Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma nasıl eklenir?

Elinizde bir çalışma programı var ve Outlook içinde günlük haftalık ya da aylık olarak size hatırlatsın diyorsanız bu işlemleri yapabilirsiniz.

Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma


Elinizde bir çalışma programı var ve Outlook içinde günlük haftalık ya da aylık olarak size hatırlatsın diyorsanız bu işlemleri yapabilirsiniz.

Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma


Outlook ana sayfa menüsünden apppointment alt menüsüne tıklıyoruz

Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma


Döngü menüsünden (Reccurrence) butonuna tıklıyoruz

Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma


Outlook hatırlatma servisine ekleyeceğimiz düzenli döngü alanında hangi tarih, gün ve haftalarda hatırlatma yapılacağını işaretliyoruz

Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma


Daha sonra silmek istersek takvim ekranından gereksiz hatırlatmaları veya süresi dolmuş outlook bildirimlerini silebiliriz.

Outlook’ta günlük veya haftalık hatırlatma


Silerken sadece bir hatırlatmayı veya oluşturduğumuz düzenli seriyi seçebiliriz.

Outlook Grupları Windows Phone , Windows 10 Mobile , Android ve iOS için bir uygulamadır. Office 365 etki alanı, Microsoft Account Hesabı, örn. bir iş veya okul hesabı ile kullanılabilir. Mevcut e-posta mesajlarını alıp grup tarzı bir sohbet haline getirmek için tasarlanmıştır. Uygulama kullanıcılara grup oluşturma, kişi gönderme, OneDrive yoluyla Office belgelerini paylaşma ve birlikte çalışmalarına ve bir e-posta görüşmesine katılmalarına olanak tanır. Uygulama aynı zamanda diğer Outlook Gruplarının bulunmasına ve katılmasına izin verir. Microsoft tarafından dahili olarak test edildi ve 18 Eylül’de Windows Phone 8.1 ve Windows 10 Mobile kullanıcıları için başlatıldı.

Microsoft’un kendi platformlarında ilk kez başlattıktan sonra, 23 Eylül 2015’te Android ve iOS için uygulama başlattı. 30 Eylül 2015’te, “gönderme” düğmesinin çalışmasını engelleyen bir hatanın düzeltilmesi yanında derin bir bağlantı özelliği sunan Outlook Grupları güncellendi. Mart 2016’da Microsoft, iletileri gruplamak için birden fazla resim ekleme ve en son kullanılan belgeyi eklemeyi ve ayrıca uygulama programındaki ileti dizilerini silmek için olan seçeneği ekledi.

  • Ana Sayfa Outlook ’ ta günlük veya haftalık hatırlatma nasıl eklenir ? outlook 1. outlook 1. Kaçırmayın. Tüm Zamanları En İyi 7 Bilgisayar Oyunu.
  • İyi Günler Arkadaşlar; Ben Office Outlook 'u aktif kullanıyorum.  Outlook kullanarak Her ayın 10'unda bana hatırlatmasını sağlayan özelliği var mı menülerde bulamadım.
  • Dosya pek gereksiz olabilir, ama yinede ekliyorum .  Cevap: Excelle Outlooka Otomatik Hatirlatma Kurmak. #2) MUSTAFAINE » 17 Şub 2010 09:54.
  • Şunlara Uygulanır: Outlook 2007 Diğer   Randevunun yinelenmesini istediğiniz sıklığı ( Günlük , Haftalık , Aylık, Yıllık) tıklatın, sonra da sıklık seçeneklerinden birini tıklatın.
  • Outlook Gelen Mesajlara Not Ekleme Nasıl Olur Video Anlatım. Anasayfa››. İpUçları.  Önemli ola maillere bir not yada bir hatırlatma bırakabilirsiniz.
  • Use the form below to delete this Outlook ’ ta Günlük Veya Haftalık Hatırlatma Nasıl Eklenir image from our index.  Dosyaları Nasıl Eklerim Veya Kaldırırım Outlook .
  • bir hatırlatma uyarısı olarak vermesini istiyorum.Bi nevi alarm sistemi.bunu nasıl   Outlook 2007'de aşağıda resimde belirttiğim gibi zamanlayıcıyla düzenleyebilirsiniz.
  • Daha fazlasını yapın. Outlook , sizin için önemli olan şeyleri izlemenize ve işlerinizi halletmenize yardımcı olan ücretsiz e posta ve takvim hizmetidir.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir