Reklam Oscarları Ödül Töreni için Geri Sayım Başladı!

Reklam oscarları Effie Türkiye reklam etkinliği ödülleri bu yıl 8. kez düzenlenecek törenle  sahiplerini bulacak. Yarışmada finalistler belli oldu. Ödül töreni için geri sayım başladı.


Effie Türkiye reklam etkinliği yarışması, Reklamcılar Derneği ve Reklam verenler Derneği tarafından Effie Worldwide Inc. iş birliğiyle düzenleniyor. Bu yıl sekizinci kez düzenlenecek yarışmada jüri, ödül almaya hak kazanan işleri belirledi.

Effie 2016 Ödülleri, 11 Mayıs’ta Conrad İstanbul Bosphorus Otel’de gerçekleştirilecek törenle sahiplerini bulacak.

Effie Ödülleri, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul ediliyor.  Türkiye ayağına bu yıl 15’i Özel Ödül olmak üzere 36 kategoride, toplam 412 başvuru yapıldı. Ön eleme aşamasını geçerek finale kalan kampanyaların sayısı ise 223 oldu. Ana elemeler 4-5 Mayıs’ta yapıldı. Jüri, Ocak 2015 ile Mart 2016 arasında yayınlanan ulusal kampanyalar arasında pazarlama ve iletişim alanındaki en etkin işleri belirledi.

Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nın finalistleri belli oldu.

Etkinliğe başvuran 412 işin yüzde 54’ünün finalde yarışmaya hak kazandığı Effie Türkiye 2016’nın ödül töreni 11 Mayıs 2016 tarihinde conrad Hilton Otel’de gerçekleştirilecek.

26-27 Nisan 2016’da tamamlanan ön eleme sürecinin ardından belirlenen finalistlerin tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

“İtibarla Büyüyenler” Özel Ödülü Mustafa V. Koç adıyla Takdim Edilecek

Efffie Türkiye 2016’da bu yıl bir de ilk yaşanıyor: “İtibarla Büyüyenler Özel Ödülü”, yakın zamanda kaybettiğimiz iş dünyasının en güçlü isimlerinden Mustafa V.Koç’un adını taşıyor. Şirket itibarını artırmaya yönelik, sosyal sorumluluk, sponsorluk, PR projeleri, iç iletişim, halka arz, işveren markası olmaya yönelik çalışmaların başvurduğu kategoride yarışa, şirketlerin kurumsal iletişim bölümlerinin yürüttüğü projeler katıldı.

Akademi Ödülleri, bilinen adıyla Oscar, dünyada en bilinen film ödülüdür. Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından 1929’da Los Angeles ‘da verilmeye başlandı. Törenler yılda bir kez ve çoğunlukla Şubat ayında yapılır.

Akademi ödülleri, Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi tarafından verilir. 2007’den itibaren oy verecek 5830 üyeye sahiptir. 1311 üye sayısı ile oyuncular bu üyelerin yaklaşık %22’lik bir kısmını oluştururlar.

88. Akademi Ödülleri töreni 28 Şubat 2016’da Hollywood ‘daki Dolby Tiyatrosu ‘nda düzenlendi. 89. Akademi Ödülleri töreni ise 26 Şubat 2017’de yine Hollywood ‘daki Dolby Tiyatrosu ‘nda düzenlenecektir.

 • Reklam oscarları Effie Türkiye reklam etkinliği ödülleri bu yıl 8. kez düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak. Yarışmada finalistler belli oldu. Ödül töreni için geri sayım başladı .
 • REKLAM .  Oscar ödül töreninin başlamasına saatler kaldı.  89’uncu defa düzenlenecek olan Oscar ödül töreni için yapılan tüm hazırlıklarda sona gelindi.
 • Saat farkıyla sabahlara kadar oturup uğruna uykusuz kaldığımız Oscar ödül töreni için bu yıl da geri sayım heyecanı başladı .  eniyifilmgal. ◄ Back .
 • ABD'nin Los Angeles kentinde bu gece düzenlenecek, dünya film sektörünün en büyük gecesi olarak bilinen Oscar ödül töreni için geri sayım başladı .
 • Bu yıl 89'uncusu düzenlenecek olan Oscar Ödül Töreni için geri sayım başladı .Haber Kaynak.  25 Şubat 2017, Yorum yok Oscar ödülleri için geri sayım başladı .
 • reklam .  tarafından düzenlenen, her yıl ICCI Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı kapsamında verilen Enerji Oscar Ödülleri 2011 ödül gecesi için geri sayım başladı .
 • ABD´nin Los Angeles kentinde bu gece düzenlenecek, dünya film sektörünün en büyük gecesi olarak bilinen Oscar ödül töreni için geri sayım başladı .
 • 87'nci ' Oscar Ödülleri ' Pazar günü sahiplerini bulacak.  ödül töreninin sunuculuğunu, daha önce Emmy ve Tony ödül törenlerini de sunan Neil Patrick Harris yapacak.
 • Oscar ödül törenlerini protesto etmek amacıyla Dolby Tiyatrosu önünde toplanan ABD Başkanı Donald Trump destekçileri, ABD basını ve Oscar aleyhine sloganlar attı.
 • Bu yıl 89'uncusu düzenlenecek olan Oscar Ödül Töreni için geri sayım başladı .
 • İnternet reklamlarında profesyonel hizmet. Yeni müşteriler kazanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir