Sevgililer Gününde Alınacak En Güzel Hediyeler

Sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Her yıl olduğu gibi yine çiftler de heyecan dorukta. Bazı sevgililerde ise “Sevgililer gününde ne hediye alınır ki?” stresi haftalar öncesinden başladı. Aslında 14 Şubat Sevgililer Günü özel hediyeler günü değil, sevginin ön plana çıktığı bir gün olmalıdır. Ama bu söz her zaman olduğu gibi lafta kalmaya devam edecek ve herkes sevgilisi için hediye arayışına girecek.

Peki  en güzel sevgililer günü hediyelerini alırken nelere dikkat etmelisiniz? Ve ne tür hediyelere almalısınız? İşte sevgilinizi mutlu edecek ve en güzel hediyeler listesi…

Romantik Kol Çantası

Bir erkeğin sevdiği kadın için yeteneklerini konuşturması çok değerlidir. Sevgilinizin çanta koleksiyonuna bir yenisi de siz eklemek istemez misiniz?

Romantik Mektup

sevgililer-gunu-icin-50-surpriz-onerisi-10

Duygularınızın tercümanı olacak en anlamlı mektubunuzu harika bir sunumla sevgilinize vermeye hazır olun! Zarfını dilediğiniz renkte seçebileceğiniz mektubunuzun içini doldurmak da size kalıyor.

İLGİ ALANINA GÖRE HEDİYELER

 

Sevgiliniz tam anlamıyla bir motosiklet sevdalısıysa bu öneri onun için sevindirici, sizin içinse oldukça makul olacak. Partnerinizin masasında, odasında kullanabileceği motosiklet tasarımlı masa saati hediyesine kargo ücreti dahil 15 TL’gibi cüzzi bir ücrete sahip olabileceksiniz.

TASARIM BİLEKLİK

 

Bileklik, her zaman sevgililer gününün kurtarıcısı olmuştur. Önce ne hediye alacağım diye düşünülür, yakın kız veya erkek arkadaşlara sorulur, en çok alınan yanıt değerlendirilir ve doğruca bir kuyumcuya gidilerek bir adet bileklik hediye paketi yaptırılır ve sevgiliye takdim edilir.

TEKNOLOJİK HEDİYELER


Biraz klişe olacak ama değişen dünyanın gereklilikleri çağımızın alışkanlıklarını gerçekten de değiştirmeye devam ediyor. Eskiden alınan bir kitap veya dergi sevgililer günü hediyesi olabiliyorken, günümüzde bunun yerini elektronik eşyaların aldığı söylenebilir. Sevgilinizin güzel vakit geçirmesine yardımcı olabilecek oyunlar hediye edebilirsiniz.

ÇİÇEK – ÇİKOLATA HEDİYESİ

Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlardansanız, sizin için ayrılığın verdiği acı bir yana, sevgililer gününü nasıl kutlayacağınız da ayrı bir muamma olacaktır. Bu uğurda sevgilinizin yanında olamayacaksanız eğer, en iyi yöntem ya hediye, ya da çiçek – çikolata tarzı bir paketi, gönül elçiniz kargocu – çiçekçi aracılığıyla göndermek olacaktır. Ortalama bir çiçek gönderim ücretinin size 100 TL civarında bir fiyata denk geleceğini şimdiden söyleyelim.

Kravat

‘Romantik İtiraflarım’ Aşk Defteri


Sevgilinizin şimdiye kadar sizden hiç duymadığı en romantik cümlelerinizi kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir deftere not etme fikrine ne dersiniz?

2’li Aşk Kupaları


Kalpli kulplarıyla dikkat çeken, aşık çiftler için tasarlanmış bu kupa bardaklara isimlerinizi ve fotoğraflarınızı bastırabiliyorsunuz.

İsme Özel Ahşap Defter

Sevgililer Günü, her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi ‘nin inanışına dayanan bu gün, Valentine ismindeki bir din adamının adına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda “Aziz Valentin Günü” olarak bilinir. Valentine kelimesi, Batı medeniyetlerinde hoşlanılan kişi veya sevgili anlamlarında da kullanılır.

Günümüzde, bazı toplumlarda sevgililerin birbirine hediyeler aldığı, kartlar gönderdiği özel bir gün olarak devam etmektedir. Tahminlere göre 14 Şubat günü, tüm dünyada 1 milyar civarında kart gönderilmektedir. Bunun yanı sıra hediye alımlarından kaynaklı piyasada satışlar artmaktadır.

 • Doğum Gününde Sevdilerinize Özel Hissettirin.
 • Aşkınıza çok özel bir hediye mi hazırlamak istiyorsunuz? Hemen tıklayın.
 • Hediye alınacaksa ilk önce sevgiliye alınacak hediye akla gelir.  sevgililer gününde değil, diğer özel ve normal zamanlarda da en çok sevgiliye hediye satın alınıyor .
 • Sevgiliye alınacak hediye ,O’nu özel hissettirmeli, sevgiliye özel hediyeler , sevgiliye hediye ne alınır diyorsanız en güzel hediye fikirleri hediye sepeti’nde.
 • Sevgiliye hediye almak konusunda kararsız mısınız?  Kalbinizin gerçek sahibi sevgilinize kuşkusuz en güzel hediyeleri vermek istersiniz.
 • Karşılıklı hediye alıp vermek sevgililer arasında ki bağı güçlendirir.  Aşkınızı sevgiliye en güzel hediye ile taçlandırmalı ve eşsiz bir şölene dönüştürebilirsiniz.
 • Sevgiliye en güzel hediye seçeneklerini burada bulabilir, sevgilinizin aklını başından alabilirsiniz.
 • Bir bayan tarafından sevgilisi veya eşi, Erkeğe alınabilecek en güzel hediyelerden biri.  Kişiye özel puzzle erkek sevgiliye en güzel sürpriz hediyelerden biri olacaktır.
 • 14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken her ne kadar hediyeler sürekli erkeklerden beklesen de bayanları bir kısmı buna aykırı olarak sevgililerine hediye almaktadır.
 • Sevgililer Günü hediyeleri almak isteyenler artık karar vermek zorunda! Yarın 14 Şubat Sevgililer Günü ve aşık olduğunuz insana en güzel hediyeyi vermeniz için anlamlı bir gün .
 • Biri bana, en güzel sevgililer günü hediyesinin ne olduğunu söyleyecek mi?  Bayan sevgiliniz için alacağınız bu hediyenin güzel bir hediye olacağını düşünüyorum.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir