Reza Zarrab’ı Cep Telefonundan Çıkan Bu Fotoğraflar Yaktı!

Reza Zarrab’ın cep telefonundan çıkan fotoğraflar! Amerika’da Savcı Preet Bharara‘nın Zarrab’la ilgili mahkemeye yeni belgeler sundu. O dosyanın içinde iddialar kadar dikkat çeken bir baka nokta ise Zarrab’ın cep telefonundan çıkan fotoğraflar… İşte daha önce hiç görmediğiniz o fotoğraflar!

FBI ajanları Reza Zarrab’ı Miami Havalimanı’nda göz altına almıştı. O esnada Zarrab’ın cep telefonuna da el kondu.

Savcı Preet Bharara’nın kefalet başvurusu reddedilen Zarrab ile ilgili gerekçeli karara sebep olarak çeşitli belgeleri mahkemeye sundu. Bharara, o dosyanın içinde Zarrab’ın gelir beyanına karşı mahkemeyle yeni fotoğraflar paylaştı.

Savcının mahkemeye sunduğu deliller arasında; tutuklandığı sırada üzerinden çıkan cep telefonundaki külçe altınlar, altın kaplama tabanca, yat ve yüklü miktarda nakit para fotoğrafları yer aldı.

İşte Zarrab’ın cep telefonundan çıkan fotoğraflar…

 

Zarrab Denizaltı’nda

Zarrab ata binerken…

Zarrab Denizde

Zarrab Özel uçağının önünde poz verirken

Altın kaplama tabanca

Özel yapım tabancalar

Ve Zarrab’ın külçe altınları

Rıza Sarraf , Türkiye ‘de faaliyet gösteren iş adamıdır . Azerbaycan , İran ve Türkiye vatandaşlıklarına sahiptir. Türkiye’de faaliyet gösteren Royal Holding’in sahibidir.

Hakkında rüşvetten kara para aklamaya kadar çeşitli iddialar olan Zarrab, 17 Aralık soruşturması ’nda kilit isim olarak gözaltına alınmış, 70 gün tutuklu kaldıktan sonra suç vasfının değişme ihtimali doğduğu gerekçesiyle tahliye edilmiştir.

19 Mart 2016’da Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde banka dolandırıcılığı ve kara para aklamanın yanı sıra ABD’nin İran’a yönelik ambargosunu delmek suçlamaları ile göz altına alınmış, ardından mahkeme tarafından 75 yıla kadar hapis istemiyle tutuklanmıştır.

  • giriş yapmak isterken, Miami Havalimanı'nda gözaltına alındıktan sonra tutuklanan Reza Zarrab   Foto Galeri. Gündem. Reza Zarrab ' ın cep telefonundan çıkan fotoğraflar .
  • ABD Miami'de tutuklanan Reza Zarrab ile ilgili yürütülen davanın ayrıntıları ortaya çıktı. Zarrab ' ın kefalet talebi reddelirken mahkemede ortaya çıkan fotoğraflar dikkat çekti.
  • sunduğu deliller arasında; tutuklandığı sırada üzerinden çıkan cep telefonundaki külçe altınlar, altın kaplama tabanca, yat ve yüklü miktarda nakit para fotoğrafları yer aldı.
  • külçe altınlar, altın kaplama tabanca, yat ve yüklü miktarda nakit para fotoğrafları yer aldı.  İşte Reza Zarrab 'In telefonundan çıkan görüntüler.
  • Reza Zarrab ' ın cep telefonundan çıkan fotoğraflar .
  • Zarrab ' ın kefalet talebi reddelirken mahkemede ortaya.  çıkan cep telefonundaki külçe altınlar, altın kaplama tabanca, yat ve yüklü miktarda nakit para fotoğrafları oldu.
  • ABD Miami'de tutuklanan Reza Zarrab ile ilgili yürütülen davanın ayrıntıları ortaya çıktı. Zarrab ' ın kefalet talebi reddelirken mahkemede ortaya çıkan fotoğraflar dikkat çekti.
  • ABD’de tutuklu Reza Zarrab ’ ın mahkemeye yaptığı kefalet başvurusuna itiraz eden Başsavcı Preet Bharara, 17 Aralık fezlekesini mahkemeye delil olarak sundu.
  • Ana Sayfa / slide / Reza Zarrab ’ ın cep telefonundan çıkan fotoğraflar .   telefonundaki külçe altınlar, altın kaplama tabanca, yat ve yüklü miktarda nakit para fotoğrafları oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir