Rogue One Şerefine Steam’den %80 İndirim

Steam, son dönemde hem Torrent’i hem de bilumum illegal ağları bitiren bir sosyal oyun platformu olarak Valve tarafından açılmış ve hızlı bir yükselişle tüm dünyada “orijinal” oyun oynama fırsatının kapılarını açmayı başarmıştı. Özellikle dönem dönem yaptığı pek çok indirimle, hemen her oyuncunun gözüne giren Steam artık hemen her Gamer diye tabir edebileceğimiz insan tarafından kullanılıyor. Eski zamanların Torrent sitelerinden ve oyun torrentlerinden artık eser kalmadı diyebiliriz zira bunlara ihtiyaç da duyulmamaya başladı. Zira, Steam hem cüzi miktarlara oyunları satabilirken hem de güncel paketleri güncellemeyi ve bu güncellemeleri de ücretsiz yapmayı ihmal etmiyor. Bu yönleri ile Valve’nin en başarılı işlerinden bir tanesi olan Steam’in şu günlerde ise Rogue One’a özel bir kampanyası mevcut. Star Wars’ın bir Spin Off’u olarak Disney ve Lucas Film işbirliği ile yazılıp yönetilen Star Wars Anthology: Rogue One; şu günlerde sinemaya düşmüş ve pek çok izleyici tarafından deliler gibi izleniyor. Bunun yanında Steam de bu durumu fırsat bilerek, Rogue One Steam İndirimi yapmayı uygun görmüş.

Buna göre, Steam üzerindeki Star Wars paketi tamamı ile %80 indirimde. Çok kısa bir süreyle bu indirimden yararlanabilecek ve Rogue One vizyondayken hem bu filmi sinemalarda izleyebilip hem de Steam üzerinden oyunları doyasıya oynayabilme şansına sahip olabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde indirim bitmeden önce Star Wars’ın Steam içerisinde yayınlanmış bütün oyunlarını, ek paketleri ile sadece 30~ liraya indirebilmeniz mümkün. Bu Steam’in geleneklerinden biri iken indirimin kaçırılmaması gerektiğini de belirtmemiz elzem zira bu tarz Star Wars indirimleri, spesifik olarak pek Steam içerisinde yer almıyor. Dolayısıyla, bugün değerlendirilmediği takdirde bu tarz büyük bir indirimin, özellikle Star Wars minvalinde ne zaman geleceği tartışmaya epey açık bir konu olabilir.

Siz de, Steam içerisinde oyuncuysanız ve Star Wars’a ilginiz varsa; Star Wars Jedi Knight, Star Wars Empire At War, Star Wars Republic Commando başta olmak üzere pek çok Star Wars oyununu şu sıra indirimli satın alabilirsiniz. Türkiye’de çok fazla hayranı bulunmasa da, Star Wars’ın en büyük kötü kahramanlarından Darth Vader’a ait dünya üzerinde müritler dahi mevcut ve Star Wars bir gelenek olarak nesilden nesile sürdürülmeye devam ediyor. Serinin son filmi, yan kurgu haricinda yedincisiydi ve geçtiğimiz yıl yayınlanmıştı.

Rogue One Şerefine Steam’den %80 İndirim

Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi ya da sadece Rogue One, Gareth Edwards tarafından yönetilen ve görsel efekt yönetmeni John Knoll ‘dan gelen bir fikir ile Gary Whitta ve Chris Weitz  tarafından yazılmış olan 2016 yapımı Amerikan epik uzay operası filmi.   Yıldız Savaşları film serisinin ilk antoloji ve ilk bağımsız filmidir. Filmin başrollerinde, Felicity Jones , Diego Luna , Riz Ahmed , Ben Mendelsohn , Donnie Yen , Jiang Wen , Forest Whitaker , Mads Mikkelsen , Alan Tudyk ve Jonathan Aris  yer almaktadır.

Yapımcılığı  Lucasfilm tarafından üstlenilen filmin konusu kronolojik olarak Sith’in İntikamı ve Yeni Bir Umut filmlerinin arasında gerçekleşmektedir. Temel çekimler Ağustos 2015’in başlarında Elstree Studios ‘da başladı. Film 16 Aralık 2016 tarihinde gösterime girdi, eleştirmenlerden olumlu yorumlar aldı ve dünya çapında 1 milyar dolardan fazla hasılat elde etti.

rogue one star wars, star wars rogue one konusu, rogue one sinemalar, rogue one oyuncular, rogue one bir star wars hikayesi fragman, star wars rogue one ekşi, star wars rogue one fragman, star wars rogue one trailer

Rogue One Şerefine Steam’Den %80 İndirim Özet Bilgiler

  • Rogue One Şerefine Steam ’ den % 80 İndirim . 20/12/2016. THY’den Milli Takımı Duygulandıran Anneler Günü Reklamı.
  • Rogue One filminin çıkışı şerefine Steam platformunda Star Wars oyunları için büyük indirimler var.  77‘lik bir indirim söz konusu.
  • 80 LEVEL HUMAN ARCHER ROGUE 70 itemi yandı 80 görev halinde duruyor 80 skill i açık  İletişim : 0533 167 66 01. KO Server : Cypher. KO LeveL : 80 . KO JOB : Rogue .
  • Steam bunun şerefine Lunar New Year yani Yeni Ay Yılı  Assassin’s Creed Rogue .  31 TL değerindeki oyun 12 Şubat 2016 tarihine kadar yüzde 80 indirimle 6,20 TL.
  • 80 İndirim boylesiyok / rogue one serefine steamden % 80 indirim /.  Özellikle dönem dönem yaptığı pek çok indirimle , hemen her oyuncunun gö
  • droyun / indirimli steam oyunlari.  Orijinalden alıntı: Rogue One .  İndirim bitince hepsi stoğa girer.  FPS Arasıcs go high orta ayarlar 70 80 FPS.
  • Battlefront Rogue One Eklentisinden 15 Dakikalık Oynanış.  Oyun 24 Ekim' de çıkacak) İndirimli Fiyatı: IGN Türkiye İncelemesi: Steam Linki: Tıklayın.
  • Privacy Policy
  • Steam 'in muhteşem yaz indirimleri adıyla başlattığı festivalin 5. günündeyiz.  3) Nether % 80 indirimle 2.99 Dolar. 4) Rogue Legacy %75 indirimle 3.74 Dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir