Saç Masrafı 5 Bin Lira Olan Gelin Adayı Herkesi Şaşırttı!

Saç masrafı aylık 5 bin lira olabilir mi? Evlilik programları “Böylesi Yok” dedirtmeye devam ediyor.  Seda Sayan ve Uğur Aslan’ın sunduğu “Evleneceksen Gel” programında yine herkesi şaşırtan bir olay yaşandı. Gelin adayı Gizem, damat adayını maddi yetersizlikler sebebi ile reddetti. Gizem’in ‘Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum’ sözleri herkesi şaşırttı.

Bu görüntülerin ardından evlilik programlarında yaşananların kurmaca olduğu iddiaları bir kez daha gündeme geldi. Sosyal medyada binlerce kullanıcı gelin adayının sözlerini eleştirdi.

Daha önce yine Seda Sayan’ın sunduğu evlilik programında benzer bir olay yaşanmıştı.

2 bin 500 TL geliri olan damat adayı, gelin adayının tepkisi ile karşılaşmıştı. Gelin adayı “bu para benim mazot parama bile yetmez” diyerek gündem olmuştu.

Saç, insanda , baş üzerinde kafa derisi ya da saç derisi denen kısımda bulunan kıl kümesine verilen genel ad.

Saç diğer kıl kümelerine göre daha hızlı uzar. Saçın, büyüme hızı ortalama günde 0,3 mm ile 0,4 mm’dir. Her saç kılının büyüme ve duraklama devreleri birbirinden bağımsız olduğu için bir kıl büyürken diğer kıl dökülebilir. ortalama bir erkek saç teli kalınlığı 0,03-0,04 mm dir. Yeni doğan bebeklerde bütün kıllar aynı devrede bulunur. Bu sebeple 2-3 haftalık bebeklerde aniden saç dökülmesi görülür. 6 aydan sonra saçlar yetişkinlerin saç düzenine uyar.

Yaş, ırk, cinsiyet ve hormonların durumuna göre değişik saç şekilleri meydana gelir. Örneğin Afrikalı birinin saçları yaklaşık 3 kat dokudan meydana gelirken ve kıvrılmaya meyilliyken bu oran Uzakdoğulularda 11 kata kadar çıkar ve saçlar düz olma eğilimi gösterirler.

  • Saç masrafı aylık 5 bin lira olabilir mi? Evlilik programları “Böylesi Yok” dedirtmeye devam ediyor.  Gelin adayı Gizem, damat adayını maddi yetersizlikler sebebi ile reddetti.
  • 8 bin lira için çocuk gelin showhaber. 02:22. milletvekili adaylık başvurusu ortalama 5 bin lira .  Gizem’in ‘Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum’ sözleri herkesi şaşırttı .
  • Gelin adayı Gizem damat adayıyla arasında maddi açıdan farklar bulunduğunu  Gizem’in ‘Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum’ sözleri herkesi şaşırttı .
  • Herkese açık · Bu listeyi herkes takip edebilir Özel · Bu listeye sadece sen erişebilirsin.  Kaydol, ilgini çeken olayları takip et ve her şeyden sıcağı sıcağına haberdar ol .
  • Aylık saç masrafım 5 bin lira diyen gelin adayı talebini reddetti.  Gizem’in “Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum” sözleri herkesi şaşırttı .
  • Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 17 Şub 2016 tarihinde yayınlandı. Aylık saç masrafı 5 bin lira olan gelin adayı .
  • 5 bin lira saç masrafı olan gelin adayı Gizem ‘in ‘Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum’ sözleri herkesi şaşırttı . 01:57.
  • Gizem’in “Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum” sözleri herkesi şaşırttı .  Aylık 5 milyar saç masrafı olan birininde izdivaç programlarında gezmeside ayrı bir ironi :D.
  • FORUMLAR > KONU DIŞI > Sac Masrafı 5 Bin Tl Olan Kız  Gizem’in ‘Ben saçıma aylık beş milyar masraf yapıyorum’ sözleri herkesi şaşırttı .
  • Show menu. Sign in. Kayıt Ol . ×Close.  Komik Videolar. Etiketler. 5 Bin Lira Saç Masrafı Olan Gelin Adayı .

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir