Pokemon Go Avcısı: Pokedrone

Pokedrone müjdesi! Pokemon Go çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor! Dünya genelinde fenomen haline gelen Pokemon Go oyunun milyonlarca müptelası var.  Milyonlarca kişi Pokemonları yakalamak için birbiriyle yarışıyor. Ama bazen hedeflere ulaşmak çok zor. İşte bu noktada sıkı durun. Şimdi size güzel bir haberimiz var. Pokemonları artık havadan da yakalayabilirsiniz. Çünkü artık Pokedrone geliyooor!

‘Pokedrone’ adı verilen minik ama bir o kadar da bu alet, havada karada Pokemonlara kaçış imkanı vermiyor.

Pokemon yakalamak isteyenler bazen kendilerini tehlikeye atabiliyorlar. Oyuncular zor yerlerde Pokemona erişmek için oldukça da zorlanıyrolar. İşte bu noktada teknoloji marka TRNDlabs minyatür bir drone geliştirdi. Pokedrone geçen hafta piyasaya sürüldü.

Pokemon Go ve Drone akıllı telefon aracılığı ile entegre edilmiş ve artırılmış gerçeklik oyununda pokemonlar rahatlıkla yakalanabiliyor.

pokedrone-by-trndlabs_dezeen_936_10

Pokemonlar bazen yüksek bir noktada bazen de suyun üzerinde karşınıza çıkabilir. İşte o noktada Pokedrone yardımınıza yetişiyor.

Pokedrone Wi-Fi üzerinden Pokemon Go uygulaması ile eşleştiriyorsunuz. Drone kamerası ve GPS kullanarak Pokemonları görebilirsiniz.

Bu pokedrone’lar Pokemonları, her nerede olursa olsun yakalayabilmenizi sağlıyor. Hadi öyleyse Pokemonunuz bol olsuuun!

Pokemon Go Avcısı: Pokedrone

Pokémon GO Niantic tarafından geliştirilen ve The Pokémon Company tarafından yayımlanan, iOS ve Android tabanlı artırılmış gerçeklik oyunu. Pokemon Go oyunu, beraberinde Nintendo tarafından geliştirilen , ve yakınlarda Pokémon tespit edildiğinde Bluetooth bağlantısı ile kullanıcılara uyarı veren Pokémon Go Plus isimli giyilebilir teknoloji ürünü ile beraber çıkacak. Pokémon Go ile birlikte kullanıcılar, akıllı cihazları ile gerçek dünyada Pokémon yakalayabilir, birbirleri ile savaştırabilir ve birbirleri arasında ticaretini yapabilecekler. Oyun ücretsiz bir şekilde ve uygulama içi satın alma opsiyonu ile yayınlanacak.

Şu an için sadece iOS ve Android tabanlı cihazlarda ücretsiz olarak kullanılabilen Pokémon GO ile kullanıcılar kendi mahallesinde, sokağında, evinde ve gittiği her yerde pokemon yakalayabiliyor, yakaladığı pokemonları geliştirebiliyor ve diğer kullanıcılarla savaşlar yapabiliyor.

Artırılmış gerçeklik ile Pokémon Go oyunu Nintendo ekibinden Satoru Iwata ve The Pokémon Company ekibinden Tsunekazu Ishihara fikri olarak ortaya çıktı. 2015 yılı içerisinde, Ishihara oyunun açıklanma tarihi olarak 10 Eylül olarak karar verdi. 9 Eylül tarihinde büyük yankı uyandıran tanıtım videosu yayınlandı. Fakat Iwata açıklamadan yaklaşık 2 ay once vefat etti.

Japon oyun devi Nintendo oyunu nedense ABD’de CIA için istihbarat araştırmaları yapan Niantic adlı firmaya yaptırdı. CIA’in oyunu ucuza ajanlık için kullandığı, CIA’in insanları bu oyun ile istediği bölgeye gönderdiği iddalar arasında. Oyun sunuculara kamera, konum ve ses kaydı iletiyor.

Oyun ile ilgili çıkış yaptığından itibaren çeşitli güncellemeler ile daha da heyecan verici bir hal aldı. Pokémon Buddy özelliği eklenerek favori pokemon seçilmekte ve bu özellik doğrultusunda oyun içindeki seçilen pokemon için yürüme mesafesine bağlı olarak değişen candy adlı eşya verilmektedir.

Pokemon Go Avcısı: Pokedrone Özet Bilgiler

  • Pokedrone müjdesi! Pokemon Go çılgınlığı hız kesmeden devam ediyor! Dünya genelinde fenomen haline gelen Pokemon Go oyunun milyonlarca müptelası var.
  • Pokedrone Pokemon GO Avcısı Drone . Choose your time range using the slider.  Playing pokemon go with drones! Popular videos. 3:02 +.
  • 2 Eyl 2016 Daha önce bu konuda çok başarılı bulduğumuz LG G5'ten bile başarılı diyebiliriz. Pokémon Go avcılarının çok seveceği bir özellik. Performans.
  • Pokémon GO ► ACESSÓRIOS QUE PODEM MUDAR O JEITO DE VOCÊ JOGAR ( Drone , Pokedrone , Go Plus, Oculus). 285894 views. HadesPlays. 03:22.
  • Bugün sizlerle Pokemon GO avcısı oldum. Troll bir videodur.
  • Pokemon Go is not showing any signs of slowing down in the first couple weeks after its release.
  • Pokemon Go Türkiye oyuncuları için hazırlanmış fan sitesidir.  © 2017 Pokemon Go Avcıları — WordPress desteğiyle Tema geliştirici ThemeIsle.
  • TRNDlabs has come up with the Pokedrone , a drone specifically intended for Pokemon Go players that don't think they're catching enough Pokemon .
  • Pokemon Avcısı Ariel. Son zamanların en popüler oyunu Pokemon Go güzel  Ariel ile pokemon avına çıkıp çok ama çok eğlenmek istiyorsanız hemen oyunumuza başlayın.
  • Süper Pokemon Go Avcısı Olmak!! (Türkçe Pokemon Go ) Ulsffg. 51.  Yüklenme Tarihi: 13 Temmuz 2016 11:03.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir