Otomobilde Airmatic Nedir?

Airmatic teknolojisi Mercedes tarafından geliştirilmiştir. Bu teknoloji ile otomobillerin süspansiyon yüksekliği yolun durumuna göre otomobilin içerisinden ayarlanabilmektedir. Airmatic teknolojisiyle Mercedes otomobiller daha iyi sürüş konforuna, daha iyi yol tutuşuna ve yol güvenliğine kavuşmuştur.

İki türlü airmatic vardır:
1-Mercedes ve Bmw,Audi gibi lüks araçların üst modellerinde opsiyonel olarak alınabilen Airmatic amörtüsör sistemi dediğiniz gibi alçalıp kalkabilen cinsten (Gerçek olanı bu)
2-Fabia ve yeni çıkan vw araçlarda klimalarda bulunan bir opsiyonel özellik.Hava kalite sensörü gibi bir şey içerdeki havanın kalitesini ölçüyor, ona göre dışardan kaliteli hava aktarıyor.

Otomobil segmentleri , otomobillerin boyut, hacim, fiyat, performans gibi kriterlerle değerlendirilerek oluşturuldukları sınıflandırmadır.

  • — Top Menu — Haberler Otomobillerin Teknik Özellikleri Terimler Sözlüğü İletişim.  Airmatic Nedir sorusunun cevabı ise havalı süspansiyon sistemidir.
  • Airmatic Havalı Süspansiyon Sistemi. Airmatic , mercedes firmasının ayarlanabilir havalı süspansiyon sisteminin adıdır.
  • Airmatic ile aracı 25 militre yukarı yada aşağı hareket ettirebilirsiniz. Her otomobilde bulunmayan Airmatic teknolojisi Mercedes tarafından geliştirilmiştir.
  • Otomobilde airmatic nedir ? Yazar: En Son Haber.  En son ve son dakika haberleri, hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz ve "nedir" sorunuzun cevaplarını veriyoruz.
  • işe yarar, , araçlarda airmatic nedir , arabada airmatic nedir , airmatic nedir otomobil , air matic, airmatic nedir uzman tv  Airmatic Ne Demektir Airmatic Neye Denir .
  • Otomobilde airmatic nedir ? Airmatic teknolojisi Mercedes tarafından geliştirilmiştir.
  • Airmatic ile aracı 25 militre yukarı yada aşağı hareket ettirebilirsiniz. Her otomobilde bulunmayan Airmatic teknolojisi Mercedes tarafından geliştirilmiştir.
  • Airmatic Nedir ? Cuma, 15 Temmuz 2016.  Mercedes tarafından geliştirimiş olan Airmatic teknolojisi otomobillerde sürüş konforunu arttırmayı amaçlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir