Oyun skoru meraklısı çocuklar için 5 ücretsiz oyun sitesi

Oyun Skor ve bütün oyunlar; Rekor delisi çocuklar için bedava oyun oynayabilecek ve friv games oyunlarını bulabilecekleri 5 site derledik. Mobil sürümde Flash yerine HTML5 oyunların olduğu ve en yeni, en çok oynanan oyunların bulunduğu siteler dileriz beğenirsiniz.

Keriz.Net

Keriz.net flash oyun sitesi listemizin 5. sırasında yer alıyor. Birçok oyun kategorilerine sahip olan Keriz.net sitesi online oyunları ile öne çıkmakta. Arkdaşlarınızla beraber online veya iki kişilik oyunlar oynayıp skorlarınızı kayıt edebileceğiniz bu oyun sitesinde eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.


Oyunfilo.Com


7 yıldır birkaç defa kapanıp açılan Oyunfilo.com flash oyun sitesi birçoğunuzun ismina aşina olduğu kanaatindeyim. Her nekadar birkaç defa kapanmış olsada listemizin 4. sırasında yer alıyor. Görsel açıdan kullanışlı olan Oyunfilo.com HTML5 oyun platformuylada mobil destek sağlıyor.


Hayaletoyun.Com


Hayaletoyun.com sitesi özellikle alışılmışın dışında olan arayüzü ve cezbedici grafikleriyle ilgiyi şimdiden üzerine toplamış durumda. Mobil oyunları ve masaüstü versiyonu ile hem telefon hem de bilgisayarlarınız üzerinden rahatlıkla binlerce oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Hayaletoyun.com’u ziyaret etmenizi öneririz.


Rekor Oyun


Rekor Oyun sitesi çocukların bedava flash oyunları bulabileceği harika sitelerden birisi. Listemizde 2. sıradaki sitede en yeni ve en çok oynanan oyunları bulabilirler. Ayrıca oyunları yarışma haline getirmişler. Aldığımız bilgilere göre oyunlarda çocuklar için bilgilendirici açıklamalar da eklenecekmiş.


Oyunkid.Com


Listemizin ilk sırasını Oyunkid.com flash oyun platformuna veriyoruz. Neden mi? Oyunkid.com HTML5 yani mobil oyunlar konusunda Türkiye’de ki öncü sitelerden birisi. Telefonlarınıza uygulama indirmeden ücretsiz olarak binlerce mobil uyumlu oyun oynama fırsatı sunuyor. Ayrıca 10 binlerce flash tabanlı oyunları ile kendinizi oyun cennetinde bulmuş gibi oluyorsunuz. Oyunkid.com gereksiz reklam ve dakikalarca beklediğiniz oyun öncesi video reklamları kesinlikle barındırıyor. Oyun sayfasına tıkladığınız anda oyunu hemen oynayabiliyor olmanız şu reklamların arttığı dönemde sizce de mükemmel değil mi? O zaman hiç durmayın!

Oyun skoru meraklısı çocuklar için 5 ücretsiz oyun sitesi

Oyun Skoru Meraklısı Çocuklar Için 5 Ücretsiz Oyun Sitesi Özet Bilgiler

  • Ana Sayfa Eğlence Oyun skoru meraklısı çocuklar için 5 ücretsiz oyun sitesi .  Birçok oyun kategorilerine sahip olan Keriz sitesi online oyunları ile öne çıkmakta.
  • Find comprehensive search engine optimization tools for your site .
  • Meraklı Minik Oyunu , Oyun Skor en güzel oyunlar Kız Oyunları .  Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Oyunskor . com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı.
  • Meraklı Hayalet Oyunu , Oyun Skor en güzel oyunlar Macera Oyunları .  Türkiye'nin en iyi oyun sitesi Oyunskor . com sizler için birbirinden güzel oyunları bir araya topladı.
  • OyunKuzusu'nda yer alan en iyi 50 oyunu aşağıda bulabilirsin.  Oyun Kuzusu Türkçe ve Skor Kaydetmeli oyunların bir arada toplandığı ücretsiz bir oyun sitesidir .
  • Çocuklar İçin Oyun Siteleri . Çocuklar için en heyecanlı ve zevk veren hobilerden kuşkusuz oyunlardır .
  • OYUN SKOR : Türkiye nin en fazla ziyaret edilen oyun sitesi .  Bu yüzden oyunuskor. com olarak genelde A10 sitesinin oyunları tercih etmeye çalışıyoruz.
  • Ücretsiz . Boyut: 25 MB. Android.
  • Alışveriş cennetine hoş geldiniz! Çocuklar için birçok popüler oyunun olduğu süpermarket dünyasını keşfedin.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir