Reza Zarrab’a Bir Darbe de Beşiktaş’tan!!!

Beşiktaş’tan Reza Zarrab’a kötü haber! Amerika’da tutuklu bulunan Reza Zarrab’a Türkiye’den de kötü haberler gelmeye devam ediyor. Beşiktaş Reza Zarrab’ın Vodafone Arena’daki locasını geçen hafta sattı.


Reza Zarrab, Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Arena’dan Batı Tribün’ünde loca satın almıştı. Ve Beşiktaş taraftarı bu duruma tepki göstermişti.

Zarrab, mart ayında ABD’de tutuklanınca bu locanın akıbetinin ne olacağı da merak ediliyordu. Habertürk gazetesinşn haberine göre, Beşiktaş yönetimi geçen hafta Zarrab’ın locasını sattı.

3 YILLIK 500 BİN DOLAR

Stattaki 147 locanın tamamı çok önceden 3 yıllığına satılmıştı. Zarrab’ın locası yeniden satılığa çıkarılınca hemen talip buldu. Ve loca yine 3 yıllığına yaklaşık 500 bin dolara satıldı. Tarafların karşılıklı görüşerek yeniden satış kararını aldığı belirtilirken, Zarrab’ın loca için daha önce ödediği para ise iade edildi.

Geçen yıl basına yansıyan haberlerde Reza Zarrab’ın söz konusu loca için yaklaşık 1.2 milyon TL ödediği belirtilmişti. Hatırlanacağı gibi geçen yıl Zarrab’ın Vodafone Arena’dan loca satın aldığı haberleri basına yansıyınca Beşiktaş Başkanı Fikret Orman camiadan büyük eleştiri almıştı. Orman konuyla ilgili açıklamasında “Kendisini tanımam. Sadece bir kez yemek yemişliğimiz var. Fenerbahçeli olduğuna yönelik iddialar var. Ama ben gözlerine baktığımda Beşiktaşlı olduğunu anladım” demişti.

LOCADAN 3 YILDA 30 MİLYON DOLAR
11 Nisan’da açılış maçının oynandığı 41 bin 903 seyirci kapasiteli Vodafone Arena’da 147 loca bulunuyor. Beşiktaş yönetimi stattan yıllık toplam 50-60 milyon dolar gelir bekliyor. Tamamı 3 yıllığına satılan 147 locadan Beşiktaş kulübünün 30 milyon dolar civarında bir gelir elde ettiği belirtiliyor.

Rıza Sarraf , Türkiye ‘de faaliyet gösteren iş adamıdır . Azerbaycan , İran ve Türkiye vatandaşlıklarına sahiptir. Türkiye’de faaliyet gösteren Royal Holding’in sahibidir.

Hakkında rüşvetten kara para aklamaya kadar çeşitli iddialar olan Zarrab, 17 Aralık soruşturması ’nda kilit isim olarak gözaltına alınmış, 70 gün tutuklu kaldıktan sonra suç vasfının değişme ihtimali doğduğu gerekçesiyle tahliye edilmiştir.

19 Mart 2016’da Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde banka dolandırıcılığı ve kara para aklamanın yanı sıra ABD’nin İran’a yönelik ambargosunu delmek suçlamaları ile göz altına alınmış, ardından mahkeme tarafından 75 yıla kadar hapis istemiyle tutuklanmıştır.

  • Ana Sayfa Spor Reza Zarrab ’ a Bir Darbe de Beşiktaş ’ tan !!!  Amerika’da tutuklu bulunan Reza Zarrab ’ a Türkiye’den de kötü haberler gelmeye devam ediyor.
  • reza zarrab a bir darbe de beşiktaştan : kahvaltı masasında okuduğum ve beter ol ibne diye naralar atmama vesile olan haber.
  • Darbe Gerçekleşseydi Cumhurbaşkanı Kim Olacaktı? Reza Zarrab ’ a bir darbede Beşiktaş ’ tan Geldi. 27 Nisan 2016 10:00 'de eklendi ve 141 kez görüntülendi.
  • Geçtiğimiz haftalarda ABD'de tutuklanan ve bugün yargılanma süreci başlayacak olan İran asıllı Türk iş adamı Reza Zarrab ' a bir darbe de Beşiktaş ' tan geldi.
  • Habertürk'ün haberine göre; ABD'de tutuklu bulunan İranlı işadamı Reza Zarrab (Rıza Sarraf)'ın, Beşiktaş 'ın yeni stadı Vodafone Arena locasının satıldığı öğrenildi.
  • Türk İran İş Konseyi Başkanı Reza Kami, Reza Zarrab 'ın yaptıklarının sonuçlarına katlanacağını belirterek, 'İran'da bir söz vardır.
  • Beşiktaş ' a bir darbe de Yakın Doğu'dan! BASKETBOL NTV Spor 02 Kasım 2015 16:04.  Beşiktaş 'ta ise Şaziye İvegin Üner 16 sayı 4 ribaund 3 asist ile oynadı.
  • Reza Zarrab 'ın Kandilli'de aldığı ve yanına yaptığı inşaat nedeniyle tartışmalara konu olan villası için belediye ekipleri harekete geçti.
  • Zarrab ' a ABD'de yeni darbe ! Ana Sayfa» DÜNYA.  Mahkeme hakimi Richard Berman’ ın, 2014 yılında Türkiye’ye geldiği zaman Reza Zarrab ’ın adını bile bilmediği belirtildi.
  • Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, siyah beyazlı camiada tepki çeken Reza Zarrab buluşması hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir