Reklamlardan En Çok Para Kazanan Ünlüler

Dizi, reklam, şov derken Türk ünlüler kazançta dünya yıldızlarını yakaladı. 72 milyon TL ile ilk sıradaki Acun Ilıcalı, en yakın rakibi Cem Yılmaz’ı üçe katladı. Beren Saat ise 7 milyonla ilk beşte.

Reklamlardan En Çok Para Kazanan Ünlüler


Dizi, reklam, şov derken Türk ünlüler kazançta dünya yıldızlarını yakaladı. 72 milyon TL ile ilk sıradaki Acun Ilıcalı, en yakın rakibi Cem Yılmaz’ı üçe katladı. Beren Saat ise 7 milyonla ilk beşte.

Bergüzar Korel – Halit Ergenç


‘Muhteşem Yüzyıl’ın Sultan Süleyman’ı Halit Ergenç ve ‘Karadayı’da rol alan Bergüzar Korel, en çok kazanan ‘aile’ unvanını aldı. Muhteşem Yüzyıl’dan bölüm başına 60 bin lira kazanıyor.

Beyazıt Öztürk


Beyazıt Öztürk’ün geçen yılki kazancı 7 milyon lira. Ünlü şovmen, Denizbank reklamlarında canlandırdığı Cuma karakteriyle de 1.5 milyon TL elde etti.

Murat Boz


Popun yeni fenomenlerinden Murat Boz’un, 2 milyon TL kazandığı konuşuluyor.

Beren Saat


Beren Saat: İntikam dizisinde oynayan Beren Saat bölüm başı 65 bin TL alıyor. Rol aldığı Duru reklamındaki kazancı 4 milyon TL.Toplam geliri yaklaşık 7 milyon TL.

Kenan İmirzalıoğlu


Kenan İmirzalıoğlu: Karadayı’da bölüm başı 60 bin lira kazanıyor.Uzun Hikaye filminden ise 1.6 milyon TL elde etti.Kip firmasının yüzü olan oyuncunun, bu işten eline geçen 2 milyon lira.

Kıvanç Tatlıtuğ


Kıvanç Tatlıtuğ: Geçen yıl oynadığı ‘Kuzey Güney’ dizisinden oynadığı bölüm başına 50 bin lira aldı.Akbank reklamlarından 4 milyon TL aldı.Mavi Jeans’ten de 9 milyon TL cebine girdi.

Seda Sayan


Seda Sayan: Sabahların Sultanı programından 2 milyon dolar 4 milyon TL elde ediyor.Goldmaster’la yaptığı anlaşmadan da 2 milyon TL kazandı.

Cem Yılmaz


Cem Yılmaz: Son filminin 37 milyon TL’lik hasılatından 16 milyonluk kısmı cebine kaldı.İş Bankası reklamlarından 5 milyon TL kazandı.Yıl içindeki stand-up gösterilerinden 2 milyon TL’ye yakın para elde edecek.

Acun Ilıcalı


Acun Ilıcalı: Acun Ilıcalı, Show TV’den Star’a transfer oldu.Ünlü yapımcının ING Bank’ın reklamlarından da 2 Milyon TL kazandığı söyleniyor.

  • Beren Saat ise 7 milyonla ilk beşte. 10 Reklamlardan En Çok Para Kazanan Ünlüler . Dizi, reklam , şov derken Türk ünlüler kazançta dünya yıldızlarını yakaladı.
  • Reklamlardan Servet Kazanan Ünlüler ve Kazandıkları Paralar . Yetenetli oyuncular sadece banka reklamlarında oynayarak servet sahibi oldular.
  • CROPY. Forbes dergisi 2016 yılının en çok kazananlarını açıkladı. Biz de sizler için en az kazanandan en çok kazanana doğru bir sıralama yaptık.
  • En çok kazanan ünlüler . Forbes dergisi dünyada en çok para kazanan ünlü isimleri açıkladı.
  • Forbes Türkiye Dergisi En çok reklam geliri olan sporcuları derledi   1. 99. Reklamlardan en çok para kazanan sporcular. facebook. twitter. gplus. .
  • İşte en çok bağış yapan hayırsever ünlüler . Hakan Kuyucu’dan haftalık burç yorumları.
  • İşte 2016 yılında reklamlamlardan en çok para kazan ünlüler . Listemizin 6.sırasında Kerem Bursin ve Serenay Sarıkaya'nın Mavi Jeans reklamı var.
  • İşte Türkiye'nin en çok para kazanan 17 ünlü çifti Murat Boz ve Aslı Enver.  Sosyal Medyada Ünlüler 02 & 09 Şubat. Ünlülerin İlginç Sosyal Medya Paylaşımları.
  • Demo versiyonu olan brokerlar. Stratejinin uygulanabileceği en iyi yerler.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir