Samsung Gear VR2 ve VR3 Aynı Anda Piyasaya Girecek

Son dönemin en çok konuşulan markalarından Samsung’un hiç şüphesiz yaptığı çalışmalar, teknoloji devine yakışır nitelikte ve günümüzde konuşulan en popüler konulardan bir tanesi olarak sanal gerçeklik, Samsung gözlükleri ile nirvanaya ulaşacak gibi görünüyor. En son Samsung Gear VR modeli ile karşımıza çıkan şirketin bu gözlüğü oldukça methedilmiş ve Samsung Gear VR2 üzerinde çalıştığını geçtiğimiz aylarda doğrulamıştı. Ancak, gelen bir iddia Samsung’u açıklama yapmak zorunda bıraktı. Bu iddia, Samsung Gear VR2 ve Samsung Gear VR3 sürümlerinin bir arada geleceği durumuydu. Piyasaya aynı anda sunulacak bu iki ürün iddiasının doğrulanması; geçtiğimiz gün Samsung tarafından yapıldı. Şirket muhtemelen iki yeni cihazı da aynı yılda piyasaya sunacak.

Samsung Gear VR2 ilerleyen aylarda; muhtemelen 2017’nin ilk yarısında satışa sunulması planlanan bir sanal gerçeklik gözlüğü ve kendisinden epey fazla şey bekleniyor. En son sanal gerçeklik zirvesi içerisinde sinyalleri verilen bu modelde; günümüzün en büyük deneyimlerini yaşatan bu gözlüklerin yeniliklerinden de bahsedilmiş; sanal gerçeklik motoru adı verilen bir şeyin üzerinde çalışıldığı da doğrulanmıştı. Buna göre, Samsung Gear VR modeli ile yaptığı yenilikleri devrime dönüştürerek tamamı ile yenilenmiş modeller ile karşımıza çıkabilir. İki ürün için de kesin bir tanıtım tarihi verilmiyor ancak birisinin yakın zamanda tanıtılması hatta piyasaya sunulması an meselesi.

Gerçekliği arttırılmış sanal gözlükler olarak bilinen Samsung Gear VR2 ve VR3 modellerinin fiyatları hakkında da herhangi bir bilgiye şimdilik rastlanmazken, sızıntılar Sony ve Oculus markalarının da yeni yılda yeni ürünler vereceğini doğruluyor. Zira, Samsung iki yeni sanal gerçeklik gözlüğü üretirken bu iki zirve markanın yeni ürünler üretmemesi elbette beklenemiyor. Bu düzeyde; markaların ne gibi yeniliklere kapı açtığı ve hangi markanın 2017’de zirve yapacağı bilinmiyor. 2016 Yılında, Samsung her ne kadar sanal gerçeklik gözlükleri konusunda başarılı bir sezon geçirmiş olsa da; tahtta Oculus ve Sony beraber oturmuş; Samsung bu markaların biraz daha arkasında kalmıştı. Günümüzde oldukça artan ve müşterisi gün geçtikçe daha da fazla olan, Türkiye’de de belli teknoloji marketlerinde bolca satılan bu gözlükler; geleceğin en büyük teknolojilerinden bir tanesi olarak görülürken markaların da buna önem vermesi bu durumu kanıtlıyor. Dolayısıyla Samsung da; sanal gerçeklik gözlükleri Gear VR2 ve VR3 konusunda hızlı davranıp, zirveyi zorlamak isteyen markalardan.

Samsung Gear VR2 ve VR3 Aynı Anda Piyasaya Girecek

The Samsung Gear VR is a mobile virtual reality headset developed by Samsung Electronics , in collaboration with Oculus , and manufactured by Samsung . The headset was released on November 27, 2015.

When in use, a compatible Samsung Galaxy device acts as the headset’s display and processor, while the Gear VR unit itself acts as the controller, which contains the high field of view , as well as a custom inertial measurement unit , or IMU, for rotational tracking, which connects to the smartphone via micro-USB. The Gear VR headset also includes a touchpad and back button on the side, as well as a proximity sensor to detect when the headset is on.

The Gear VR was first announced in September 2014. To allow developers to create content for the Gear VR and to allow VR and technology enthusiasts to get early access to the technology, Samsung had released two innovator editions of the Gear VR before the consumer version.

samsung gear vr2 fiyat, samsung gear vr özellikleri, samsung gear vr fiyatı, samsung gear vr (sm-r323) fiyat, samsung gear vr2 inceleme, samsung gear vr nasıl kullanılır, samsung gear vr türkiye, samsung gear vr nedir

Samsung Gear Vr2 Ve Vr3 Aynı Anda Piyasaya Girecek Özet Bilgiler

 • Samsung Gear VR . Bu konudaki kullanıcılar: 1. sayfa 2. sayfa 3. sayfa 4. sayfa. Git.  Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bende Gear VR 2 SM R321 modeli var.
 • Samsung , iki yeni sanal gerçeklik başlığı için birden çalıştıklarını onayladı. Peki, Gear VR 2 ve Gear VR 3 sanal gerçeklik başlıkları ne zaman geliyor? 16.12.2016 / 23:25.
 • Samsung Gear VR incelemesi. Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş 29 Mart 2016 23:30. Samsung ’un kendi telefonları ile uyumlu Gear VR gözlüğünü inceliyoruz.
 • Sanal gerçeklik başlığı adı altında Samsung ’un çalışmaları tüm hızlıyla devam ediyor. Çok yakında çıkacak olan Samsung Gear VR 2 ve Gear VR 3 ne zaman piyasada yer alacak?
 • Samsung kısa süre önce Gear VR 'ın yeni gelmesi beklenilen Gear VR 2 ve Gear VR 3 için kollarını sıvadıklarını belirtti!
 • Samsung Gear VR 2 dukkanlar.gittigidiyor /endijital Duration: 4:04. endijital kamera 10,573 views.  Oculus Cinema on S 6 Gear VR Duration: 4:12.
 • Kısa bir süre içerisinde piyasaya çıkacak olan Samsung Gear VR 2 ve Samsung Gear VR 3 tam olarak ne zaman piyasada olacagı hala belirsiz.
 • Gear VR 2 . Hemen al sepete ekle satın al.  Galaxy S 6 Gear VR Innovator Edition ile video seyretmeyi yepyeni ve büyüleyici bir düzeye taşıyın.
 • Samsung tarafından yapılan açıklamadan sonra ise Gear VR 2 içinde düşünülen ilk özellikler ortaya çıkmaya başladı. Peki, belli olan ilk Gear VR 2 özellikleri neler?
 • Teknoloji devi Samsung , sanal gerçeklik gözlüğü Gear VR 'ın yeni versiyonları Gear VR 2 ve Gear VR 3 üzerinde çalıştıklarını doğruladı.
 • Aradığın Tüm Modeller n11 'da. 9 Taksit İmkanı ile Hemen Satın Al!
Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir