Samsung KIES Nedir? Nasıl Kullanılır (Resimli Anlatım) İndir

Samsung Note ve Galaxy serisi için masaüstü yönetim programı olan KIES kullanım kılavuzuna hoşgeldiniz. Bu resimli anlatımda Samsung akıllı telefonları bilgisayara bağlama programı olan KIES ve KIES Air programının kurulumu hakkında bilgi vereceğiz. KIES programını indirmek için buraya tıklayınız.

Samsung Kies Programı-1


Yukarıdaki adresten Samsung KIES programını indiriyoruz ve kuruyoruz.

Samsung Kies Programı-2


Samsung KIES programını kurarken Akıllı cihazınızı bilgisayara bağlamayı unutmayınız

Samsung Kies Programı-3


Samsung KIES programı ile birlikte video codec’leri de kurmanızı öneririz.

Samsung Kies Programı-4


Kurulumu tamamladıktan sonra programı çalıştırın.

Samsung Kies Programı-5


Samsung KIES programını isterseniz kablosuz isterseniz USB bağlantısı ile kurabilir, kullanabilirsiniz.

Samsung Kies Programı-6

Kurulum sonrası cihaz sürücüleri de kurulacaktır. Bilgisayarınızı yeniden başlatmanız gerekebilir.

Samsung Kies Programı-7


USB bağlantısını yaptıktan sonra KIES programı ile telefon defterinizi düzenleyebilir, resimlerinizi senkronize edebilir ya da resimdeki menüdeki alanlarda işlemler yapabilirsiniz.

Samsung Kies Programı-8


Samsung KIES programı ile akıllı cihazınızın yazılımlarını da güncelleyebilirsiniz.

Samsung Kies Programı-9


Müzik dosyalarınızı organize ve senkronize edebilirsiniz.

Samsung Kies Programı-10


Akıllı cihazınızın yedeğini alabilir veya yedekten geri yükleme yapabilirsiniz.

Samsung Kies Programı-11


Samsung üretici yazılımı güncellemesini de KIES programı ile yapabilirsiniz.

Samsung Kies Programı-12


Telefonunuzun adres defterini düzenleyebilir veya yedekleyebilirsiniz.

2.6.3.16011.2

Android 4.3 +

3.2.16011.2

Samsung Kies / ˈ k iː z / is a freeware software application used to communicate between Windows or Macintosh operating systems, and more recently manufactured Samsung mobile phone and tablet computer devices, usually using a USB connection . Samsung has released new software to replace Kies, which is named Samsung Smart Switch and mainly directed at migrating customers onto new Samsung devices. The name K.I.E.S. originated as an acronym for “Key Intuitive Easy System”. After version 2.0, the name was shortened to “Kies”

  • Nasıl Kullanılır ( Resimli Anlatım ) İndir . Haber Böylesi Yok  Samsung Note ve Galaxy serisi için masaüstü yönetim programı olan KIES kullanım kılavuzuna hoşgeldiniz.
  • Samsung akıllı telefonlarınızı bilgisayara bağlamak, bilgisayar üzerinden Android ve Bada telefonlarınızı kontrol etmek için Samsung Kies uygulamasını.
  • Ana Sayfa Cep Telefonu Samsung Kies Kurulum Resimli Anlatım .  Wi Fi yoluyla Kies ile belirgin şekilde kullanışlı bir biçimde Kies ’ in keyfini çıkarırsınız.
  • Mac’inize bir Samsung cihazı bağlayın ve pratik olarak Kies ile yönetin!  Tanıtım filmini izleyin, Kies ’ in nasıl kullanıldığını öğrenin. HEMEN İZLE. Sign In .
  • Kies ile Yazılım Güncelleme Nasıl Yaparım, Kies ile Yazılım Güncellemesi Yapmak, Samsung ,Yazılım Yükleme.  Root edilmiş cihaz kullanmayın .  Anlatım .
  • Kies programı nedir Kies ’i nasıl kullanırsınız aşağıda  ve en iyi şekilde Samsung Android tarayıcı ile kullanılabilir .  Kies air’ in verdiği URL’yi tarayıcınızdan açın.
  • Samsung Kies Bir yazılımı Samsung şirketi cep telefonları ve taşınabilir aygıtları yönetmek için.  Samsung Kies . Sürüm: 3.2.16084.2 2.6.4.16113.
  • Samsung kies nasıl kullanılır ? Kies samsung ’a firmasına ait olan cep telefonları ile bilgisayarlar arasında iletişim sağlayan yazılım olarak kullanılmaktadır.

One Comment

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir