Reina’da Hayatını Kaybedenlerin İsimleri Açıklandı

11 CENAZE YAKINLARINA TESLİM EDİLDİ

Reina da hayatını kaybedenlerin 11 kişinin Türk vatandaşı, 24 kişinin yabancı uyruklu olduğu açıklandı. yapılan araştırmalara göre hayatını kaybeden 4 kişinin kimliği tespit edilemedi. Türk vatandaşların cenazeleri ailelerine teslim edilirken 28 cenazenin ise işlemleri devam ediyor.

Hayatını kaybedenlerden yabancılardan 7’sinin Suudi Arabistan, 2’si Hindistan, 1’i Kanada, 1’i Suriye, 1’i İsrail, 2’si Tunus, 4’ü Irak ve 1’i Lübnan, 1’i Belçika uyruklu olduğu belirtildi.

Hayatını kaybedenlerin 25’i erkek 14’üyse kadın olduğu öğrenildi.

Hayatını kaybeden yabancılardan kimlikleri belirlenenler

Ortaköy’deki Reina’da terör saldırısında yaşamını kaybeden yabancı uyruklulardan 5’inin kimlikleri belirlendi. Otopsi işlemleri tamamlanan 5 kişinin cenazesi, resmî işlemlerin arkasından yurttaşı oldukları ülkelerin konsolosluk yetkililerine teslim edilecek. Terör saldırısında yaşamını kaybedenlerin adları şöyle; Jalal Abbas, Ahmed Saud Alfaoul , Muhammed Saud Alfaoul, Ahmed İsam, Basma Abourazaq.

Ortaköy’deki Reina’ya düzenlenen terör saldırısında yaşamını kaybedenlerin cenazeleri Adli Tıp Kurumu’ndan alınıyor.

Saldırıda yaşamını kaybeden Mustafa Sezgin Seymen’in Mayıs ayında nişanlandığı öğrenildi. Nişanlısı Sezen Arseven ile beraber Reina’ya giden Seymen artık yaşamıyor. Sezen Arseven’in ismi yaralı olarak hastaneye götürülenlerin arasında geçiyor. Nişanlı çiften geriye geçtiğimiz mayıs ayında yapılan nişan töreni fotoğrafları kaldı.

 

KADIN GÜVENLİK GÖREVLİSİ HATİCE KARCILAR ERDEK’TE TOPRAĞA VERİLECEK

Reina’daki silahlı saldırıda özel güvenlik görevlisi Hatice Koç da şehit oldu. Koç’un cenazesi, ailesi tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alınarak Erdek’e götürüldü. Aynı saldırıda şehit olan güvenlik görevlisi Yunus Görmek’in cenazesi de yakınları tarafından Adli Tıp Kurumu’ndan alındı.

CENAZESİ KASTAMONU’YA GÖTÜRÜLDÜ

Saldırıda yaşamını kaybedenlerden bir tanesi de mali müşavir Mustafa Kaya.. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için Reina’la gelen Kaya’nın cenazesi Kastamonu’ya götürüldü.

IRAKLI ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİSİ 

Saldırıda Iraklı Jalal Abbas da yaşamını kaybetti. Kemerburgaz Üniversitesi talebesi olan Abbas’ın cenazesi Adli Tıp Kurumu’nda bekliyor.

KAYIP LÜBNANLI BANKACI, ADLİ TIP MORGUNDA BULUNDU

Terör saldırısının gerçekleştiği dakikalarda Reina’da bulunan 35 yaşındaki Lübnanlı bankacı Haykal Mousallem’e ulaşamayan yakınları, yaralıların kaldırıldığı hastaneleri gezdikten sonra akşam saatlerinde Adli Tıp Kurumu’na geldi. Kayıp müracaatında bulunan Mousallem’in yakınlarından DNA örneği alındı. Daha sonra kimlikleri belirlenemyen cansız bedenlerin bulunduğu morga davet edilen yakınlar Mousallem’i teşhis etti. Yakınları ve konsolosluk görevlilerinin cenazesini yarın teslim alacakları öğrenildi.

Terör saldırısında yaşamını kaybedenler son yolculuklarına uğurlanıyor.

Reina’da Hayatını Kaybedenlerin İsimleri Açıklandı

reina da ölenlerin resmi, reina da yaralananlar, reina da ölenlerin görüntüleri, reina saldırısı fotoğrafları, reina da ölen ünlüler, reina saldırısı video izle, reina da ölenlerin fotoğrafları, reina da ölenlerin listesi

Reina’da Hayatını Kaybedenlerin İsimleri Açıklandı Özet Bilgiler

  • Ortaköy'deki ünlü eğlence merkezi Reina 'ya yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden 17 kişinin ismi belli oldu.  22 kişinin ismi ise henüz açıklanmadı .
  • İstanbul Reina saldırısında hayatını kaybedenlerin isimleri açıklanıyor .  Reina ’daki hain saldırıda yaşamını yitiren 39 kişiden en az 15’inin yabancı uyruklu olduğu tespit edildi.
  • Olayda hayatını kaybeden kişilerin isimleri açıklanmaya başlandı.  Reina ’daki saldırıda ölenlerin kimlikleri açıklandı .
  • Son dakika gelişmesi Ortaköy'deki ünlü eğlence merkezi Reina 'ya yapılan terör saldırısında hayatını kaybeden 17 kişinin ismi belli oldu.
  • Hain terör saldırısında hayatını kaybedenlerin isimleri belli olmaya başladı.  Ortaköy Reina ' da gerçekleştirilen hain saldırıda ölenlerden şu ana kadar 16 kişinin ismi açıkladı .
  • Ankara'da dün saat 18.45'de gerçekleştirilen bombalı saldırıda hayatını kaybedenlerin kimlikleri belli oldu.
  • terör saldırısında hayatını kaybeden isimlerden biri de Mustafa Sezgin Seymen.  yapılan açıklamada , olay sırasında Reina ' da olan İsrailli bir genç kadının öldüğü belirtildi.
  • Gazeteci Refik Erduran 88 yaşında hayata veda etti.  Mahalle 2017 Oscar adayları açıklandı .  Reina ' da 39 Kişiyi Son Dakika!  Survivor'da elenen isim belli oldu!
  • Anasayfa. Gündem Haberleri. İşte Reina katliamında hayatını kaybedenlerin isimleri .  Adli Tıp kayıtlarına göre hayatını kaybedenlerin isimleri şu şekilde
  • 22 kişinin ismi ise henüz açıklanmadı .  Ünlü eğlence merkezi Reina 'ya yapılan alçak saldırıda hayatını kaybedenlerin isimleri de belli olmaya başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir