Sadece Kadınların Anlayacağı Durumlar

Girdiğiniz tuvaletin kapısında askı olmaması kadar kötü bir şey var mı?

 

Uygun ruju bulana kadar denemeye devam

 

Durumların en kötüsü

 

Merhaba, bu benim akşam yemeğim

 

Topuklu ayakkabının çektirdiği işkenceler

 

Saçını açtığında bu durumla karşılaşmayan var mı?

 

Yazın çektiğimiz çile: Babet dönemi

 

Makyaj yapmaya giderken bunların kutusunu götürürüz

 

Başka toka bulamazsın, çünkü hepsi esrarengiz bir şekilde kaybolur

 

Daha üzücü bir fotoğraf olabilir mi? Keşke zaman geriye aksa!

 

Sabah kahvesinde bu iz olmazsa olmaz

 

Ah bu taytlar. İz bırakmadan gitmezler

 

Bu tokaların nereye gittiğini bilen var mı? Bence bir yerde toplanıp ülke kuracaklar

 

Takvim olmazsa olmaz. Her kadının telefonunda mutlaka vardır

 

Günün en güzel anı

 

Sadece Kadınların Anlayacağı Durumlar

Kadın, dişi cinsiyetinde olan insandır .

sadece erkeklerin anlayabileceği, onedio regl kanıyla sanat, adetliyken beyaz pantolon giyilir mi, kadınların erkekler hakkında bilmedikleri, sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı, kadın onedio, erkeklerin özel durumları, regl nedir

Sadece Kadınların Anlayacağı Durumlar Özet Bilgiler

  • Giriş Yap Facebook ile Giriş. Sadece Kadınların Anlayabileceği 22 Garip Durum .  İşte, " kadınların halinden sadece kadınlar anlar " dedirtecek durumlar
  • Sadece Kadınların Anlayabileceği İğrenç Durumlar . KADIN . 16 Mayıs 2016.  Laptopla İlişki Yaşayanların Anlayabileceği Şeyler. 212. 9 ay önce.
  • Sadece Kızların Anlayabileceği Durumlar .  Çoğu olay erkeklerin anlamayacağı hatta "ya bunlar ne biçim sorunlar abi" diyip burun kıvıracağı şeyler.
  • Sadece Kadınların Anlayacağı durumlar . Girdiğiniz tuvaletin kapısında askı olmaması kadar kötü bir şey var mı?  Durumların en kötüsü. Merhaba, bu benim akşam yemeğim.
  • 24 Mar 2016 tarihinde yayınlandı. Sadece Kadınların Anlayabileceği 10 Sıkıntı Durum .  Sadece Kız Kardeşlerin Anlayabileceği Durumlar Süre: 3:39.
  • Siz her ne kadar düzenleyip kutularına özene büzene yerleştirdiğiniz kolyelerinizin kendi içinde iç savaşa gitmesi durumu ; fakat çözüm
  • Markalar, yeni ürünler, moda… Hepsini takip etmek zorundadırlar… Konuya Geri Dön: Sadece Kadınların Anlayabileceği durumlar .
  • menü. Sadece Kadınların Anlayabileceği Zor durumlar . Sonraki Resim »».  Türkiye’de Noel Baba’nın Başına Gelen 12 Trajikomik Durum .
  • Ama şu da bir gerçek ki kısa boylu olanlar bazen sıkıntılı durumlar yaşayabilir. Biz de kısa boylu kadınların gün içinde yaşadığı zorlukları esprili bir dille derledik
  • Makyaj, kadın erkek ilişkieri, cilt güzelliği, saç güzelliği, sağlıklı yaşam, zayıflama, burçlar, doğru   Bu kez kadınları zor durumda bırakan sevimsiz anları derledik.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir