Seda Sayan Ece Erken’in Tesettüre Girmesini RTÜK’e şikayet etti!

Ece Erken tesettür giydi. Ünlü şarkıcı Seda Sayan Ece Erken’i RTÜK’e şikayet etti. TRT’de program sunan Ece Erken canlı yayında tesettüre girmişti. O görüntü hala çok konuşulanlar arasında yer alırken bir çıkış da Seda Sayan’dan geldi. Sayan RTÜK’e seslendi. 10 yıl önce bana ceza vermiştiniz. Bakalım şimdi ne yapacaksınız diye sordu.

Ece Erken dünkü canlı yayında tesettüre girme ve başörtü bağlama örneklerini gösterdi. Sosyal medya ve haberlerde bu olayla ilgili çok konuşuldu. Ne var bunda diyen de oldu. Tepki gösteren de. Ama en sert tepkiyi ünlü şarkıcı Seda Sayan verdi.

İnstagram üzerinden fotoğraf paylaşan Seda Sayan RTÜK’e seslendi. Ve Ece Erken’i şikayet etti.

Seda Sayan 10 sene önce 2006 yılında canlı yayında denemek amaçlı tesettüre girmişti. O dönem de bu olay çok konuşulmuş ve Sayan RTÜK’ten ceza almıştı. Dün de TRT 1 ekranında yayınlanan programında Ece Erken de aynısını yapıp tesettüre girince Seda Sayan Instagram hesabından tepki gösterdi.

İşte Seda Sayan’ın Instagram’dan hesabından yazdıkları…
“10 yılda ne değişti? 10 yıl önce ben canlı yayında tesettüre girdiğimde ortalık ayağa kalktı ve RTÜK ceza kesmişti. Şimdi takip ediyorum.

RTÜK AYNI CEZAYI TRT VE ECE ERKEN’E KESEBİLECEK Mİ?

Acaba tek derdiniz ve takip ettiğiniz ben miyim? RTÜK’e soruyorum. Acaba bana kestiğin cezayı TRT’ye ve Ece Erken’e kesebilecek misin? Takip ediyorum. Hep beraber göreceğiz.”

Seda Sayan , Türk şarkıcı, dizi oyuncusu ve televizyon sunucusudur. Türkiye’nin ilk haftalık kadın dergisi olan Seda Magazin‘in editörüdür.

  • Ünlü sanatçı Seda Sayan , TRT'de bir programda tesettüre giren Ece Erken 'i RTÜK ' e şikayet etti .
  • bağlama örnekleri göstermesinin ardından RTÜK ' e sert tepki gösterdi ve Ece Erken 'i RTÜK ' e şikayet etti .  Seda Sayan 'ın bu çıkışı aslında Ece Erken ' e değil, RTÜK ' e .
  • Ünlü şarkıcı Seda Sayan Ece Erken ’i RTÜK ’ e şikayet etti .  O görüntü hala çok konuşulanlar arasında yer alırken bir çıkış da Seda Sayan ’dan geldi.
  • Seda Sayan , RTÜK 'ten aldığı cezanın aynısını programında tesettüre giren Ece Erken ' e de verilmesi için sitem etti.
  • ardından RTÜK ' e sert tepki gösterdi ve Ece Erken 'i RTÜK ' e şikayet etti .  programında Ece Erken de aynısını yapıp tesettüre girince Seda Sayan 'dan şok tepki geldi.
  • Seda Sayan , Ece Erken ' in dün canlı yayında tesettüre girme ve türban bağlama örnekleri göstermesinin ardından RTÜK ' e sert tepki gösterdi ve Ece Erken 'i RTÜK ' e şikayet etti .
  • bağlama örnekleri göstermesinin ardından RTÜK ’ e sert tepki gösterdi ve Ece Erken ’i RTÜK ’ e şikayet etti .  Seda Sayan ’ın bu çıkışı aslında Ece Erken ’ e değil, RTÜK ’ e .
  • Seda Sayan Ece Erken 'i RTÜK ' e şikayet etti !  Sayan 10 yıl önce kendisine aynı nedenle ceza veren RTÜK ' e İnstagram hesabından tepki gösterdi.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir