Onun Yerini Kimse Dolduramaz! Türkiye Ömer Üründül’ü Geri İstiyor

Futbol severler Ömer Üründül’ü istiyor. Sosyal medyada Ömer Üründül için kampanya başlatıldı! EURO 2016 TRT 1 ve Lig TV’den canlı yayınlanıyor. Maçlar keyifli olsa da yorumcu koltuğunun boş kalması ve Ömer Üründül’ün yorumlarının olmaması sporseverleri üzdü.

2016 Avrupa Şampiyonası maçlarında Ömer Üründül’ün yorumcu olmaması futbolseverleri harekete geçirdi. Ekşi Sözlük’te ve Twitter’da ‘Ömer Üründül geri dönsün’ kampanyası başlatılırken, çok sayıda futbolsever Üründül hakkında ilginç yorumlar yaptı. İşte o yorumlardan bazıları….

 

Derhal rica minnet Fransa’ya çağırılıp, yine Yalçın Çetin’in yanına oturması sağlanmalıdır. (zaman sokaklarda kayboluyordu)

– Ben nedense bu adamı aşırı aşırı aşırı aşırı aşırı seviyorum. Dünya üzerindeki en sempatik adam. Keşke izlediğim her maçı o yorumlasa. (sansar)

 

– Bugün turnuvanın beşinci gününe giriyoruz ve beşinci günün şafağında Gandalf’ı bekler gibi bekliyoruz seni. Gel be zalım (offensive)

 

– 4 gündür turnuvaya konsantre olamadıysam sebebi kendisinin yokluğudur. Hiç olmadı Yalçın Çetin’in anlattığı maçlarda yorumculuk yapsaydı bari. (diyet yapan panda)

– Ömer Üründül top taça çıksa bile çok enteresan diyen bir yorumcu. Yine de kendisini özledik. Koskoca işadamı ama çok mütevazı bir adam. Her eve lazım. (sokrates06)

– Gol atanın kazandığı maçlarda eksikliği çok hissedilen abimiz. (karabetgulledere)

– Turnuvada yorumcu olup ara sıra bloklar arası falan dese de havamızı bulsak. (billjackson)

– Ömer Üründül ekranlara dönsün turnuvaya ayrı tat katıyor ayrıca Türk Milli Takımına uğurlu geliyor. (@gokberkuck)

 

İspanya maçı için totem yapmalıyız Yalçın Çetin-Ömer Üründül ikilisi lazım. (buhmm)

– Euro 2016’da henüz süre almamıştır… Final maçına saklanıyor herhalde… (yarasa talag)

– Euro 2016’nın zevksiz geçmesinde kendisinin yokluğunun da önemli etkisi olduğunu düşünüyorum.

– Şayet kendisi önümüzdeki iki maça dahil olur ve biz de gruptan çıkarsak isminin bir stadyuma verilmesini talep edeceğim… (ibr muteferrika)

– Kim ne derse desin bana göre özellikle turnuva maçlarına renk katıyor. Kendisinin olmadığı turnuva maçları sıkıcı oluyor, kulağım onun yorumlarını arıyor ne yalan söyleyeyim. (gehry)

– İspanya macinda puan ya da puanlar almak istiyorsak Ömer Üründül acilen yorum yapmalı… Olmuyor işte onsuz. Denedik gorduk. Hadi TRT (@burakaksoy11)

Vikipedi, kullanıcıları tarafından ortaklaşa olarak birçok dilde hazırlanan, özgür, bağımsız, ücretsiz, reklamsız, kâr amacı gütmeyen bir internet ansiklopedisi . MediaWiki yazılımı kullanılarak hazırlanmaktadır. Sürekli eklemeler ve değişiklikler yapıldığı için hiçbir zaman tamamlanmayacağı varsayılmaktadır.

Kurucularından, Jimmy Wales Vikipedi’yi, “Dünya üzerindeki her insana kendi dilinde, en üst kalitede, bedava bir ansiklopedi oluşturma ve dağıtma uğraşısı” olarak tanımlamaktadır.

Vikipedi sözcüğü, viki ve pedi kelimelerinin birleşiminden oluşur. “Viki”, Hawaii dili ‘ndeki “wiki wiki” sözcüğünden türetilmiştir. “Pedi” ise, Antik Yunan Medeniyeti’nde “kapsamlı kültürel eğitim sistemi” anlamına gelen paideia kelimesinden gelmektedir.

  • Ana Sayfa TV & Müzik Onun Yerini Kimse Dolduramaz ! Türkiye Ömer Üründül ’ ü Geri İstiyor .  Futbol severler Ömer Üründül ’ ü istiyor .
  • Onun Yerini Kimse Dolduramaz ! Türkiye Ömer Üründül ' ü Geri İstiyor Böylesi Yok! Futbol severler Ömer Üründül ’ ü istiyor .
  • Bunun üzerine Ekşi Sözlük'te ve Twitter'da ' Ömer Üründül geri dönsün' kampanyası başlatılırken, çok sayıda futbolsever Üründül hakkında ilginç yorumlar yaptı.
  • Sign up. Kimse Yok Mu Ramazan. comments and discussions at metacomment.io.
  • YeriNi KimSe doLduRamaZ . toygar ismail. Abone olAbone olunduAbonelikten çık.
  • maçları rıdvan yorumlasa kimse ister miydi ömer üründül ' ü ? bence istemezdi . kötünün iyisi gibi görülüyor yani. onun için geri   neyse sonuç olarak geri dönsün istiyorum .
  • ÖMER ÜRÜNDÜL . Teşhis edemiyor! 20.02.2017, Pazartesi.
  • Ömer Üründül yazıları Köşe yazarlarının güncel ve arşivdeki tüm köşe yazılarını okumak için Sabah'ın Yazarlar sayfasını takip edin.
  • Bu söylediklerinizi kimse düşünemezdi . Sizi onun için taa buralara getirdik   ömer üründül ,ne içiyorsan banada söyle yahu,bende istiyorum . Gönder. güncel.
  • havaalanında karşılanası, omuzlara alınası, havaya atılıp tutulmayası adam. sakallardan seker o bi şey olmaz. futbol çok enteresan ömer .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir