Reza Zarrab Capsleri Gülme Krizine Sokuyor!

Reza Zarrab capsleri güldürüyor. Reza, ABD’de tutuklandı. Sosyal medyada capsler havada uçuştu. İran asıllı Reza Zarrab’ın tutuklanması ile binlerce caps paylaşıldı. İşte görenleri gülme krizine sokan o capslerden bazıları;


Ebru Gündeş ile evli olan işadamı Reza Zarrab, ABD’yi dolandırmaktan tutuklandı.
Türkiye’de 17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarında tutuklanan, ancak daha sonra serbest bırakılan Reza Zarrab, ABD’nin Miami kentinde ABD’yi dolandırmak, bankacılık sahtekârlığı ve karapara aklama suçlamalarından tutuklandı. Reza Zarrab hakkında 75 yıl hapis istemiyle iddianame hazırlayan Savcı Preet Bharara gündem oldu. Sosyal medyada çok konuşulan isimlerinden biri olan Savcı Preet Bharara’nın Twitter’daki takipçisi sayısı Zarrab’ı tutuklatmadan önce 7 bin 800 iken bu sayı 48 bin  oldu. Gece yarısı duyulan haber sosyal medyada geniş yer buldu. Öyle ki Twitter gündeminde saatlerdir TT listesinde Reza Zarrab etiketleri var.

İşte görenleri gülmez krizine sokan Reza Zarrab capslerinden bazıları;

Zorunda Mıyım?

Macera dolu Amerika

Zarrab’dan inciler

Yazılı Açıklama

Ebru’nun Dramı!

Adalet er ya da geç…

Arka Sokaklar Amerika

Aman…

Amerika yakaladı ya la…

Perşembe’nin gelişi Çarşamba’dan belliymiş

Sen Allah’ın bir lütfusun…


Not: Bu capsler binlerce atılan tweet ve paylaşılan capslerden sadece bazıları.

Rıza Sarraf , Türkiye ‘de faaliyet gösteren iş adamıdır . Azerbaycan , İran ve Türkiye vatandaşlıklarına sahiptir. Türkiye’de faaliyet gösteren Royal Holding’in sahibidir.

Hakkında rüşvetten kara para aklamaya kadar çeşitli iddialar olan Zarrab, 17 Aralık soruşturması ’nda kilit isim olarak gözaltına alınmış, 70 gün tutuklu kaldıktan sonra suç vasfının değişme ihtimali doğduğu gerekçesiyle tahliye edilmiştir.

19 Mart 2016’da Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami kentinde banka dolandırıcılığı ve kara para aklamanın yanı sıra ABD’nin İran’a yönelik ambargosunu delmek suçlamaları ile göz altına alınmış, ardından mahkeme tarafından 75 yıla kadar hapis istemiyle tutuklanmıştır.

  • İşte görenleri gülme krizine sokan o capslerden bazıları  Reza Zarrab hakkında 75 yıl hapis istemiyle iddianame hazırlayan Savcı Preet Bharara gündem oldu.
  • Use the form below to delete this Reza Zarrab Capsleri Gülme Krizine Sokuyor Böylesi Yok image from our index.
  • Kullanıcıların kendileirinin hazırladığı bu capslerin bazıları gülme krizine sokabiliyor bazılarıda aptal aptal ekrana baktırıp bu ne demiş burada dedirten cinsten olabiliyor.
  • Amerika'da yakalanarak cezaevi'ne konulan Reza Zarrab ile ilgili sosyal medya'da paylaşılan capsler güldürüyor.  Halil Özümit Sok . No: 11/2 Balıkesir/Bandırma.
  • reza zarrab capsleri : amerikada cezaevine atılan reza zarrab ile ilgili hazırlanmış olan gülmekten karnıma ağrılar sokan capsler . uygarhaber /rez.
  • Giriş Tarihi: 26.06.2015 16:06 Güncelleme Tarihi: 10.01.2016 15:28. 2. 45. İşte gülme krizine sokan düşünür caps 'leri. facebook. twitter.
  • Olmak İster'de Selçuk Yöntem'i gülme krizine sokan soru.  Yöntem, gelen soruyu görünce gülme krizine girdi.
  • Reza Zarrab ’ın suç ortağım olduğunu bilir misiniz? Şaka yapmıyorum… İstanbul 14.
  • Reza Zarrab ve Egemen Bağış'ın 'neşe' dolu capsleri 23 Mart 2016 Çarşamba 11:53.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir