Samsung Galaxy S7 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy S7 Özellikleri ve Fiyatı

Teknoloji pazarında büyük bir dilime sahip olan Samsung, son zamanlarda Samsung Galaxy S7 adlı akıllı telefonuyla dikkatleri oldukça üstüne toplamış durumda. Bilindiği gibi Samsung adlı teknoloji devi firma, akıllı telefonlar konusunda kendini ispatlamış ve oldukça yüksek satış ve kullanım oranlarına imzasını atmıştır. Aslında Samsung un akıllı telefon pazarında liderliği oynamasının en büyük sebebi; sürekli olarak yapmış olduğu yeniliklerdir. Bu yeniliklere örnek vermek gerek görülürse; Hatırlanacağı üzere Samsung, son olarak katlanır ekranlı akıllı telefon projesini kullanıcılarıyla paylaşmıştı.

Samsung un akıllı telefonlarında Android adlı işletim sistemini kullanması da satış oranlarını etkileyen önemli faktörler arasında. Ancak kuşkusuz ki Samsung, satış başarısını her bütçeye uygun model yelpazesine borçlu. Samsung un akıllı telefon pazarında büyük rol oynadığından dile getirmiştik. Fakat halen bir çok kişi, Samsung Galaxy S7 Alınır mı? Sorusunu birbirine sormakta. Samsung Galaxy serisiyle yakaladığı başarıyı, hız kesmeden artırmaya devam ediyor. Samsung Galaxy S7 Alınır mı?  Sorusundan önce sizlere; Samsung Galaxy S7 özellikleri ve Samsung Galaxy S7 fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Samsung Galaxy S7 Özellikleri

İlk olarak Samsung Galaxy S7 özellikleri arasında, en ilgi çeken ayrıntıları sizler ile buluşturacağız! 5.1 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan Samsung Galaxy S7, kullanıcılarına Super AMOLED ekran ile beraber 1440×2560 çözünürlük sunuyor. Quad-core Exynos M1 ve Samsung Exynos 8 Octa 8890 adlı kartlardan yaşam bulan Samsung Galaxy S7, sahip olduğu 4 GB kıymetindeki Ram sayesinde kullanıcılarına; 2.3 GHz kıymetinde performans kıymeti sunuyor. Yalnızca 152 gram ağırlığa sahip olan Samsung Galaxy S7, altın, beyaz, siyah ve gümüş renk alternatifleriyle satışa sunulmakta.

5 ve 12 mp kıymetinde, ön ve arka kameralara sahip olan Samsung Galaxy S7, kullanıcılarına 4K çözünürlükte kayıt yapabilme olanağının yanında, bir çok özelliği de yanında sunuyor. 4.5 G teknolojisini de destekleyen Samsung Galaxy S7 akıllı telefon, 3000 mAh kıymetindeki bataryası sayesinde günlük kullanımı rahatlıkla sonlandırabiliyor.

Samsung Galaxy S7 Fiyatı

Samsung Galaxy S7 özellikleri hakkında bilgi sahibi olan bir çok kişi, merak ile Samsung Galaxy S7 fiyatı nı araştırmaya başlıyor. Ancak yukarda da ifade ettiğimiz gibi Samsung adlı teknoloji devi firma, fiyat konusunda kullanıcılarını üzmeyen firmalar arasında yerini çoktan ayırtmış durumda. Son günlerde akıllı telefon fiyatlarının astronomik düzeylere ulaşması, çoğu kişi de tedirginlik yaratsa da Samsung da bu şekilde bir durum bahis konusu olmadığını söylemek halen oldukça basit! Sizleri daha fazla merak içerisinde bırakmadan, Samsung Galaxy S7 fiyatı nı da açıklayalım! Samsung Galaxy S7 fiyatı; Türkiyede yalnızca, 2200 Türk Lirası.

Samsung Galaxy S7 Alınır mı?

Samsung Galaxy S7 özellikleri ve fiyatı hakkında yeterli bilgiyi alan çoğu kişi, Samsung Galaxy S7 Alınır mı? Sorusunu sormaya başlıyor. Fakat tabi ki de Samsung S7 alınır mı? Sorusuna en güzel yanıt; gene sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda verilebilecektir.

Samsung Galaxy S7 Özellikleri ve Fiyatı

Samsung Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Electronics’in ürettiği ve satışa sunduğu Android işletim sistemli akıllı telefon. 21 Şubat 2016’da tanıtılan cihazlar Galaxy S6 , S6 Edge ve S6 Edge+ modellerinin yerini almaktadır.

samsung galaxy s7 fiyatı teknosa, samsung galaxy s7 edge özellikleri, galaxy s7 fiyatları, samsung galaxy s7 edge fiyatı, samsung s7 edge, samsung galaxy s8, samsung s6, galaxy s6

Samsung Galaxy S7 Özellikleri Ve Fiyatı Özet Bilgiler

 • Galaxy S 7 fiyatı ne kadar? Galaxy S 7 kamerası nasıl?  Samsung Galaxy S 7 edge Özellikleri anlatılırken NEDEN en önemli konulara değinilmez anlamış değilim.
 • Ekran Her Zaman Açık Kalabiliyor. Samsung Galaxy S 7 'nin yeni özelliği sayesinde ekranı kapatmak zorunda değilsiniz.  İşte Galaxy S 7 'nin özellikleri
 • Fiyat Alarmı. Samsung Galaxy S 7 .  Galaxy S 7 ’deki önemli yeniliklerden birisi de Samsung ’un bağlantı özellikleri tarafında USB Type C girişi kullanmamayı tercih etmesi.
 • Galaxy S 7 SM G930F detaylı özelliklerini inceleyin, benzer ürünlerle karşılaştırın, ürün yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun.  Samsung Galaxy S 7 Teknik Özellikleri .
 • Samsung S 7 akıllı telefon 32GB dahili hafıza, 4GB RAM, 2.3GHz özellikleri ve siyah, gümüş, altın sarısı renkleri  Samsung Galaxy S 7 32GB. Renk seçimi: Tarifene ek.  5 / 5 3 oy
 • Peki Samsung Galaxy S 7 özellikleri neler, Galaxy S 7 fiyatı .  Galaxy S 7 modellerinin fiyatları ise şöyle olacak; 32 GB Galaxy S 7 fiyatı : 649 dolar (Türkiye’de yaklaşık 2900 TL).
 • Yakında satışı başlayacak Samsung Galaxy S 7 ' nin özellikleri ve fiyatı hakkında ayrıntılı bilgi için videomuzu izleyin.
 • Samsung Galaxy S 7 Cep Telefonu Eksileri. Yüksek fiyat .  21 Temmuz 2016 Yanıtla Beğen 3. Zeki Kabal Tum ozellıklerı ıle harıka bır telefon.
 • Samsung Galaxy S 7 Edge G935 Gold Cep Telefonu (Distribütör Garantili) 40 saniye önce güncellendi.  Samsung Galaxy S 7 Edge özellikleri . İŞLETİM SİSTEMİ Android.
 • Samsung Galaxy S 7 teknik özellikleri ve fiyatı ne kadar? Samsung Galaxy S 7 , 12 MP kamera ve eşsiz video çekimi ile rakibi iPhone 6'ya cevap niteliğinde oldu.
 • Düşük Fiyat ve Fırsatlarla Samsung Telefon Modelleri n11 'da!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir