Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık

Düzenli Tıp bilimi gibi, Reklam Bilimi de sürekli olarak büyüyor ve gelişiyor. İnternetin ve mobil cihazların ortaya çıkması pazarlamacılara dikkatini çekmek için her zamankinden daha fazla seçenek sunuyor.

Akıllı Cihazlar


 

Birçok Elektronik üreticisi, Çamaşır makineleri, Buzdolapları ve termostatlar gibi cihazların internete bağlandığı ve merkezi bir merkezden yönetildiği akıllı evler öngörmektedir. Son zamanlarda Kuzey ve Güney Amerika’da Sharp marka ismini kullanan Çinli şirket Hisense, 2016 fuarında böyle bir sistemi başlattı.

Bunların Çoğu Web tabanlı olmasına gerek yok. Örneğin, Akıllı bir Çamaşır Makinesi, deterjanı azaldığında algılayabilir ve daha önceki Marka Deterjandan daha fazla koymanızı veya diğer Marka Deterjanları için seçenekler önerir

Drone

 

Bazı şirketler, pahalı olan reklamlarda kullanılmak üzere yüksek kaliteli hava videosunu çekmek için dron kullanıyor; Tequila yapımcısı olan, bu iki görüntüyü başarılı sanal gerçeklik kampanyalarına entegre ederek iki ileri teknoloji reklam tekniğini birleştirdiler.

Akıllı Arabalar


 

2013 yılında, Elektronik üreticisi Magellan, benzer diğer birimlerinde eksik özelliklere sahip, bağımsız bir çizgi tabanlı GPS Smart GPS sistemini başlattı. Özellikle, arabirimi, bulunduğunuz yere uygun, örneğin yemek yiyebileceğiniz yerler, kalacak oteller veya eğlence seçenekleri sunuyor.

Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık

Reklam, “insanları gönüllü olarak belli bir davranışta bulunmaya ikna etmek, belirli bir düşünceye yöneltmek, dikkatlerini bir ürüne hizmete, fikir ve kuruluşa çekmeye çalışmak, onunla ilgili bilgi vermek, ona ilişkin görüş ve tutumlarını değiştirmelerini veya belirli bir görüşü ya da tutumu benimsemelerini sağlamak amacıyla oluşturulan; iletişim araçlarından yer ya da süre satın almak yoluyla sergilenen ya da başka biçimlerde çoğaltılıp dağıtılan ve bir ücret karşılığı oluşturulduğu belli olan duyuru”dur .

Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık Özet Bilgiler

 • Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık Düzenli Tıp bilimi gibi, Reklam   3 Olasılık Düzenli Tıp bilimi gibi, Reklam Bilimi de sürekli olarak büyüyor ve gelişiyor.
 • ve Outlook içinde günlük haftalık ya da aylık olarak size hatırlatsın diyorsanız bu işlemleri yapabilirsiniz.  Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık .
 • Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık .  Sizin için seçtik. Yasam.
 • Bilgi Nehri ‏@nehribilgi 2h2 hours ago. Reklam Verenlerin Sizi Yakın Gelecekte Hedefe Getirecek 3 Olasılık goo.gl/5VwnPS pic.twitter /JC1yt5honp.
 • Yakın bir gelecekte artık cüzdanların olmayacağını ve tüm alışverişlerin dijital ödeme sistemleriyle yapılacağını göz önünde bulundurun deriz.
 • Denge halinde bulunan bu elektriksel alana yapılan tüm müdahaleler beyne zarar vermekte ve sinir hücrelerinin(nöronlar) ölmesine neden olmaktadır.
 • Ayrıca sayfadan nerdeyse her gün 100 e yakın kişi kalıcı uzaklaştırılmaktadır. ( Reklam Fake Profil Link Atma Küfür) gibi nedenlerden dolayı.
 • 5.2. Temel Olasılık Kavramları. Günlük hayatta olasılık , gelecekteki bir olay için bireylerin umutlarının, beklentilerinin bir ölçüsüdür.  Hedefe isabet A ya da B tarafından olacaktır.
 • Türkiye’yi Yakın Gelecekte Neler Bekliyor? Kategori: DÜNYA, EKONOMİ / Yazar: editor / Tarih: 10 Eylül 2013 00:05 /.  FT şu düşünceleri dile getirdi
 • Dosyada konunun uzmanları, yakın gelecekte ortaya çıkacak ya da cazibesi artacak mesleklere ilişkin öngörüleri değerlendirdi. Bireysel portföy yöneticiliği.
 • İnternette reklam vermek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek İletişim bilgileri +90 (850) 304 10 45 Pzt Paz 9:00 24:00
 • İnternet reklamlarında profesyonel hizmet. Yeni müşteriler kazanın. İletişim bilgileri +90 (216) 4696680 Pzt Cum 10:00 18:00

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir