Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Recep İvedik 5 ne zaman? Recep İvedik severlere müjdeyi Şahan Gökbakar verdi. Yeni filmin startı verildi. Hatta Şahan zayıflama çalışmalarına bile başladı. İşte detaylar;

Türk sinemasında en çok izlenen ve seri halde bu rekoru elinde bulunduran Recep İvedik serisinin 5. filmi de geliyor.

 

Komedyen Şahan Gökbakar bizzat kendisi sosyal medyadan “Bütün sevenlerimize bayram hediyesi olsun” notuyla sürprizi açıkladı.

Recep İvedik 5 2017 Şubat ayında vizyona girecek. Ünlü oyuncu ise şubat ayında vizyona girecek filmi için adeta kampa girdi.

Çubuklu Vadi Konakları’nda oturan Şahan Gökbakar, Anadolu yakasında özel antrenman yapılan bir spor salonuna kaydoldu.

Bir süredir hocasıyla spor yapan ünlü komedyen, tam 15 kilo verdi. 35 yaşındaki oyuncuya bu konuda feyz veren isim ise filmlerinin yönetmenliğini yapan kardeşi Togan Gökbakar oldu.

Başarılı komedyen, kardeşinin zayıfladığını görünce kendisi de aynı hocaya gitti ve hem sağlığı hem de rolü için zayıfladı.

Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Recep İvedik 5, 21 Şubat 2014 tarihinde vizyona giren Recep İvedik 4 ‘ün devam filmidir. Togan Gökbakar tarafından yönetilecek filmin başrolünde aynı zamanda filmin senaristi olan Şahan Gökbakar yer alacaktır. İstanbul, Antalya ve Üsküp’te çekilen filmde Şahan Gökbakar’a, Orkan Varan ve Deniz Ceylan eşlik ediyor. Filmin yapımcılığını Çamaşırhane Film yapmaktadır. Filmin vizyon tarihi 16 Şubat 2017 olarak belirlenmiştir. Filmin ön satış tarihi 8 Şubat 2017 olarak belirlenmiştir.

Recep İvedik 5 Ne Zaman Vizyona Girecek? Özet Bilgiler

  • Nihayet Recep İvedik 5 için vizyon tarihi de açıklandı.  2015 yılında vizyona giren 4. devam halkasının ardından gelen yeni film için ise 17 Şubat 2017 tarihi seçildi.
  • Filmin vizyon tarihi için Şubat 2017 gösteriliyor. Sponsorlu Bağlantılar.
  • Daha önceki filmlerde izleyenleri kahkahalara boğan Recep İvedik yakında sinemalara girecek .
  • Uzun süredir sabırsızlıkla beklenen Recep İvedik 5 'in vizyona girmesi için geri sayım başladı.  Vizyona girmesine kısa bir süre kala filmin fragmanı yayınlandı.
  • Revep İvedik ilk yayınlandığı zaman büyük bir beğeni almayı başarsa da eleştiri oklarından da kurtulamamıştır.  Recep İvedik 5 2017′ Vizyona Giriyor .
  • Şahan Gökbakar'ın başrollerinde oynadığı ve merakla beklenen Recep İvedik 5 filminin fragmanı yayınlandı.
  • Ne zaman vizyona girecek ?  Evin hanımının kocasının yarım kalan işinin tamamlanması isteği, Recep İvedik 5 filminin ana temasını oluşturacaktır.
  • merakla beklediği Recep İvedik 5 vizyona girme tarihi belirlendi ecep İvedik karakterinin başından geçen ilginç olayları konu alan komedi filmi nihayet vizyona girecek .
  • Bu sıralar gelen maillere baktığımızda sorulan soruların %50’si recep ivedik 5 ne zaman vizyona girecek , recep ivedik 5 ’in konusu ne olacak vs vs .
  • Peki sevilen film ne zaman vizyona girecek .  Çamaşırhane Film yapımcılığında vizyona girecek olan Recep İvedik 5 16 Şubat’ta hayranlarıyla buluşuyor.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir