Şampiyonluk oranları değişti…

Süper Lig’de 20. haftanın sona ermesinin ardından, alınan sonuçlar şampiyonluk oranlarının da değişmesine sebep oldu. 1.65’lik oranla Beşiktaş, 1.70 oran açılan Fenerbahçe’yi geçti. Ve şampiyonluk yolunda en avantajlı takım oldu.

Süper Lig’de 20. haftanın sona ermesiyle Beşiktaş, şampiyonluk oranlarında da avantajlı duruma geldi.

Fenerbahçe’nin Antalyaspor deplasmanında kötü bir performansla 4-2 mağlup olması ve Beşiktaş’ın maç eksiğine rağmen Gaziantepspor’u farklı geçmesi İddaa Risk Yönetimi tarafından şampiyonluk oranlarının değiştirilmesine sebep oldu.

Favori Siyah Beyazlı Ekip…


İki maç eksiğiyle Fenerbahçe’nin iki puan gerisinde olan Beşiktaş’ın oranı 2.00’dan 1.65’e çekildi. Fenerbahçe’nin şampiyonluk oranı ise 1.45 gibi bir orandan 1.70’e çıktı.

Basketbol Süper Ligi, , 1966 yılında Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye ‘de en üst düzey profesyonel basketbol ligi. Aynı zamanda ULEB ‘e göre Avrupa’nın en zorlu 4. ligidir. 16 takımla oynanan ligde kurulduğu sezondan günümüze kadar toplam 69 takım mücadele etme hakkı elde etmiştir. Ligde 5+1 yabancı kontenjanı kuralı uygulanmaktadır. Ayrıca takımlar istediği kadar yabancı ile sözleşme imzalayabilirler.

1966-67 sezonunda Türkiye Deplasmanlı Basketbol Ligi adı ile kurulan ligin ilk şampiyonluğunu Altınordu basketbol takımı kazandı. Son şampiyonluğu ise 2015-16 sezonunda Fenerbahçe kazandı.

  • Spor Toto Süper Lig'de iddaa, değişen şampiyonluk oranlarını ilan etti.  UEFA, Kiev faili Thomson'ın kalemini kırdı! 5. iddaa, şampiyonluk oranları değişti .
  • İddaa'da Süper Lig şampiyonluk oranları değişti ! İşte yeni oranlar   Alanyaspor deplasmanından farklı galibiyetle dönen favori Beşiktaş'ın oranı 1,80'den 1,55'e düştü.
  • İddaa'da Süper Lig şampiyonluk oranları değişti ! İşte yeni oranlar   Kasımpaşa karşısında puan kaybeden Fenerbahçe'nin oranı 10,00'dan 13,00'a yükseldi.
  • İddaa şampiyonluk oranları değişti . Spor Toto Süper Lig'de iddaa, değişen şampiyonluk oranlarını ilan etti.
  • kaybederek yarışta yara aldığı haftanın ardından şampiyonluk oranları da değişti .  Beşiktaş'ın 1,80'lik oranını değiştirmezken yeniden şampiyonluk yarışında favori gösterdi.
  • İddaa'nın şampiyonluk oranları değişti . 14 Şubat 2017, Salı 17:37.  puan farkını 8'e indirmiş olmasına rağmen şampiyonluk ihtimaline verilen 7'lik oran tam 10'a yükseltildi.
  • Fatih Altaylı’dan bomba sözler Manşetler. Ana Sayfa » Futbol » Şampiyonluk oranları değişti .
  • 2016 2017 Sezonu Şampiyonluk Oranları . Spor Toto Süper Lig 2016 2017 Turgay Şeren Sezonu Şampiyonluk İddaa Oranları değişti ..
  • Spor Toto Süper Lig'de 23. hafta karşılaşmalarının tamamlanmasının ardından şampiyonluk oranları da değişti .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir