Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi

Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi ve özel jet nasıl kiralanır gibi sorularınızın cevabı yazımızın detayında olacak. Uçak kiralama ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler ve nasıl kiralanır haberimizi okuduktan sonra öğrenmiş olacaksınız.

İster tatil, ister kısa bir gezinti için özel uçak veya jet kiralamak istiyor ve ne gibi işlemler yapmanız gerekiyor bilmek istiyor olabilirsiniz.Özel uçak veya jet kiralama bir başka deyişle özel uçak charter etme konularında metnimiz size çok yardımcı olacak.

Hangi Tip Jet İstediğinize Karar Verin


Jetler 4 farklı kategoriden oluşur. Bunlar: hafif jet, orta jet, ağır jet ve vip havayolu uçaklarıdır. Hangisini seçeceğinize karar vermelisiniz.

Alt Kategorileri İnceleyin

Yukarıda bahsedilen ana kategoriler aynı zamanda süper hafif, süper orta, ve çok uzun menzilli uçaklar gibi alt seçeneklere de ayrılır. Bu jetler kabin boyutune göre sınıflandırıldığından ne için kiralamak istediğinize bağlı olarak jetin tipini belirlemelisiniz.

Rota Belirleme ve Ülke İzni


Gideceğiniz yerin rotasını belirledikten sonra, gitmek istediğniz ülkenin iniş izni ve üzerinden geçeceğiniz ülkelerin izni gibi halletmeniz gereken bazı prosedürler mevcut.

Ayarlamalar ve Prosedürler

 

Uçak veya jet kiralamada gerekli prosedürler ve ayarlamalar dikkatli bir şekilde kontrol edilmelidir. Çünkü bir problem çıktığı taktirde uçuşunuz iptal bile olabilir.

Uçağa Hızlı Geçiş

Özel jet kiralamak basit bir kaç prosedür kolayca halledildikkten sonra size vip salonlar, ekip dinlenme odaları, uçağa hızlı geçiş gibi imkanların sunulduğu ayrı terminaller kullanma imkanı tanır ve sırada beklemeksizin uçağınıza ulaşırsınız.

Konfor ve Rahatlık


Özel jetler; uçuş esnasında sizlere duş odaları, yatak odaları,özel kabinler ve internet gibi ayrıcalıklı hizmetler sunarak konforlu ve rahat bir yolculuk geçirmenizi sağlar.

Hizmetler


Özel jet kiralama da kullanıcılara genel olarak paket teklif edilir ve her şey dahil sistemi uygulanır.

Fiyat


Kiralamak istediğiniz jetin tipine ve özelliğine bakılarak belirlenmiş saat ücreti baz alınarak fiyat belirlemesi yapılır.

Ek İstekler

 

Özel yemek siparişi ve internet gibi sizlerin özel isteğine bağlı olarak verilmiş hizmetler kiralama fiyatına eklenir.

İyi Uçuşlar


Tüm prosedürleri ayarlayıp bütçenize uygun bir jet kiraladıktan sonra size sadece keyifli bir uçuş geçirmek kalıyor.

Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi

Özel Jet Ve Uçak Kiralama Hakkında 10 Önemli Bilgi Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Alışveriş Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi .  Jetler 4 farklı kategoriden oluşur. Bunlar: hafif jet , orta jet , ağır jet ve vip havayolu uçaklarıdır .
  • Ana Sayfa Özel jet ve uçak kiralama hakkında 10 önemli bilgi ucak kiralama . ucak kiralama . En son haberler. Google ile sanal mağaza gezintisi mümkün olacak.
  • 10 kişilik ve 10 yolcu için özel jet kiralama ile özel ya da kurumsal seyahatler yapabilirsiniz.  10 Kişilik Challenger 604 Özel Jet Uçak .  İletişim Bilgi .
  • Hususi jet ve tayyare kiralama hakkında 10 mühim informasyon ve hususi jet iyi mi kiralanır şeklinde sorularınızın cevabı yazımızın detayında olacak.
  • Firmamıza bildirilmiş sıfır Jetler ve fiyatları 2017.  Satılık Özel jet : Uçak Marka Modeli: Gulfstream IVSP Uçak Üretim Yılı: 1998, Uçak satış fiyatı: 7,4 M usd.
  • Geç kalsanız bile uçağı kaçırma kabusu yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sonuçta tümüyle size özel bir jet ile yolculuk yapıyorsunuz. Özel Jet Uçak Kiralama Fiyatları.
  • İngiliz jetleri , Rusya Hava Kuvvetleri’ne ait 2 adet Tupolev TU 160 tipi bombardıman uçağının Britanya hava sahasına yaklaşması üzerine havalandı.
  • 210 şehir ve 10 .000 havaalanı ile hizmetinizdeyiz.  Paris Özel jet kiralama . Paris Le Bourget Havalimanı şehirden ortalama 11 km uzaklıktadır.
  • Dilediğiniz zaman özel jet uçak kiralama yapabilirsiniz. Plures.  Mesai saatleri içinde talep formlarımızı kullanarak bu bilgileri talep edebilirsiniz.
  • Uçak kiralama ile ilgili tüm bilmeniz gerekenler ve nasıl kiralanır haberimizi okuduktan sonra öğrenmiş olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir