Pokemon Go ile İlgili Atılmış En Komik Tweetler!

En komik Pokemon Go tweetleri! Bütün dünyayı kasıp kavuran Pokemon Go oyunu yoğun ilgi görüyor. Sokakta, avm’de ya da cami de Pokemon yakalayan insanları görmek mümkün. Durum böyle olunca sosyal medyada da gündem Pokemon Go oldu. Biz de sizin için Pokemon ile ilgili atılan en komik tweetleri listeledik…

Pokemon hayatın her noktasında!

Popüler Kültürün bedeli 🙂

Her yöreye ait farklı pokemon modelleri var 🙂

Türklerin Pokemon Go ile imtihanı 🙂

Karaköy’de çıkmaz sokaklar!

Squirtle’ı kızdırmayın!

Gitmişken 2 rekat namaz da kılın hem pokemon hem sevap kazanın 🙂

Pokemon adamı Türkücü bile yapar 🙂

Horsea habitatı

Pikaçu avlarken dikkatli olmak gerek!

Pokemon Go ile İlgili Atılmış En Komik Tweetler!

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokémon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu. Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokémon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak. Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler. Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlanacak.

Şu an için sadece iOS ve Android tabanlı cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilen Pokémon GO ile kullanıcılar kendi mahallesinde, sokağında, evinde ve gittiği her yerde pokemon yakalayabiliyor, yakaladığı pokemonları geliştirebiliyor ve diğer kullanıcılarla savaşlar yapabiliyor.

Artırılmış gerçeklik ile Pokémon Go oyunu Nintendo ekibinden Satoru Iwata ve The Pokémon Company ekibinden Tsunekazu Ishihara fikri olarak ortaya çıktı. 2015 yılı içerisinde, Ishihara oyunun açıklanma tarihi olarak 10 Eylül olarak karar verdi. 9 Eylül tarihinde büyük yankı uyandıran tanıtım videosu yayınlandı. Fakat Iwata açıklamadan yaklaşık 2 ay once vefat etti.

Japon oyun devi Nintendo oyunu nedense ABD’de CIA için istihbarat araştırmaları yapan Niantic adlı firmaya yaptırdı. CIA’in oyunu ucuza ajanlık için kullandığı, CIA’in insanları bu oyun ile istediği bölgeye gönderdiği iddalar arasında. Oyun sunuculara kamera, konum ve ses kaydı iletiyor.

Oyun ile ilgili çıkış yaptığından itibaren çeşitli güncellemeler ile daha da heyecan verici bir hal aldı. Pokémon Buddy özelliği eklenerek favori pokemon seçilmekte ve bu özellik doğrultusunda oyun içindeki seçilen pokemon için yürüme mesafesine bağlı olarak değişen candy adlı eşya verilmektedir.

Pokemon Go Ile İlgili Atılmış En Komik Tweetler! Özet Bilgiler

 • Durum böyle olunca sosyal medyada da gündem Pokemon Go oldu.
 • Pokemon Go Hakkında Atılmış En Komik Tweetler . Türk Video Arşivi.  Twitter ’da dünya çapında Pokemon Go ile ilgili olarak 4.7 milyon tweet atıldı .
 • Pokemon Go Hakkında Atılmış En Komik Tweetler Thời lượng: 00:01:23.  Twitter ’da dünya çapında Pokemon Go ile ilgili olarak 4.7 milyon tweet atıldı .
 • Pokemon Go Hakkında Atılmış En Komik Tweetler . Daha fazla video için lütfen ABONE OL  Twitter ’da dünya çapında Pokemon Go ile ilgili olarak 4.7 milyon tweet atıldı .
 • En Komik Pokemon GO Tweet ‘leri! Paylaşın.  Twitter ‘da Pokemon GO ile alakalı milyonlarca Tweet atıldı ! 12.07.2016 / 15:50.
 • En Komik Pokemon GO Tweet ’leri! tarafından fyurdakul · 12 Temmuz 2016.  Twitter ‘da Pokemon GO ile alakalı milyonlarca Tweet atıldı ! 12.07.2016 / 15:50.
 • Durum böyle olunca sosyal medyada da gündem Pokemon Go oldu.
 • Watch Video Pokemon Go Hakkında Atılmış En Komik Tweetler Online.  Twitter ’da dünya çapında Pokemon Go ile ilgili olarak 4.7 milyon tweet atıldı .
 • Twitter ’da Pokemon GO ile alakalı milyonlarca Tweet atıldı ! 12 Temmuz 2016.  GO ile ilgili olarak 4 11 Temmuz tarihleri arasında toplamda 4.7 milyon Tweet atıldığı açıklandı.
 • Twitter ’da Pokemon Go ile ilgili en komik tweetleri sizler derledik… Galeriye Git. Game pokemon go twitter .
 • Удобный поиск.

 

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir