Pokémon Go APK’sını indirdikten sonraki 15 gizli özellik

Pokémon Go APK’sını indirdikten sonra nadir pokemonları yakalayabilirsiniz. IOS ve Android telefonunuza indirdiğiniz uygulama ile ayrıca; Pokéstop’lar, Pokémon Center’lara dönüşebilir. Pokémon Go’nun temel aldığı orijinal oyunlarla eş zamanlı olarak, Pokéstop’lar Pokémon Center’lara dönüşecek.

İkinci bir müjde ise nadir pokémonlar! Evet! Nadir pokémonları yakalama şansını da elde edeceğiz. Dünyada şu zamana kadar 151 pokémonun sadece 145’i görülebilmişti. Kalanlar da yakında aramızda olacak gibi.

Takımınızın önemi artıyor. Bildiğiniz üzere, her üç pokémon takımının kendine özgü efsane kuşları var. Seçtiğiniz takıma göre bu kuşlarla karşılaşma ihtimalimiz var. En azından Hanke, bu kuşlardan bahsederek, bunlarla alakalı bir sürprizimiz olabilir dedi.

Pokéstop’lar, Pokémon Center’lara dönüşebilir. Pokémon Go’nun temel aldığı orijinal oyunlarla eş zamanlı olarak, Pokéstop’lar Pokémon Center’lara dönüşecek; bu sayede hem poké topu vb. toplamakla kalmayacak, pokémonlarınızı iyileştirebileceksiniz de.

Pokémon Go’nun CEO’su ve aynı zamanda oyunun oluşumundaki en önemli isimlerden biri John Hanke, San Diego’da gerçekleşen Comic Con’da, oyunun geleceğine dair önemli bilgiler verdi.

Hanke konuşmasına ilk olarak, servis çökmesinden dolayı üzgün olduğunu söyleyerek başladı. Oyunun bu denli büyüyebileceğini tahmin etmediklerini, ancak ekibinin hem servis sorununu çözmek için hem de yeni özellikler eklemek için çalıştığını belirtti. Buna yakın pokémonları bulma göstergesi de dahil.

Oyuncular henüz her şeyi keşfetmiş değil. Pokémonla alakalı keşfedilecek daha birçok şey bulunuyor. En son Eevee’e Pyro, Rainer ya da Sparky ismi verince, Flareon, Vaporeon ya da Jolteon’a dönüşebileceğini görmüştük. Meğerse bunun gibi keşfedilecek daha bir sürü şey varmış.

Hanke aynı zamanda Pokémon takasının da gerçekleşebileceğini söylüyor. Bu arada, oyunun resmi hesabında, takımların yüzü olan karakterler de açıklandı.

Pokémon Go APK’sını indirdikten sonraki 15 gizli özellik

Pokémon Go Apk’sını Indirdikten Sonraki 15 Gizli Özellik Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Teknoloji Pokémon Go APK ’ sını indirdikten sonraki 15 gizli özellik .  indirdiğiniz uygulama ile ayrıca; Pokéstop’lar, Pokémon Center’lara dönüşebilir.
  • Pokémon GO 0.53.1.  Safe to Download . This APK is signed by Niantic, Inc. and upgrades your existing app.
  • GO Apk Full,Android 4.0 çıktı 4.4 ve üzeri için uyumlu resmi pokemon oyunu nihayet sunuldu.  uutmadan 4.0 ve üzeri 4.4 ve üzeri apk çıkmıştır Pokemon GO İNDİR 4.0 için.
  • Nasıl yapılır? Önceki Sonraki .  Şimdi Pokemon GO APK dosyasını indirmek için sonraki sayfaya geçebiliriz.  Sem says: 15 Temmuz 2016 at 01:27.
  • Pokemon GO apk indir, Efsane çizgi film Pokemon Android versiyonu mobil cihazlar için yayınlandı.  Pokemon GO . v0.55.0. Alt kategoriler.
  • Pokemon GO Mod Apk İndir Pokemon Go Gezginler İndir Pokemon Go Sınırsız Hileli Apk Pokemon Go Android Hile Apk Yükle Download Tamindir.  15 Ekim 2016. 0.
  • Çocukluğumuzun efsane çizgi filmi Pokemon artık akıllı cihazlarımıza geliyor.  “ Pokémon GO v0.55.0 Oyunindir . apk ” uygulamasını indirerek kurun.
  • Pokémon GO . 8 164 618.  Resolved Android connectivity issues for the Pokémon GO Plus accessory.
  • Android telefonunuz için Pokemon GO Apk dosyasını indir. Dünya genelinde büyük ilgi gören Pokemon GO şu an için ülkemizde oynanır durumda olmasa da oyunu m.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir