamlı repliklerini sizler için derledik.  6. Sherlock Holmes . 7. How I Met Your Mother.  15 . Suskunlar.
  • Hafızalara kazınmış harika dizilerin harika repliklerine bir de böyle göz atalım..  5. Sherlock Holmes .  14. The Vampire Diares. 15 . Arrow. ALAKALI VİDEO.
  • Sherlock Holmes Replikleri . tarafından Travis · 9 Şubat 2011.  Dr. Watson : Çek şunu suratımdan. Holmes : Senin suratında değil, benim elimde.
  • Sherlock dizi , film ve kitaplardan alınmış sözleri ve replikleri .  Sherlock Holmes . “Kilitli odalar dünyasında, anahtarı olan adam kraldır.
  • BBC’de yayımlanan Sherlock Holmes dizisinde , Holmes karakteri, bu metodu pek çok yerde kullanmaktadır.  Related Videos. 15 Arthur Benjamin Matematik Gösterisi.
  • Sherlock dizi replikleri . 'Sinema & TV ' bölümünde Raşit Gönenç tarafından 8 Şubat 2013 tarihinde başlatılan konu.  Sherlock Holmes .
  • En iyi film ve dizi repliklerini bulabilirsiniz. Teşekkürler okuyucularımız   Bölüm 1 Sherlock Holmes Film Replikleri . Tanrı; eğer tanrı varsa, sizi korusun; eğer siz varsanız.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir