Sertap Erener’i Makyajsız Gördünüz mü?


Arkadaşlarıyla yemeğe giden 52 yaşındaki ünlü pop sanatçıcı Sertap Erener’in yorgun ve bitkin hali gözlerden kaçmadı. Ünlü ses sanatçısı Sertap Erener makyajsız haliyle magazin muhabirlerine yakalandı. Şarkıcı Erener alışveriş yaptığı bir AVM de yakın arkadaşları ile akşam yemeğinden sonda gazetecilerin kameralarına yakalandı.

Sertap Erener’i Makyajsız Gördünüz mü?

Sertab Erener , bazen sadece Sertab, Türk şarkıcı, söz yazarı ve besteci. Koloratur soprano türündeki sesi sayesinde dikkat çekerek Sezen Aksu ‘nun yanında vokalistlik yapmaya başladı ve Aksu’nun desteğiyle çıkardığı albümlerle 1990’ların başında adını duyurdu. Klasik müzik eğitimi aldığı için pop müzik söylediği ilk zamanlarda zorlandı. Zaman zaman deneysel çalışmalar yapmasına rağmen, geniş kitlelere şarkılarını dinletmeyi hedeflediği için avangart şeyler yapmak yerine pop müzik yapmayı tercih etti. Bazı çalışmalarında batı müziği ile doğu müziğini birleştirdi, etnik unsurların yanı sıra operalardan ve Türk sanat müziğinden de yararlandığı oldu. 2000’lerin başında Avrupa’ya açılarak burada çeşitli çalışmalar satışa sundu.

Sezen Aksu destekli Sakin Ol! albümüyle çıkış yapan Erener, 1990’lar boyunca yayımladığı Lâ’l , Sertab Gibi ve Sertab Erener albümleriyle Türk pop müziğine etkin bir şekilde katkı sağladı. Bu albümlerden ” Sakin Ol! “, ” Aldırma Deli Gönlüm “, ” Ateşle Barut “, ” Sevdam Ağlıyor “, ” Aslolan Aşktır “, ” Yanarım “, ” Zor Kadın ” ve ” Vur Yüreğim ” gibi birçok hit çıktı. 2000’lerin başında Erener, ” Kumsalda ” ve ” Kendime Yeni Bir Ben Lazım ” şarkılarıyla dikkat çekmeye devam etti. 2003 Eurovision Şarkı Yarışması ‘nda ” Everyway That I Can ” ile birinci olarak Türkiye ‘ye yarışmadaki ilk birinciliğini kazandırdı ve Avrupa’da adından söz ettirdi. 2004’te No Boundaries ve 2005’te Aşk Ölmez albümlerini yayımladıktan sonra beş yıl boyunca yeni bir Türkçe stüdyo albümü çıkarmadı. 2010’lara ” Bu Böyle “, ” Açık Adres ” ve ” Koparılan Çiçekler ” gibi hitleri barındıran Rengârenk albümüyle girdi ve bu albüm kendisinin müzik piyasasına dönüşü olarak kabul edildi. Rengârenk‘in ardından babasına ithafen 2012’de Ey Şuh-i Sertab albümünü yayımladı. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın TSM Solisti ödülünü aldı. 2013’te Sade ‘yi yayımladı. Bu albümden İyileşiyorum, Öyle de Güzel ve Söz gibi hitler çıktı. 2016’da Kırık Kalpler Albümü ‘nü yayınlayan Erener, bu albümde 90’lara döndüğünü belirtti. Albüm çok beğenildi ve o yıla damgasını vurdu. Albümden Kime Diyorum, Olsun gibi hitler çıktı.

Erener, sesi sayesinde birçok kez övüldü ve Sezen Aksu’nun desteğiyle çıkış yapan şarkıcıların en ünlülerinden biri oldu. Eurovision’da birinci olması üzerine Türkiye Cumhuriyeti Devlet Üstün Hizmet Madalyası ‘na layık görüldü. Hürriyet tarafından 2014’te hazırlanan “Cumhuriyetin 91. Yılında 91 Sembol Kadın” listesine dahil edildi. Şarkıcılığın yanı sıra Müjdat Gezen Sanat Merkezi ‘nde bir yıl öğretmenlik yaptı. Üç kez evlendi, ikinci eşi Levent Yüksel ile 1990-96 yılları arasında evli kaldı. Üçüncü eşi Emre Kula ile 2015’te evlendi. Bugüne kadar yedi Kral TV Video Müzik Ödülü ve iki Altın Kelebek Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül kazandı.

çağla şikel estetikleri, çağla şikel makyajsız resmi, çağla şikel sevgilileri, çağla şikel estetiksiz hali, birde nasıl yazılır, çağla şikel kiminle evleniyor, çağla şikel boy, çağla şıkel

Sertap Erener’i Makyajsız Gördünüz Mü? Özet Bilgiler

  • Sertap Erener ' i Makyajsız Gördünüz mü ? Arkadaşlarıyla yemeğe giden 52 yaşındaki ünlü pop sanatçıcı Sertap Erener ' in yorgun ve bitkin hali gözlerden kaçmadı.
  • Sertap Erener ’ i Makyajsız Gördünüz mü ?
  • Sertap Erener ’ i Makyajsız Gördünüz mü ? Magazin. Kerimcan Durmaz Benim Stilim Programının Yeni Jürisi Oldu.
  • Paylaşım. Tweet. Paylaşım. Paylaşım. E posta. Yorumlar. Ünlü sanatçı Sertap Erener , önceki akşam arkadaşları ile yemek yemek için buluştu.
  • Sertap Erener ’ i Makyajsız Gördünüz mü ? Arkadaşlarıyla yemeğe giden 52 yaşındaki ünlü pop sanatçıcı Sertap Erener ’ in yorgun ve bitkin hali gözlerden kaçmadı.
  • "Öyle de Güzel Böyle de Güzel" şarkısıyla beğeni toplayan Erener ' i makyajsız görenler " Sertab ' ın her hali güzel" yorumu yaptı.  sertap erener . [email protected] .
  • Sertap Erener ' i görenler tanıyamadı. Ekran, sahne ve podyum yıldızlarını güzellik merkezlerinde saatlerini geçirdiğini ve her daim bakımlı gezmeye alışık
  • Share. Tweet. Share. Share. Email. Yorumlar. Geçtiğimiz akşam arkadaşları ile yemek yemek için buluşan Sertap Erener ’ i makyajsız bir şekilde görenler tanımakta zorlandı.
  • Ana Sayfa Magazin Sertap Erener Görenleri Şaşırttı…  Gazetecilerin objektiflerine makyajsız yakalanan Sertab Erener ’ in yorgun hali dikkatlerden kaçmadı.
  • uzun diyorum çünkü sertap erener ' in çeşme'de 90'ların ortasında, 95 96 gibi yıllardı sanırım, deniz üstünde kurulan bir platformdaki konseri geliyor aklıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir