Ramiz Dayı’nın Unutulmayan Efsane 10 sözü!

Tuncel Kurtiz 2013 yılında aramızdan ayrıldı. Duayen oyuncu, Ezel dizisindeki  Ramiz karakteri ile çok konuşulmuştu… İşte Ramiz Dayı’nın unutulmayan o sözleri…

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

Mesele ölmek değil, dost bildiğin en güvendiğin adamın eliyle ölmekmiş mesele…

 

Yeğen, bazen işleri yoluna koymak için sıkmayacaksın yumruğunu, açacaksın avucunu avucundakileri savuracaksın havaya. Bekleyeceksin, bekleyeceksin sana geri gelmelerini.

Hesap görmek, hesap etmekten zordur yeğenim.

Değişmek zordur yeğenim… Ama bazen aynı adam olmak daha zordur… Hayat öyle yüklenir ki üstüne durduğun yerde çatır çatır çatırdarsın.

Bazen hayat seni öyle zorlar ki yeğenim yolun başında kimdin… Unutursun…

Ne kadar değişirsen değiş, Nerede mutlu olduysan hep oraya çevirirsin kafanı.

Bazen yaşamak için öldürmek zorundasın. Bazen yaşamak için içindeki sevgi seni öldürmeden, sen onu öldürmek zorundasın.

 Cesurun bakışı korkağın kılıcından keskindir yeğen!

 Sevdiklerimize çok yakından bakarız. Bu yüzden kusurlarını görmeyiz.

Ezel, Türk Drama , Aksiyon televizyon dizisi . 28 Eylül 2009 ‘da Show TV ‘de “İhanet onları ayırdı, intikam birleştirecek.” sloganıyla başlamıştır. 25 Ocak 2010 tarihinden itibaren atv ‘de yayınlanmıştır.

Dizinin senaristi Kerem Deren ‘in 11 Mart’ta beyin kanaması geçirmesi nedeniyle 2 hafta zorunlu ara veren dizi 12 Nisan tarihinde yeni bölümüyle yayınlanmaya devam etti.

Dizinin tüm bölümleri, yapımcı firma olan Ay Yapım tarafından, dizinin resmi youtube hesabına yüklenmiştir.

Ezel, 2010’da ilk kez düzenlenen İsmail Cem Televizyon Ödülleri ‘nde aday gösterildiği 14 dal içinden 9 ödül kazanarak büyük başarı kazandı.

Monte Kristo Kontu’nun bir nevi uyarlaması

  • Ana Sayfa Kültür Sanat Ramiz Dayı ’ nın Unutulmayan Efsane 10 sözü !  İşte Ramiz Dayı ’ nın unutulmayan o sözleri … 10 Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur.
  • Önce Ramiz Dayı ’ nın efsane sahnelerinden biriyle başlayalım.
  • Ramiz Dayıdan Efsane Diyaloglar Ezel dizisinin Ramiz Dayı karakteri söylediği sözlerle adeta insanlara ders veriyor. Ramiz dayı söylediği güzel sözlerle .  10 .
  • Koçu Ramiz Dayı 'dan Tüm Yeğenlerine 19 Efsane Söz .  10 . "Bazen yaşamak için öldürmek zorundasın.  Haydutlar öyle iyi planlar ki girmeyi nasıl çıkacaklarını unuturlar .
  • Ramiz Dayı ’dan Unutulmaz Sözler . By karadayi On 10 Eylül 2015 In Dizi Haberleri, Sanat Leave  Kendi kendimize verdiğimiz sözü tutmak en çabuk unuttuğumuz şeydir ne yapsak.
  • Tuncel Kurtiz ve efsane sözleri Tuncel Kurtiz.  Ramiz Dayı ' nın Unutulmaz Sözleri Hepsi 03:31; Tuncel.  hepsi 10 numara / ramiz dayidan en guzel sozler .
  • Sayfamızda Dizi Karakterlerinden Ramiz Dayı Sözleri Yer Almaktadır.  10 Kasım ile İlgili Sözler . Öğretmenler Günü Mesajları.  Unutma !”  Efsane Sözler .
  • Tuncel Kurtiz aramızdan ayrıldı ama efsane sözleri bizimle kaldıi. Bir zamanlar Ezel dizisiyle gönüllere taht kuran Ramiz Dayı ’ nın o güzel sözlerini sizler için derledik.
  • Bugün hayatını kaybeden ünlü sanatçı Tuncel Kurtiz, Ezel dizisinde canlandırdığı Ramiz Dayı karakteriyle hafızalara kazınmıştı. Ramiz Dayı ' nın unutulmayan sözleri   1 / 10 .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir