Olmaz Olsun Böyle Şaka!

Metrodaki şaka korkuttu… İstanbul’da Kadıköy-Kartal Metrosu’na bindiler. Tekbir getirerek vagonun içine çanta attılar. Vatandaşların bomba korkusu ve panik yaşadığı o anların görüntüleri ortaya çıktı. Şaka yaptık diyen 3 kişi ise savcılık ifadesinin ardından serbest kaldılar.

 

Akşam saatleriydi. Metro ile yolculuk eden vatandaşlar bomba korkusu yaşadılar. Metro Ünalan durağındayken kapı tam kapanmak üzereydi. 3 genç o sırada vagonun içine “bomba” diyerek bir çanta attı. Ne olduğunu anlayamayan yolcular ise büyük panik yaşadı. Herkes kendini sağa sola attı. Ama vagonun içinde çaresizdiler.

‘Allahu ekber’ diyerek çantayı metro vagonunun içine attılar

Göztepe durağında yolcular tahliye edildi. Ama büyük korku yaşayan yolcuları sakinleştirmek kolay olmadı. Polis, olayın ardından güvenlik kameralarını inceledi. Çantadan basket topu çıktı ama iki genci gözaltına aldı.

Metronun en yoğun olduğu saatlerde, tekbir getirip vagona çanta atan gençler polise verdiği ifade de “şaka yaptık” dedi.

gençler çocuk şube müdürlüğü’nde geceyi geçirdiler. 18 yaşından küçük 3 genç, sabah saatlerinde adliyeye sevk edildiler. Nöbetçi savcıya ifade veren şüpheliler, son zamanlarda internetteki şaka videolarından etkilendiklerini söylediler. Ve amaçlarının şaka yapmak olduğunu ifade ettiler. 3 genç ifadelerinin ardından serbest bırakıldı.

 “Eşek şakası” kameralara yansıdı

Vagonun içine “Bomba” diye atılan çantadan basket topu çıktı.
Serbest kaldılar

 

Olmaz Olsun, Sezen Aksu ‘nun 1976 çıkışlı üçüncü 45’liğidir. Bu 3. kırkbeşlik sayesinde giderek ünlenen Sezen Aksu bir yılbaşı gecesi televizyonda söylediği Olmaz Olsun şarkısıyla ertesi gün tüm Türkiye ‘nin konuştuğu ünlü olmuştu.

  • Öyle bir şaka yaptılar ki şaka zedeler neyle karşılaştığını şaşırdı.
  • Koyunun üzerine dinamit bağlayarak şaka yapan ekip, " Böyle şaka olmaz olsun " dedirtti.
  • Böyle şaka olmaz olsun . Tweet. 20731 izlenme 05 Şubat 2017.  Gelmiş geçmiş en iyi şaka bu olsa gerek. Şanssızlığın bu kadarına da yok artık diyeceksiniz.
  • 2 647 izlenme. Tweet. Böyle Şaka Olmaz Olsun Bividyo.tv farkı ile daha fazlası.  Dailymotion'u kullanarak, Çerez politikası onay vermiş oluyorsunuz .

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir