Papa’yı Çok Kızdırdılar!

Papa’yı, daha önce hiç böyle görmediniz. Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko, Meksika’da bir statta insanlarla bir araya geldi. Halkı selamlayan Papa, o sırada bir kişinin kendisini çekmesi üzerine önündeki tekerlekli sandelyeli adamın üstüne düştü. Yaşanan bu olay Papa’yı çok kızıdırdı

Sakin tavırlarıyla bilinen Papa Françesko, sinirlerine hâkim olamadı. Ve kendisini çeken kişiye “Bencil olma!” diye bağırdı.

Papa’ya yönelik sevgi izdihama dönüştü.

79 yaşındaki Arjantinli Papa, kalabalıktaki birinin kendisini kıyafetinden tutup çekmesi ile önünde bulunan engelli bir adamın üzerine düştü. Doğrulurken kızgın olduğu gözlenen Papa, daha sonra kendisini çeken kişiye ‘Senin sorunun ne ? Bencil olma! Bencil olma!” diye bağırdı. Yaşananlara oldukça sert tepki veren Papa Françesko üzerine düştüğü adamı da başından öptü.

Mehmet Ali Ağca , Türkiye ‘de 1979’da Abdi İpekçi suikastı ile tanınan 1981 ‘de, Papa II. Ioannes Paulus ‘e suikast girişiminin ardından uluslararası kamuoyunda tetikçi olarak anılmaya başlanan Kürt kökenli olduğu iddia edilen Türk suikastçı .

  • Papa ’ yı Çok Kızdırdılar ! Haber Böylesi Yok  Papa ’ yı , daha önce hiç böyle görmediniz. Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko, Meksika’da bir statta insanlarla bir araya geldi.
  • Mizah Dergisi'nin yaptığı photoshoplu kapak derginin sonunu getirdi.
  • Hristiyanların ruhani lideri Papa Francesco'nun Ermeni Soykırım iddialarıyla ilgili kızdıracak açıklamalarda bulundu.
  • Papa ’ yı çok kızdıracak yasa çıktı. 30 Ağustos 2015.  Siyasi yelpazenin büyük kısmının da onayını alan yeni yasal düzenleme Katolik Kilisesi’ni ise kızdırdı .
  • Share. Tweet. Share. Share. Email. Yorumlar. Meksika’da halkla buluşan Katolik dünyasının lideri Papa Francesco, kendisine sevgi gösterisinde bulunanları selamladı.
  • Katolik dünyasının ruhani lideri Papa Franziskus’dan kapitalistleri kızdıracak sözler.
  • Papa , Kübalılar'ı çok kızdıracak . Küba ziyareti öncesinde Meksika'ya giden Papa 16. Benediktus, Kübalılara Marksizm'i bırakma çağrısında bulundu.
  • Papa Türkleri çok kızdıracak ! April 10, 2015 8:25 AM.  Papa Francesco, önümüzdeki günlerde piyasaya sürülecek olan kitapta yer alması için yazara bir mektup gönderdi.
  • Papa ' yı kızdırdılar ! Giriş : 16.11.2006 / 00:00:00.  programında beyaz cüppe giyip Alman aksanıyla İtalyanca konuşan Papa 16’ncı Benedikt’i taklit etmeye kalkmasıyla başladı.

Tags:

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir