Samsung Galaxy S8 Haberleri

Samsung, dünyanın en büyük telefon üreticilerinden bir tanesi olmakla beraber, aynı zamanda kısa süre içerisinde pek çok modeli üretebilmesiyle de methedilen firmalardan biri. Kore devinin en yeni modeli ise, Samsung Galaxy S8 olabilir. Geçtiğimiz dönemde, S7 ve S7 Edge’in yanında Note 7’yi de piyasaya süren ancak Note 7 ile birlikte maalesef büyük bir hüsran yaşayan Samsung’un bu hüsrandan sonra Note 7 cihazları tamamı ile geri çağırma kararı büyük bir hayretle karşılanmıştı. Zira, genelde müşterisine pek de önem vermeyen, en azından rakip markalar kadar müşteri memnuniyeti taraftarı  olmayan Samsung’un Note 7 cihazlarını geri çağırdıktan sonra içerisinde sunduğu yepyeni özellikleri de yeni bir telefona verip vermeyeceği; merak konusu olmuştu. Samsung, bu özellikleri yüksek ihtimalle Samsung Galaxy S8 ile birlikte yeniden piyasaya sürecek. Elbette; Stylus bir kalem olmayacak ancak sızıntılar şimdiden gelmeye başladı ve Note 7’de olan ne varsa; Samsung S8’de daha fazlası olacak gibi görünüyor. Özellikle, kamera açısından devrim yapmayı hedefleyen Samsung’un Note 7 faciasını, patlayan ve yanan telefonlarını; Samsung Galaxy S8 ile unuttuması beklenen durumlardan.

Sosyal Medya Canavarı Olacak

Telefonun, öncelikle bir sosyal medya canavarı olması ve bunun için dizayn edilmesi bekleniyor. S7 ve S7 Edge’de özel soğutma sistemleri kullanan ve oyunları çok daha hızlı, performanslı, kasmaksızın oynatmayı hedefleyip bunu başaran Samsung; Galaxy S8 modelinde de kısa süre içerisinde büyük bir ivme kazanarak sosyal medya yönünden modeli yükseltmeyi hedefliyor. Burada ilk etmen hiç şüphesiz Selfie kamerası konusunda çalışmalar olacak. En son LG’nin V10 ve V20 modellerinde gördüğümüz bu kamera hamlesinin, Samsung Galaxy S8’de işe yarayıp yaramayacağı henüz bilinmiyor ancak; Samsung’un kamerasının LG’den bir tık daha önde olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Telefon, yüksek ihtimalle iki adet ön kamera ve sanal flaş ile birlikte sunulacak. Arka kamerası ise, profesyonel kameralar kadar iyi özelliklere sahip olacak.

Home Tuşu Bulunmayacak

Samsung, uzun süredir pek çok markanın yapamadığı bir şeyi yapıyor. Özellikle Apple kullanıcılarının beklediği bu hamle, öncelikle Samsung’dan gelecek gibi görünüyor. Galaxy S8 modelinde markanın “Home” gibi fiziki bir tuşunun olmayacağı artık neredeyse kesin. Çerçevesi olabildiğince ince oluşturulması beklenen bu modelin, Home tuşunun da bulunmamasıyla ekran deneyimi ve kullanıcı memnuniyeti, had safhaya çıkabilir. Zira, ekran kullanımını ve boyutunu arttıran bu durum aynı zamanda; göze hoş gelen bir tasarımla sağlanabilirse, karizmatik bir şıklık da kazandırabilir cihaza.

Samsung’un Galaxy S8 modeline dair haberleri paylaşmaya, haberler bizimle paylaşıldıkça devam edeceğiz.

Samsung Galaxy S8 Haberleri

Samsung Galaxy Samsung Electronics tarafından üretilen ve pazarlanan, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon serisidir. Boyut, kullanım şekli ve fiyatlarıyla her türlü kullanıcıya hitap etmektedir. En son çıkan modeli Samsung Galaxy Note 7 ‘dir. Fakat cihazda oluşan batarya sorunu nedeniyle tüm dünya’da cihaz toplatılmıştır. Samsung Galaxy’ler, GSM operatörlerinin ve reklamların da desteğiyle dünyanın birçok yerindeki teknoloji marketlerinde ve mağazalarda satışları yapılmaktadır.

galaxy s8 fiyatları, samsung galaxy s9 özellikleri, samsung galaxy s8 edge özellikleri, galaxy note 8 ozellikleri, s8 galaxy, nokia edge, galaxy note 8 çıkış tarihi, samsung galaxy s8 ne zaman çıkacak

Samsung Galaxy S8 Haberleri Özet Bilgiler

 • galaxy s 8 hakkında en son haberleri , bu sayfada görebilirsiniz.  Samsung 'un merakla beklenen yeni amiral gemisi Galaxy S 8 bir kaç ay içinde tanıtılıyor.
 • Samsung Galaxy S 8 'den kötü haber . ntv .tr. 23 Ocak 2017 Pazartesi. Teknoloji meraklılarının Samsung Galaxy S 8 için biraz daha sabretmek gerekecek.
 • Ancak Samsung Galaxy S 8 fiyatı hakkında yapılan haberler , modelin 3000 TL gibi bir fiyat etiketiyle satışa sunulacağını iddia ediyor.  Samsung galaxy S 8 özellikleri.
 • galaxy s 8 Haberleri . MaxiCep üzerinde galaxy s 8 haberleri listeleniyor. galaxy s 8 ile ilgili tüm gelişmeleri bu sayfadan takip edebilirsiniz.
 • Yerel Haberler .  Galaxy S 8 'in arka kısmında tek lensli kamera kullanılmış.  Galaxy S 8 ’in gerçek tasarımının bu olacağı hakkında Samsung resmi bir açıklama yapmadı.
 • ET News kaynaklı haberlerin yanı sıra, yukarıda gördüğünüz Samsung 'un AMOLED ekran reklam videolarından alınmış bu fotoğraf, Galaxy S 8 'in ekranının ince çerçeveli
 • Samsung Galaxy S 8 'in "resmi olmayan" bu çizimi, Galaxy S 8 'i dedikodulara dayanarak net biçimde sergiliyor! Haber / 31 Ocak 2017 00:04.  Samsung 'un Galaxy S 8 için acelesi yok!
 • Şimdi dünyadaki teknoloji haber sitelerinden toparladığımız bilgileri sizinla paylaşalım.  Samsung Galaxy S 8 ne zaman çıkacak?
 • Son Dakika Samsung Galaxy Haberleri . 03 Şubat 2017 10:35 Samsung 'un Davetiyeleri Yola Çıktı!  Samsung , Galaxy S 8 'in 6 GB RAM'li bir modelini de geliştiriyor olabilir.
 • Samsung 'un yeni amiral gemisi Galaxy S 8 'in beklenenden daha ileride bir tarihte tanıtılacağı açıklandı.  Internet Haber Merkezi 15:10 Ocak 17, 2017 Yeni Şafak.
 • Görselliği önde tutarak en fazla üç dakikada okunabilen içerikler üretiriz
 • Düşük Fiyat ve Fırsatlarla Samsung Telefon Modelleri n11 'da!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir