Sevgililer Gününde Yalnız olanlara 10 Tavsiye

Sevgililerin günü 14 Şubat geldi çattı. Günlerdir her yer kalpli balonlarla kaplı. Hep sevgililer düşünülüyor. Hiç yalnızları düşünen yok. Varsa yoksa çiftler için uğraşılacak. Ay şurda tatil yapın, burda yemek yiyin. Yahu bunlar zaten mutluluğu bulmuş sen daha ne uğraşıyorsun?

Sevgililer gününde yapılması gerekenler her yerde yazıyor. Peki sevgilisi olmayanlar ne yapacak? Bütün gün evde oturup kara kara düşünecek mi? Hayır… Merak etme yalnız arkadaş, biraz sonra okuyacağın tavsiyeleri yaparsan, 14 şubat senin için çok eğlenceli geçecek…

İşte yalnızlar için 14 Şubat tavsiyeleri;

Manzaraya karşı çekirdek çitleyin

 

 

 

Sırf 14 Şubat diye üç katı para verilip alınan solmuş güllerden çiftleri kurtarın

 

 

 

Neşelerine ortak olun

 

 

 

Minik Sürprizler yapın!

 

 

 

 

14 Şubat düğünlerine katılın

 

 

 

Lunaparka gidin

 

 

 

Aşklarına ortak olun

 

 

 

Klişelerin yayılmasını önleyin

 

 

 

Oyuncak ayıları çiftlerin zulmünden kurtarın

 

 

 

Yeni çiftler oluşmasını önleyin

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi ‘nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra hediye alımlarından kaynaklı piyasada satışlar artmaktadır.

  • Koşu ya da spor yaparak stres atın. Sevgililer gününde evde canınız sıkılacaktır.
  • Yalnız olan müzmin bekar arkadaşlarım 14   Kimler sevgililer gününü yalnız geçirecek benim gibi?  Sevgililer Gününde hangi mekanda yemek istersiniz?  25| 10 . İzle.
  • Sevgilisi uzakta olan arkadaşın da onu ne kadar sevdiğini anlatıp duruyor.  Hem belki gelecek yıl her şey farklı olur . Olmazsa da sallayın,bu işte yalnız değilsiniz.
  • Sevgiliniz yoksa aslında sizin için Sevgililer Günü de yoktur. Siz de olmayanın adıyla anılan bir güne girme ya da o günden çıkma gibi bir durum mümkün olamaz .
  • 12.02.2013 10 :53.  Kendinize güne özel bir plan yapın. Sevgililer Günü 'nde yalnız olmaya odaklanmaktansa, heyecanlı bir şey planlamak için kendinize izin verin.
  • Sevgililer Günü ve Sevgilim Yok Diyenlere Tavsiyeler .  olsa da bir kısmı depresyon belirtileri gösterebilir. Sevgililer Gününde Yalnız Olanları Yapması Gerekenler.
  • Paylaş. Tweet. Paylaş. Paylaş. Email. Yorumlar. Sevgililer Günü ’nü sevgilinle kutlamak zorunda değilsin. Aslında sen de tek başına oldukça keyifli zamanlar geçirebilirsin.
  • 14 Şubat Sevgililer Günü ’nü yalnız geçirecek olan 1 milyon kişi elbette bulabilirim  bile yok” diyenlere aklı evvel namütenahi öneriler, adeta altın değerinde 10 tavsiye sunacağım.
  • Sevgililer Günü 'nü yalnız geçireceklere bugünü çok acil şekilde atlatmalarına yardımcı olacak 10 tavsiye . ➤ bit.ly/1WkSF9w pic.twitter /PlOmd9UJlo.
  • Aşkınıza çok özel bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz? Hemen tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir